Головна

Їжа, яка лікує

  1.  Біль, яка вбиває
  2.  Питання 1: Поясніть, будь ласка, яким чином казкові образи є відображенням життя, законів буття і циклічності, яка відбувається в світі?
  3.  Вся реальність існує з енергії, яка не має ні кордонів, ні форм. Світ це цілковита і неподільне. Наше сприйняття наділяє енергію в форму.
  4.  Ви не вилікуєте мене, поки не поговорите з моєю дружиною. Це вона довела мене до депресії ».
  5.  Генетична мінливість, яка може впливати на поведінку людини
  6.  Грамматология - традиційно - область мовознавства, яка встановлює і вивчає співвідношення між буквами алфавіту і звуками мови.
  7.  ДІАГНОЗ: УБИВАЄ АБО ЛІКУЄ?

 Середньостатистична людина з'їдає за життя 20 - 25 тонн їжі. Невідомо, який відсоток становить здорова і корисна їжа, але, безумовно, ця цифра зменшується з кожним роком. Про шкоду фаст-фуду, думаю, вам і так відомо, тому давайте поговоримо про те, які продукти, навпаки, приносять користь нашому організму.

Цілющі властивості їжі відомі людству з давніх часів. Природно, це не панацея від усіх хвороб, але певний вплив на здоров'я їжа, безумовно, надає.

апельсини корисні при хворобах ясен і атрофії м'язів, також вони послаблюють астматичні прояви. Апельсиновий сік корисний для профілактики онкологічних захворювань. Регулярне вживання допомагає при гострих респіраторних захворюваннях і знижує артеріальний тиск. Апельсинова цедра допомагає впоратися з безсонням.

Всього відомо близько трьохсот сортів апельсина, причому, що цікаво, в дикорослому вигляді він не зустрічається. В епоху Відродження апельсини були дуже дорогі, оскільки вважалося, що вони відганяють чуму.

банани захищають стінки шлунка від впливу гострої та солоної їжі. Вони корисні для травлення, любителі бананів рідко мають проблеми зі шлунком. Банани стимулюють розмноження корисних бактерій в кишечнику. В результаті, послаблюється вплив токсинів кишкової мікрофлори і поліпшується всмоктування поживних речовин.

Цікаво, що, банани - це, фактично, гігантська трава. Його трав'яний стовбур гине після того, як на ньому виростає гроно бананів - жовтого, зеленого або червоного кольору. Маса грона може досягати п'ятдесяти кілограм.

Дикі банани, на відміну від вирощуваних на продаж, містять велику кількість великих кісточок.

боби відомі людству з давніх часів. У Стародавньому Єгипті до них ставилися з забобонним страхом. Вважалося, що чорні плями на квітках бобів - це друк смерті. Проте, боби дуже корисні, багато видів незамінні для вегетаріанського раціону.

Боби нормалізують вміст цукру в крові, знижують рівень холестерину, перешкоджають виникненню раку грудей і передміхурової залози. Вони містять велику кількість фолієвої кислоти, корисної для судин.

Цікаво, що до сімейства бобових відносяться такі рослини, як акація, мімоза, конюшина.

морква - Чи не найдавніший з усіх культурних коренеплодів. Залишки моркви були знайдені в будівлях, що належать до кам'яного віку. Римські письменники називали її королевою овочів, вихваляючи в своїх творіннях.

Морква захистить організм від інфаркту та інсульту. Вона покращує працездатність серця, також дуже корисна для зору. Дві моркви забезпечують денну норму бета-каротину, що вдвічі знижує ризик інсульту у чоловіків.

Жінки, що з'їдають п'ять морквин на тиждень, на 70% рідше страждають від інфаркту.

Морквяний сік, змішаний з огірковим, є хорошим сечогінним засобом.

Солодкий перець захищає від простудних захворювань, астми, бронхіту, склерозу. Червоний солодкий перець містить лютеїн, а помаранчевий - зеаксантин. Ці антиоксиданти допомагають при профілактиці деяких форм раку та ішемічної хвороби серця. Між іншим, в давні часи на батьківщині овоча, в Америці, індіанці використовували перець зовсім не для їжі. З гострих перців викурювали отруйний газ, лякаючи ворогів.

Римські патриції називали часник «Смердючою трояндою», а англійці - «породженням пекла».

Разом з тим, які побоювалися змов римські імператори в величезних кількостях вживали зубчики часнику. Справа в тому, що сульфіди часнику «склеюють» вільні молекули отрути, поки ті не встигли впливати на людський організм. Крім того, часник є природним антибіотиком, профілактикою і засобом лікування судинних захворювань. Він стимулює імунну систему людини. Часник знижує рівень «поганого» холестерину в крові, люди, які регулярно вживають його в їжу, на 20% рідше страждають від серцево-судинних захворювань. Крім іншого, він знижує артеріальний тиск і є одним із засобів профілактики онкологічних захворювань.

Цибулинки часнику знайдені в гробниці Тутанхамона.

Гіппократ казав про те, що людину треба лікувати правильним харчуванням. Отже, повноцінне харчування - основа здоров'я людини, його самопочуття і життєвого тонусу.

Ах, ЯКА солоденького ... снігуронька !!!!!!!!! ;-)))))

розгорнути

СОЛОДКА СНЕГУРОЧКА

 для снігуроньки

беремо пляшку від 100 г кефіру кефіру

цукерки блакитного і золотого кольору

футляр від кіндера або голова від ляльки

нитки (якщо доведеться робити самому голову)

клей пістолет))))

А ДАЛІ елементарних, ВАТСОН !!!!

пиріг "Кролик"

розгорнути

Добридень!
 Настає рік Кролика і тому хочу запропонувати на Новорічний стіл поставити пиріг "Кролик" та нехай він буде прикрасою столу.
 Тісто дріжджове: 500гр. борошна, 1 яйце, 30гр. дріжджів, 2-3 ст. л. цукру, сіль 0,5 ч. л., 250мл. молока (кефіру, води), раст. масло 3-4 ст. л.
 Замішуємо тісто, даємо піднятися 2-3 рази. Начинку можна зробити з капусти або морквяний. Кому що подобається)) Тепер приступаємо до процесу створення шедевра. Для цього тісто ділимо на дві частини: 1 частина - 1/5 від загальної маси і 2-ий - 4 / 5ч.
 Більшу частину покласти на Пекарській папір і розкачати качалкою в рівний прямокутник розміром приблизно 25х30см. Відступити від верхнього краю приблизно на 5 см, візуально ділимо тісто уздовж на три частини. Праву і ліву нарізаємо рівною кількістю смужок, шириною близько 2 см. На середину кладемо начинку і поверх начинки заплітаємо плетінку. Защипуємо краю. Нижній край злегка витягнути і розрізати на дві частини, підвернути їх під животик (це будуть задні лапки). Верхню частину теж, розрізаємо, витягаємо і укладаємо на спинку, утворюється мордочка і вушка кролика.
 З тесту робимо хвостик і передні лапки. Для передніх лапок тісто треба розкачати в ковбаску і зробити як гантельку, підкласти під мордочку (це будуть передні лапки). Кінчики лапок сплюснути і підрізати ножицями на 3 частини (кігтики), хвостик прищипують ззаду і ножицями робимо насічки (щоб хвостик був пухнастий). Викласти очі (довгий родзинки або оливки), носик, замість зубів вставити дві гарбузових насіння (у мене насіння не виявилося і всюди поставила оливки)). У щічки вставте спагетті, будуть вусики
 Випікаємо при 180-200 градусах 25-30 хвилин

Форшмак (найкрасивіший рецепт цього класичного страви)

розгорнути

"Як тільки згадуєш в Одесі про це блюдо - відразу чуєш слово" бабуся "." Це моя бабуся готувала "," так, як у бабусі, все одно не вийде "," не пробував з тих пір, як бабуся померла ", якщо у якогось одесита випадково не виявилося бабкі- єврейки (незалежно від його національності це майже неможливо) - "сусідська бабуся пригощала". А внучки це блюдо в масі позабували - і дарма! блюдо просте, як пластмасова мильниця, годиться і на холодну закуску, і як другу страву (найкраще з відвареною картоплею), і абсолютно не стало гірше в порівнянні з 1913 роком. Це справжнє, нефальсифікованого блюдо єврейської кухні і згадати про нього саме зараз, коли паралельно зі зникненням з Одеси євреїв в місті почався якийсь -то панічний інтерес до єврейської культури, розвелося стільки єврейських театрів і фольклорних ансамблів, за десяту частку якого будь-який секретар по ідеології поклав би партквиток. У будь-якому випадку блюдо кухні, яка дала світові рубані котлети і рибу фіш, більш того - примудрився, не дивлячись на масу заборон (від повного скасування свинини до повного стопа на змішування молочного з м'ясним), довести рівень обжерливості в Ізраїлі до реально існуючого нині (за моїми особистими спостереженнями, це щось неймовірне!), заслуговує на всіляку увагу. Сама назва цієї страви просто зворушливо - "передчуття". По-німецьки - "форшмак". Ностальгія з цього слова так і пре. Тому піду-но я бігом від ностальгії на "Привоз" - до рибного ринку. Є все-таки непогані моменти в нових часах. Ринок, божевільний заборона якого оспівав сам Жванецький, тепер начебто завжди такий був. Пройдемо з жалем повз осетрінка, садочків, кефалі, камбали і багато чого такого - і виберемо оселедець Посолонь, не найбільшу парадну. На то і форшмак, щоб будь-яка оселедець, яку може купити бідний єврей, для нього годилася. Дві досить великі оселедця - на них і розраховуємо всі інші компоненти. Відокремивши від оселедця філе, замочу його на ніч в молоці. Бабуся замочувала в старій чайній заварці, але молока все одно додавала. Моя бабуся Гітя, яка виховала мене, поки батьки відпрацьовували давно жадану батьком демобілізацію на цілині в Акмолинської області. Закінчила ще до революції гімназію в Пітері, яка втратила чоловіка в перші місяці війни (всього-то й залишилося від діда - одна-єдина фотографія), дивом врятувалася від петлюрівського погрому (слава Богу, не дожила до наших часів), що навчила мене не тільки читати , а й отримувати задоволення від читання ... у цьому місці кинув друкувати і посидів хвилини три - не міг ... Загалом, вимочуйте, в чому хочете, хоч у воді. Якщо оселедець не надто солона - можете не вимочувати взагалі. Тепер зваріть три яйця, відокремте жовтки від білків. У жовтки додайте перець - і чорний мелений, і запашний. Чайну ложку гірчиці, дві столові ложки оцту (краще яблучного або виноградного), дві чайні ложки цукру, чверть склянки гарного рослинного масла, і все це гарненько перетріть. А тим часом замочили в тому ж молоці полбатона із зрізаною кіркою. Далі працює в основному м'ясорубка. Пропустили оселедець, перемішали з жовтками і всім, що при жовтках, пропустили ще раз разом з двома кислими яблучками (антонівка буде в самий раз), двома середніми цибулинами, частиною білків і замоченим хлібом (не забудьте віджати). Ще раз гарненько перемішати. Тепер залишилася власне ікебана. Виклали отриманий продукт в селедочницу, посипали дрібно порізаними зеленою цибулею і прикрасили залишками білків, зеленню і чим самі захочете. На свій розсуд - тут я вас ні в чому не обмежую. Є це можна по-різному. Я, наприклад, намазують на хліб з маслом, але можна і просто вилкою з тарілки. Форшмак їдять першим - для апетиту, тому він і називається "форшмак". Можете навіть закусити форшмаком чарку хорошою холодної горілки. Запити горілкою форшмак теж можна. Бажано, звичайно, що-небудь одне, а то можна так і не вибратися з цього зачарованого кола. Велика річ форшмак, і його будуть пам'ятати, любити і є в Одесі навіть тоді, коли ніяких євреїв в ній не залишиться. Залишок поставте в холодильник і доешьте завтра, якщо дотерпить. Чи не дотерпить - витягуйте з холодильника і доїдайте. Будете, як я зараз, потім сидіти і думати: "А адже переїв, мабуть". Але не шкодувати - як і я зараз. "

Прикрашаємо холодець ...

розгорнути

 Необхідні інгредієнти:

Яйця, маленька головка цибулі, варена морквина (краще напівсира), кріп, петрушка, кава розчинна, кава мелена, перець горошком (найменші, що можна знайти). Пару листочків м'яти, базилік, молодий часник. Звичайне тісто (3 - 4 ст. Л.)

 Готуємо очерети:

Беремо найміцніші стебельця кропу і на кінці наліплює з густого тесту набалдашники в формі очерету. Тісто потрібно злегка намочити, щоб пристав розчинну каву. Потім мачає в мелену каву і очерет готовий, дуже реалістично виходить. Тепер ЛИЛИИ: Маленьку цибулину розрізаємо в формі кошики і кожен внутрішній шар повертаємо на 30 градусів, що-б надати форму квітки, всередину нарізаємо тонко морква, тичинки готові. Наступний етап ЛЕБЕДИ: У яйця зрізаємо шар (ближче до тонкої частини) навскоси, надаючи цим стійкість формі тулуба. Зрізану частину вирізаємо в формі хвоста, як на фотографії (хоча якщо фантазія дозволяє і необмежені часом, то дерзайте і експериментуйте). З двох інших яєць вирізаємо шийки і крила. З морквини дзьоб, який садимо на зубочистку. Найменші горошки перцю, будуть очима. Є одне "але". Перед тим як вставляти очі, потрібно просвердлити тупим кінцем зубочистки. Також чинимо з усіма отворами у всій "конструкції". з яйцем потрібно бити акуратним, тому-що дуже крихке і ламається ... кропом імітуємо берег і траву, вставляємо в заливне молодий часник і очерети, якщо не тримаються, то проколюємо зубочисткою отвір в м'ясі і туди вставляємо очерет. І розставляємо все на свої місця! Цей навчальний посібник по якому я навчалася. Ділюся з вами.

'' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' '' ''

А ось так у нас проходять фуршети:

Амурські пельмені в горщиках (рецепт тижні)

розгорнути

У горщики наливаємо бульйон і ставимо в духовку, бульйон закипає, додаємо до нього дрібно нарізну і предворительно обсмажені на слив олії курячу печінку, солимо, перчимо, потім дрібно нарізану картоплю, знову доводимо до кипіння, і кидаємо пельмені і накриваємо тестом (тісто можна брати теж, пельменное, а можна і дріжджове. Відправляємо в духовочку ще хвилин на 15 (заморожені) і хвилин 5-7 якщо пельмені свої. Як з'явиться рум'яна кірочка на тесті, сміливо діставайте. Приємного !!

Квіткова кулінарія №2

розгорнути

ТО, що нам викладають в глянцивих журналах, звичайно красиво, але те, що ви робите самі на кухні ще й цікаво, гідно поваги, насолоди від творчості і приносить купу позитивних емоцій, коли ваші гості весь вечір твердять, який ви талановитий, творча людина з чарівними руками. Кажуть, це називають карвінгом.

Я це називаю: "Коли коту робити нічого ..."

Прошу вибачення за якість фотографій, які робилися на стільникові телефони моїми п'яними гостями.

І так. Все дуже просто. Я ніде цього не вчився, але за ящик пива поділюся секретами з вами.

1. Ніколи не знав, як правильно різати кавун: уздовж або поперек?

Ось і поколупав його тонким вузьким ножем ...

Це, правда, не квіти, але до купи до кавунів.

Кошик з фруктами в види Рожевого Фламінго. Маленькі лебеді з звичайних яблук.

2. Гарбуз.

Ріжеться досить важко. Щоб подякувати себе за труди праведні, вирізав середину і запік в ній курчати з рисом і грибами.

Дуже рекомендую тим, хто любить гарбуз.

3. Картопля (фарширований)

Здається, на жоржини було схоже.

4. Тепер простіше. Прикраса салатів і страв.

Троянди з запеченого картоплі. Правильніше: запечена картопля у вигляді троянд.

Троянда все той же картопля, айстри з лука, салака пряного посолу натуральна.

Як ці квіти називаються в природі не пам'ятаю, але легко робляться з перцю Чилі

Прекрасно ріжуться редька або дайкон.

Лук маринований.

Улюблений спосіб оброблення ананаса. Автоматично обрізаються жорсткі волокна, а маленькі часточки зручно їсти.

P.S. Уж, і не знаю, чи тягне це на квітку, але при наявність фантазії, навіть лушпиння від кріветок можна перетворити в художню композицію.

Роблю це завжди і чисто автоматично, викликаючи вигуки подиву.

Якби тільки люди знали, що навчили мене цього ще в глибокому дитинстві в пивбарі на Рязанському проспекті якихось два алкаголока !!!

салат "Тюльпани"

розгорнути

Інгредієнти: зелена цибуля кріп зі стеблом, листя салату, щавлю (для прикраси) сир "Моцарелла" ("фета" або за смаком) креветки варені яйця зубчик часнику майонез або йогурт сіль перець

помідори (... пульки ...)

свіжий огірок (очищений від шкірки)
 ---

Помідори необхідно надрізати хрестоподібно, після чого акуратно виймаємо серцевину. Моцарелу, свіжий огірок, варені яйця нарізати дрібними кубиками. М'ясо креветок розрізати на дві частини. Часник пропустити через чеснокодавку двічі або на дуже дрібну тертку, змішати з майонезом або йогуртом (сіль перець за смаком) і з'єднати з нарізаними інгредієнтами. Після акуратний фаршируйте майбутні тюльпани. Прикрашайте квіточки якщо матимете бажання ... пір'ям лука, салатним листям, щавлем, кропом ... включайте фантазію і творіть!
 ---
 Начинка допускається будь-яка!

ПРИМІТКА: це одна з варіацій давно відомого салату, які можна н

Морські поросята (рецепт тижні)

розгорнути

морські поросята

Очищені тушки кальмара невеликого розміру - 7-8 шт

капуста білокачанна свіжа - 1/6 середнього качана,

кукурудза консервована - 1 банка (300 гр),

крабові палички - 200 гр,

салат з морської капусти - 1банка (200гр),

зелень свіжа, перець горошком для прикраси,

майонез для заправки.

Тушки кальмарів вимити, покласти в киплячу воду, довести до кипіння, варити 2-3 хвилини, остудити, відрізати направляючі плавники (використовувати їх для прикраси).

Капусту нашаткувати, перетерти з невеликою кількістю солі, крабові палички дрібно порізати (трохи залишити для прикраси), додати кукурудзу і салат з морської капусти; все перемішати, заправити майонезом.

2/3 приготованого салату використовувати для  наповнення відварених тушок кальмарів. З плавників зробити вушка, з кілець крабових паличок -хвостікі, з горошин чорного перцю - очі. Що залишився салат викласти на плоске блюдо, прикрасити зеленню, викласти готових поросят

закуска "Фаберже"

розгорнути

Рецепт не мій. Фото не мої. Але це того варте! Ну як видок? Вам подобається? Мені дуже! А тепер саме приготування;) 10 порожніх яєчних шкаралуп з акуратно проколупаннимі отворами в нижній (тупий) частини

Солодкий перець жовтого і червоного кольору (по половинці кожного буде цілком достатньо) 150 г шинки або інший копченості трохи маслин, консервованої кукурудзи і горошку 2 ст. ложки желатину (від 5 - 15 гр. - залежить від бульйону) 400 г прозорого курячого бульйону зелень петрушки --- --- насамперед замочуємо желатин в теплій кип'яченій воді і залишаємо набрякнути. Петрушку поділяємо на окремі листочки і викладаємо на дно шкаралупи яєчної. перець і шинку нарізаємо соломкою, а інші інгредієнти залишаємо як є і в довільному вигляді викладаємо в шкаралупу. Шкаралупу попередньо обшпарити окропом (зсередини). Коли желатин набубнявіє розчиняємо його в гарячому бульйоні і вливаємо в шкарлупки. І поміщаємо в холодильник. Коли бульйон застигне, очищаємо шкарлупки. Щоб легше очистити, опустіть на 3 - 4 сек в гарячу воду (тримаючи в ст. Л.). Отримуємо величезне задоволення! Поєднуйте різні продукти. А ще можна їх для діток солодкими зробити з фруктами ... уявіть скільки радості буде у дітей !!!

Для наочності ЩЕ ПОДБОРКА ФОТО

 А можна ще й ось так у формі для кексу:

 Рада для тих, хто пробував і кому не сподобалося на смак:
 --- !!!!!
 Бульйон готуйте, як на холодець, дотримуючись усіх правил (колінце свиняче або яловиче, м'ясо курятини, часник, суміш перців горошком, лавровий лист сіль ... і т. Д.) Не просто бульйон з желатином .. Потім процідіть бульйон, з'єднайте з желатином і в "бій"! Можна зменшити дозу желатину, якщо бульйон вийшов клейкий, і щоб не псувати смак бульйону.
 Ще одне докладний посібник приготування:
http://www.say7.info/cook/recipe/293-Zalivnyie-yayca.html

Гарний святковий стіл в умовах хрущовських або як розмістити всі страви на одному святковому столі :)))

розгорнути

в Японії і особливо в Китаї проблема з перенаселенням. Домівках широким і низьким стояти ніде. Вони вирішили цю проблему просто - стали будувати стрункі багатоповерхівки. Здається, що проблема розстановки страв і розміру столу вирішується також - салати робимо в високих рознімних формах, а порції нарізаємо не як тортик, а як би знімаючи ПЛАСТ- "поверх" зверху-кругляк / квадрат / трикутник / зірка (в залежності від фігури вашої форми). та й сама ідея столу-мегаполісу йде завжди "на ура"  Фотографії великого святкового столу у мене немає - так-сяк раніше я не фотографувала застілля і страви, але для наочності і більш предметної розмови зробила наш п'ятничний вечерю у вигляді МІНІ - поліса - не судіть строго - це фото просто для прикладу - салатики коштують на блюдце - і полтазіка олів'є, і громіздкий рибна гірка !!! і все це вмістилося на звичайному маленькому журнальному столику

Клубочки з листкового тіста з куркою, грибами і рисом (рецепт тижні)

розгорнути

Придумала рецепт не я. Моє виконання і фото.

 Клубочки. У мене було: половинка філе курячої грудки, 400г грибів глива, неповна склянка відвареного рису, 1 яйце, 2 цибулини, 1 пласт листкового тіста.

Філе дрібно порізати і обсмажити з цибулею, гриби обсмажити з цибулею. Рис, гриби і філе змішати і зліпити кульки (з рисом дуже добре тримають форму). Листкове тісто ріжемо на тонкі смужки і обмотуємо кульки, змащуємо яйцем і в духовку на 15 хвилин.

Фарширована скумрія.

розгорнути




" Човники "з авокадо. |  Авокадо з шинкою і скампи (великі креветки). |  Авокадо, наповнений тунцем і каперсами. |  Десерт "Панна Котта" домашнього приготування |  Кокейль TRUE LOVE |  сир чеддер |  Смачного !!! З Новим 2011 Роком !!! |  Кожен компонент глінтвейну вносить в ароматний букет напою свою родзинку і володіє своїми корисними властивостями. |  Спосіб приготування |  Овочі-монстри |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати