Головна

MAX-OT працює для кожного.

1.  Max-OT 3 робочих дня - 1 день ротація
  2.  Max-OT заохочує і розвиває якості необхідні для високої інтенсивності.
  3.  Max-OT Принципи харчування Частина перша.
  4.  Max-OT синергетичне дію підходів.
  5.  Max-OT вправи і модифікована тренування. Частина 1
  6.  Max-OT - Тренування 2

Навіть якщо ви далеко не генетично обдарована особистість, MAX-OT дасть вам можливість збільшити ваш м'язовий зростання і силу набагато швидше будь-яких існуючих методик тренувань. Навіть якщо ви один з небагатьох з тієї генетично обдарованої еліти, MAX-OT надасть вам незамінний перевага і прискорить зростання м'язів як ніяка інша «нормальна» тренувальна програма. Чоловік ви або жінка - це не має значення. Просто запам'ятайте, MAX-OT - це один з найбільш ефективних способів тренування.

Чи хочете ви наростити значні 25 кілограм або всього два з половиною для підтримки форми, MAX-OT найбільш короткий шлях для досягнення обох цілей. Починаючи з звичайного аматорського рівня і закінчуючи серйозним змаганням, MAX-OT найбільш підходящий спосіб для вирішення ваших завдань за максимально короткий проміжок часу.

Я буду не тільки ретельно описувати вам тренувальний процес, але також розповім багато про таку важливу складову бодибилдерской тренування як ментальний настрій. Ми проведемо аналіз тих психологічних мотиваційних блоків, які зазвичай стають причиною невдач для багатьох початківців і навіть просунутих спортсменів. Ми з вами позбудемося шкідливих звичок і зайвого сміття в голові, щоб налаштуватися на максимально ефективну роботу, і змусити себе доводити почате до кінця.

Це не буде якась дурниця в стилі «позитивний настрій / позитивне ставлення» з дешевих книжок по психології, я не збираюся промивати вам мізки, але одне вам точно доведеться засвоїти - успіх більше не можна ігнорувати. Я найменше хочу потурати тим хлопцям, які витрачають багато свого часу і грошей для того, щоб просто сидіти і «вивчати» як виробити позитивний настрій, і при цьому нічого толком не досягаючи. Все що я хочу, це щоб ви стали отримувати результати. Я постараюся піднести ту частину необхідної психології тільки щоб збудить вас до дії і отримання конкретних результатів.

Назад у минуле. |  Горе від розуму. |  Друзі, Тренер і Журнали. |  Основні принципи MAXOT |  Кожне тренування повинна тривати приблизно 30 або 40 хвилин. |  Кожен день тренуйте одну або дві м'язові групи. |  Робіть максимум 6 або 9 підходів на кожну м'язову групу. |  У кожному підході виконуєте 4 або 6 повторень. |  Між підходами відпочивайте 2 або 3 хвилини - STR |  Тренування окремої м'язової групи кожні 5 або 7 днів. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати