На головну

Сирійські бойовики визнали відповідальність за хімічну атаку

1.  VII. відповідальність
  2.  VII. відповідальність
  3.  VII. відповідальність
  4.  адміністративна відповідальність
  5.  адміністративна відповідальність
  6.  адміністративна відповідальність
  7.  Адміністративна відповідальність за екологічні правопорушення

01.09.2013 // 16:28 · 15 Comments

Текст: Політикус

Сирійські повстанці з Дамаску передмістя Гута зізналися журналісту АР (Associated Press) Дейл Гавляку, що вони відповідальні за що стався минулого тижня інцидент з хімічною зброєю, в якому західні держави звинуватили сили Башара Аль-Асада. Повстанці повідомили, що він стався в результаті неправильного поводження з хімічною зброєю, наданим Саудівською Аравією.

«На численні розмов з лікарями, жителями Гути, бійцями опозиції і їх рідними ... можна зробити висновок, що багато хто впевнений, що повстанці отримали хімічну зброю через главу Саудівських спецслужб Принца Бандара бін Султана і несуть відповідальність за організацію (зі смертельними наслідками) газової атаки », - пише Гавляк.

Повстанці розповіли Гавляку, що їх неправильно вчили звертатися з хімічною зброєю і навіть не розповіли що це. Виявляється зброю начебто спочатку призначалася для передачі Джабхат Аль-Нусра - відгалуження Аль-Кайди.

«Нам було цікаво що це за зброя. І, на жаль, деякі бійці щось неправильно зробили з ним через що стався вибух », - сказав Гавляку один з бойовиків на ім'я« J ». Його слова повторює жінка-боєць на ім'я «К», яка сказала Гавляку: «Вони не сказали нам, що це було за зброю і як ним користуватися. Ми не знали, що це хімічна зброя. Ми навіть уявити собі не могли, що там хімічну зброю ».

Абу Абдель-Монейм, батько опозиційного бойовика, теж сказав Гавляку: «Мій син два тижні тому прийшов до мене і запитав що я думаю з приводу зброї, яке його попросили перевезти, розповівши, що частина його схожа на труби, а інша частина на величезні газові балони.» А ще він назвав ім'я саудівського бойовика, який передав зброю - його звали Абу Айеша. За словами Абдель Монейма зброя вибухнула в тунелі, убивши 12 повстанців.

«Більше десятка опитаних повстанців повідомили, що зарплата їм приходить від саудівського уряду», - пише Гавляк.

Якщо це так, то ця історія може абсолютно знизити градус гарячкового бажання атакувати Сирію підкріплюваного «безперечними» доказами, що за хімічною атакою стоїть Ассад. Авторитет Дейла Гавляка не підлягає сумніву. Він був близькосхідним кореспондентом АР два десятиліття, працював на Громадському Національному Радіо (ОГР) і писав статті для новин BBC.

Мінт Прес - вебсайт, на якому стаття спочатку з'явилася (і який зараз лежить через величезну трафіку, викликаного великим інтересом до неї) - це зареєстрована медійна організація з Міннесоти. У минулому році Міннесота Пост публікувала її досьє.

Підозри щодо ролі Саудівської Аравії в поставках хімічної зброї повстанцям, яких вони пристрасно підтримували в будь-яких ситуаціях, перестають бути сюрпризом, якщо згадати витік, що відбулася на початку тижня, що саудівці погрожували Росії терористичними атаками на прийдешніх Зимових Олімпійських Іграх в Сочі, якщо вона не відмовиться від підтримки сирійського Президента.

Телеграф пише, що Принц Бандар нібито сказав Володимиру Путіну: «Я можу дати гарантії безпеки Зимової Олімпіади в майбутньому році. Чеченські угруповання, які загрожують безпеці ігор контролюються нами ».

Адміністрація Обами в спробах довести, що ассадовскіе сили стояли за хіматакой, збирається опублікувати розвідданих, навіть незважаючи на визнання американської влади Нью-Йорк Таймс, що немає жодної зачіпки, щоб зв'язати Президента Ассада з нею.

Крім того представники спецслужб США заявили АР, що спроби спецслужб довести провину Ассада - це «стріляти в білий світ як в копієчку».

У Каїрі відкрилася сесія ЛАД, присвячена Сирії |  Асад: Сирія здатна протистояти будь-якій зовнішній агресії |  Експерти ООН: аналіз зібраного в Сирії матеріалу займе три тижні |  Обама оголосив, що готовий почати військову операцію в будь-яку секунду |  Ті, хто побував в Сирії експерти ООН прилетіли в Нідерланди |  Білий дім: Президент США найближчим часом виступить з заявою щодо Сирії |  Більше тисячі лондонців беруть участь в акції проти війни з Сирією |  Путін: позиція про застосування хімзброї Дамаском - провокація |  Опитування: 50% американців виступають проти вторгнення в Сирію |  Сирія - це ключ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати