Головна

Пам'ятай про технічний прогрес

  1.  Аксіома 5 (запам'ятай слона)
  2.  Важливо пам'ятати
  3.  Згадаймо про тіло
  4.  Згадайте і запишіть слова, в яких ви колись допускали або допускаєте в даний час помилки в наголос, позначте ударний склад.
  5.  Згадайте з уроків історії, ніж завершилася Куликовська битва, що зіграло вирішальну роль. Напишіть про це.
  6.  Згадайте, що таке гротеск. У чому ви бачите гротескне зображення портрета мільйонера? Випишіть найбільш влучні мовні звороти, що створюють пародійний образ.
  7.  ПРИГАДАТИ АБО ЗАБУТИ?

Технічний прогрес - безумовно, прекрасна річ, але в даному аспекті він може спрацювати проти тебе. Всі ці новітні засоби зв'язку - мобільні телефони, пейджери, автоматичні визначники номера, поштові логи і ICQ history мають одну особливість: вони зберігають інформацію про те, з ким конкретно здійснювався зв'язок.

І хоча в технічному плані пані підковані куди гірше нас і навіть не завжди можуть розібратися, як включити комп'ютер, але якщо припре - твоя подруга все довідується і вирахує.

Виходь з того, що жінки - істоти цікаві, безпринципні і нахабні. І як би ти не довіряв своїй дружині або подрузі, рано чи пізно вона почне шаріться по твоїм кишенях, перевіряти контакт-лист твого мобільника або заглядати в татка «Отримані / Відправлені листи» твого поштового аккаунта. Почне поглядати, підслуховувати й шпигувати.

Тому відчувай себе трохи Штірліцем.

Головне: якщо у тебе кілька жінок, ніде не залишай ніяких слідів про контакти з будь-якої з них.

Дзвінки - тільки мобільник, користування домашнім телефоном виключити в принципі. У мобілці Шифр ??номера подруг під чоловічими іменами або прізвищами (Катя Петрова = К. Петров) і занеси їх номери в якусь безособову групу, наприклад «робота». А найкраще взагалі не зберігати номери в мобіле, а набирати по пам'яті.

Частка відправлених / отриманих SMS повинна відбуватися відразу після відправки / отримання. Жахливе справу, скільки народу попалили на своїй сентиментальності! Адже багато хто залишає повідомлення, щоб, розчулюючись, перечитувати їх знову і знову!

Краще, якщо ти будеш запаролівать свій телефон. Тим самим жорстко обмежується доступ до твоєї інформації всіх сторонніх осіб. Ясна кокарда, ніколи не позичай телефон жодної з подруг. І вже тим більше не змінювався ні з ким телефонами!

Те ж саме з комп'ютером. Обов'язкові пароль на вхід в систему, пароль на поштову програму, пароль на поштовий акаунт. Це закон, хоча у твоїх домашніх такий захід сама по собі може вже викликати підозри, особливо якщо ці нововведення були введені не відразу, несподівано і в повному обсязі.

Тому з дому краще взагалі ніяк не Коннект з коханками або вже обходитися без паролів, але завести для зв'язку (хе-хе, він сказав «для зв'язку», Бівіс!) Окрему поштову скриньку і підключатися до нього не через використовувану тобою (і напевно, твоєю дружиною) поштову програму, а прямо через WEB-інтерфейс.

І обов'язково чистити після виходу з браузера все cookies, history і cache. Опцію «Знищувати всі сліди при виході» взагалі можна активувати за замовчуванням в будь-якому браузері. Ну, і, звичайно, ніколи не потрібно залишати копії листів на сервері!

З ICQ все трохи складніше, тому що відсутність history для авторизованого користувача - вже підозрілий факт. Тут все залежить від ступеня технічної та комп'ютерної підготовки твоєї дружини. Якщо вона не дуже добре розбирається в питанні, то ти просто можеш чистити history листування з коханкою. Але краще все-таки не авторізовиваться її в ICQ, розмови вести без внесення в контактний лист, а при відключенні ICQ акуратно знищувати «очікує авторизації» юзера, щоб підключити його в наступний раз.

Домашній телефон: як я вже говорив, ніяких з нього переговорів. Якщо все-таки ситуація змушує, то зверни увагу на другий і / або третій апарат (зараз адже все круті стали, в кожній кімнаті по трубці). Пам'ятай, що з паралельного телефону дуже зручно підслуховувати розмови, і багато самовпевнені коханці засипалися саме на цій справі.

Про АОН я навіть і не кажу - сам розуміти повинен.

І наостанок - стара шпигунська мулька, про яку чомусь ніхто ніколи не пам'ятає: у всіх сучасних телефонів є корисна функція «REDIAL». І якщо ти не маєш на місці, то з високою часткою ймовірності можна припустити, що ти поїхав туди, куди останній раз подзвонив (щоб домовитися про зустріч, попередити про виїзд або уточнити якісь деталі).

Тому, якщо ти знаходишся під підозрою у дружини, їй буде досить просто натиснути кнопочку REDIAL, щоб уточнити: «NN у вас? Ще не доїхав? Він просив зателефонувати йому за цим телефоном, я можу залишити йому інформацію? »

І будь-якого отриманого відповіді буде досить, щоб зробити належні висновки. Тому перед виходом на побачення не полінуйтеся набрати з домашнього телефону номер ... свого домашнього телефону, і тепер при натисканні на REDIAL там завжди буде звучати сигнал «номер зайнятий».




 Здається, ти мені зраджуєш |  І, звичайно, прив'язати тебе до себе трохи краще. |  З МЕНЕ ДОСИТЬ, Я УХОЖУ |  ЧОМУ ЗРАДЖУЮТЬ ЧОЛОВІКИ |  Розстав для себе пріоритети |  Будь готовий, що тебе попалили |  Ніколи не відчувай себе винуватим |  Ніколи не відчувай себе винуватим (сиквел) |  Грамотно забезпечуй собі алібі |  будь більш рухливими |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати