Головна

Чого пошукові движки хочуть від каталогів

  1.  Більш спеціалізовані движки вертикального пошуку
  2.  В) бази даних, інформаційно-довідкові та пошукові системи
  3.  ВСЕ ХОЧУТЬ БУТИ ЩАСЛИВИМИ, АЛЕ ЩАСТЯ ЗДАЄТЬСЯ недосяжною мрією. ЧОМУ?
  4.  Всі хочуть відняти у вас частину вашого часу
  5.  Ви можете мати в житті все що захочете, якщо просто в достатній мірі будете допомагати іншим людям отримувати те, чого вони хочуть.
  6.  Двигуни будуть покращувати перегляд
  7.  ДІТИ ЗАВЖДИ ХОЧУТЬ БІЛЬШОГО

Ось ті важливі чинники, які враховують пошукові движки:

- Плата вноситься за редакційний огляд, а не за посилання;

- Редактори можуть за своїм бажанням змінювати місце розташування, назва і опис списку каталогу;

- Редактори можуть відмовити у включенні до списку каталогу;

- Незалежно від результату, каталог залишає гроші собі (навіть якщо видавець не буде включений в список);

- Каталог вже відмовляв у включенні в список. Зворотною стороною цього факту є те, що якість включених в список сайтів є високим.

Тобто ті каталоги, які згодні за гроші на все, не роблять свого редакційного укладення і тому їх списки не становлять цінності для пошукових движків.

Щоб розглянути це більш детально, давайте вивчимо деякі основні пункти положення про подання на розгляд в каталог Yahoo! Directory:

- Для тих web-сайтів, на яких немає контенту або послуг "для дорослих", вартість уявлення (на розгляд) становить 299 доларів США (ці гроші не повертаються);

- Я розумію, що немає ніяких гарантій того, що мій сайт буде додано до каталогу Yahoo! Directory;

- Я розумію, що Yahoo! залишає за собою право редагувати мою пропозицію і розміщення в категоріях, т. Е. Переміщення і видалення мого сайту буде виконуватися на розсуд Yahoo!

Ці положення роблять абсолютно ясним, що Yahoo! відкине ваше звернення в тому випадку, якщо ваш сайт не є якісним (і залишить ваші гроші собі).




 незалежність джерела |  Посилання на домени |  різноманітність джерел |  тимчасові чинники |  Контекст / релевантність |  Домени-джерела верхнього рівня |  Визначення цінності посилання |  Чому створюються посилання |  Як сайти можуть почати збирати посилання |  Використання контенту для залучення посилань |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати