загрузка...
загрузка...
На головну

SB 1.1.29 Novosibirsk +231093

1.  BG 13.26 Novosibirsk 220697
  2.  BG 2.27. Novosibirsk. 200697
  3.  BG 3. 43 Novosibirsk 1093
  4.  BG 4.8 Novosibirsk 010796
  5.  BG 7.14. Novosibirsk. 210697
  6.  BG 8.7 Novosibirsk 111194
  7.  BG 8.8 Novosibirsk 121194

питання: Гуру Махарадж! Прийміть мої смиренні поклони і будь ласка поясніть як розуміти "Шикшаштака" Господа Чайтанйі?

Відповідь: Найкраще читати книги Шріли Прабгупади і зокрема "Вчення Господа Чайтанйі" і також в "Чайтанйа чарітамріте" остання глава присвячена якраз "Шикшаштака" і там є коментарі Шріли Прабгупади. Так чи інакше Бі-Бі-Ті трудиться над тим щоб видати ці книги, але я думаю, що також і сибірська ядра повинна підтримати проповідницьку місію. У Китаї і Монголії також є віддані які там проповідують. І там живуть дуже брудні люди. Іноді коли мені доводилося їздити на таксі, то мені здавалося, що цей таксист уже кілька років не мився. Там люди до сих пір ще живуть в юртах. Вони буддисти і у них є певне уявлення про перевтілення, так що вони там теж можуть стати відданими. У минулому році віддані проводили Ратха Ятру в Улан-Уде і дуже багато людей приєднується в процесі. Зрештою це вилилося в чудове свято і багато людей співали і танцювали. І багато хто підходив до Божества Джаганатх і поклонялися таким чином. І багато людей після закінчення підійшли до нас і сказали "Дякую що ви провели цю програму, ми вже не співали і не танцювали таким чином років сімдесят". В Улан-Уде такий прекрасний храм і туди приходить все більше і більше людей. Таким чином очевидно. Що свідомість Кришни пошириться в кожному місті і в кожному селі, включаючи Монголію. Дякуємо . Харе Крішна!

N Lec Vop |  CC ANL 3 Vop |  SB 3.12.26 Ekaterinburg |  CCAdi 13 Mayapur200293 |  CCAdi Mayapur 1-3.0393 |  CCAdi 17.1 |  SB Moscow 301093 |  CCM17.25 |  BG7.2 Rus Simbirsk |  BG 10.17 Ekaterinburg |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати