Головна

Смачного !!! З Новим 2011 Роком !!!

1.  Бухгалтерська звітність складається за звітний рік. Звітним роком вважається період з 1 січня по 31 грудня календарного року включно.
  2.  Бути замінені новими, vices are to be replaced by new ones.
  3.  У республіці Дельта номінальний ВВП в 2005 році збільшився в порівнянні з попереднім роком на 400 млн. Луїдорів і склав 2400 млн. Луїдорів. Якщо дефлятор ВВП дорівнює 1,15, то
  4.  Імовірність несприятливого впливу
  5.  Погляд під новим кутом: просідання як актив
  6.  Питання 15. Вплив на організм несприятливого виробничого мікроклімату і заходи профілактики
  7.  Закони проведення збудження по нервах. Механізм проведення нервового імпульсу по безміеліновим і мієлінових нервових волокнах.

салат ЗДИВУВАННЯ

розгорнути

Я спробував цей салат в одному маленькому ресторанчику в Каунасі в середині 80-х - з цікавості, оскільки склад його звучав дуже незвично. виявився по-моєму дуже смачним - і я його не раз робив на всякі дружні застілля, що незмінно викликало бурхливу двоїсту реакцію: 1) фу! Це повинно бути жахливо !!

2) Ого! Розкажи-но докладніше - ми теж так хочемо!

А склад вкрай простий: всього три інгредієнти, і без всякої заправки, а саме - маслини чорні (неодмінно брати з кісточками, а інакше нічого не вийде за смаком !!!), апельсини і ріпчасту цибулю. Всі три компоненти очищаються від неїстівних частин, нарізаються приблизно однаковими шматочками і змішуються в такій пропорції, щоб на вигляд всього було порівну (білий лук, чорні маслини, помаранчевий апельсин).

В результаті смак салату має: сіль і масло - від маслин; свіжість, насолода і кислоту - від апельсинів; гостроту - від лука. неодмінно ретельно перемішати і дати постояти хоча б півгодини, щоб все просочилося один одним (цибуля стане темніше і прозоріше, апельсин теж потемніє). Можна коригувати пропорцію компонентів за смаком, якщо буде явна перевага якогось смаку, що може трапитися через особливості саме ЦИХ маслин або апельсинів. Перед подачею добре прикрасити зеленню, якої немає в колірній і смакової композиції самого салату.

Свят Вам і Радості !!!

Колекція РЕЦЕПТІВ домашній майонез наших товаришів по сайту

розгорнути

Тут зібрана ціла колекція прекрасних рецептів домашнього майонезу і ось яким чином. Нещодавно в моїй темі "Салати, небезпечні для фігури і здоров'я", де була розміщена стаття з "АіФ" про, скажімо так, некорисно деяких продуктів харчування і, в тому числі, магазинного майонезу, користувачі нашого сайту виклали таку кількість рецептів майонезу, який вони роблять своїми руками, що було б шкода не об'єднати їх в окрему тему і не дати людям можливості ще раз оцінити ці рецеп і включити їх в свій кулінарний "арсенал", що я і зробила. Думаю, автори рецептів не будуть на мене в образі за те що я дбайливо перенесла їх з однієї своєї теми в іншу.

Отже:

Світлана Прохорова "А я майонез роблю сама: беру стакан рослинного масла (ринкове сиродавленное першого віджиму без запаху), одне яйця, 1 ч. Л. Гірчиці готової з баночки, 1 ст. Л. Оцту (можна трохи менше), трохи солі і перцю меленого чорного. Все це збиваю блендером (у мене насадка на міксері). Виходить густий, смачний майонез.
 Але з домашньою сметаною теж буде дуже смачно! "

.

Тетяна Данекер "А ось рецепт майонезу без яєць. Беру 1 до 2 молока (кімнатної температури) і ростить. Масла (будь-якого) з'єдную разом в баночці (в широкому посуді може не збити) і збиваю 1 хвилину занурювальним блендером. Окремо змішую (за смаком ) лимонний сік (оцет), гірчицю, будь-які спеції (хто любить) Можна часник роздавлений ... сіль. все вливається в збиту масу і ще трохи взбіается. і все ... все ріготовленіе займає 2 інут. ніяких шкідливих енгрідіентов! хоча і Жирненький, звичайно :-) але, знаєте, домашня сметана% 40, напевно, жирності, а то й більше! "

Ірина "ДУЖЕ ПРОСТИЙ РЕЦЕПТ чудовий майонезом:
 2 варені жовтки, 2 сирих жовтки, 200 мл рослинного масла, по 1 ч. Л. солі, цукру, гірчиці. Трохи оцту або лимонного соку.
 Варені жовтки розтираємо з сіллю, цукром і гірчицею. Додаємо сирі жовтки. Починаємо збивати, буквально по краплині додаючи масло, продовжуємо збивати, додаючи масло вже побільше. Я збиваю міксує - це бисть і зручно. Коли майонез готовий, домбавляем за смаком оцет або лимонний сік.
 Якщо випадково "ліванул" занадто багато масла, то майонез "отмаслітся", т. Е. Плаватимуть білі кульки в маслі, і скільки не збивати, ситуація тільки ухудшідся. Але це не біда. Даємо майонезу трохи відстоятися. Акуратно зливаємо масло, наскільки це можливо. Решта кульки збиваємо - вони перетворяться в однорідну масу, а тоді вже й доливаємо потрібно кількість масла.
 СМАЧНОГО!
 Такий майонез дійсно дуже смачний і без всяких крохмалів. За часів искусствено створеного нам дефіциту горбачовських часів майонез був великим дефіцитом. І одна дуже старенька бабуся "з графів" сказала мені: "Ірочка, а навіщо майонез купувати, його ж так просто зробити". І повідала це рецепт. З тих пір їм і користуюся. Часу йде максимум 10 хвилин. Зате який результат! Так, забула уточнити: гірчицю треба брати звичайнісіньку - гостру, гірку, без всяких там наворотів і прибамбасів. Ось АВС (білоруська здається) мені подобається, хоча це вже і не той смак, що був раніше. "

.

Марина Іванова "... кажуть майонез дуже шкідливий, а рослинне масло ах як корисно. Але ж майонез - це і є рослинна олія і дуже небагато яєць. Я маю на увазі справжній, натуральний майонез, наприклад, за рецептом: http: // recipes.netnotebook.net/appetizer/mayonnaise_sauce.ht ...

.

Золотова Галина (Бізяева) "Майонез можна приготувати самій. Смак чудовий.
 2 жовтки +1 ч. Л. гірчиці готової, добре змішати. Поступово в кілька прийомів додати рослинне масло 0,5 л. + 1 ст. л. цукрового піску +1 ч. л. без верху солі
 +1 Ст. л. 9% оцту або соку 0,5 ст. л. лимона
 + Перець, часник, солоний огірок за смаком.
 До потрібної густоти розбавити водою.
 Всі вихідні продукти повинні бути однієї температури: або з холодильника чи-бо кімнатної. Це дуже важливий момент. "

.

Сергій Облеухов "Майонез можна зробити самому, без підсилювачів смаку і крохмалю)))) Яйце + соняшникова олія (сіль, оцет (або лимонний сік) за смаком і все ... можна додати часнику, або базилік."

.

Олена Степаненко "Будь ласка, рецепт домашнього майонезу: жовток 1-го яйця (свіжого зрозуміло), пів-склянки рослинного масла - оливкове, подсолнечное- на ваш смак, сіль, цукор, готова гірчиця - за смаком, але не переборщіть, і чайна ложка готового оцту, теж за смаком. Як готувати: збити жовток з цукром (я додаю 0,5 ч. л.), сіллю (щіпка) і гірчицею (теж 0,5 ч. л.). Потім, не перестаючи збивати, поступово додавати по 1-й год. л. рослинне масло. Коли закінчиться все масло, маса злегка збільшиться в об'ємі і придбає напівпрозорий вигляд. і на закінчення, додаємо оцет, перемішавши до однорідної консистенції. Майонез готовий! у магазині такого не купите! Краще використовувати для приготування скляний посуд - вона не окислюється, але не алюміній - майонез стане неприємно-сірим. З цих інгредієнтів вийде близько 200-250г майонезу. спробуйте, може вам теж сподобається ... "

.

Лена "До речі, кажучи про шкідливість покупного майонезу і наявності в ньому штучних компонентах, багато хто забуває про майонезі, який робили наші бабусі і мами:
 - Рослинне масло 1 склянка, 1-2 яєчних жовтки, сіль, перець, гірчиця (суха!), Лимонний сік або оцет.
 Єдина складність - з'єднання жовтків з маслом. Треба жовтки добре збити і масло в них вводити по краплині. Ну, а добавка спецій - це справа смаку кожного.
 Цей майонез складається з натуральних компонентів. "

.

Оксана Михальчевський "А для тих, хто все ж любить майонез - робіть його самі і на оливковій олії, це корисно. А рецепт простий: на 200 грамову склянку олії 1 яйце (це основні інгредієнти, далі за смаком) я додаю кавову ложечку солі ( якнайменше) стільки ж цукру, стільки ж гірчиці, трохи оцту, зубок часнику, і трохи чорного меленого перцю і все це збити блендером, технологія збивання така - на дно пластикового стакана з ингридиентами опустити блендер і збивати не піднімаючи вгору, коли знизу утворюється майонез дуже повільно, по чуть-чуть піднімати для підсосу залишився зверху масла. "

.

Лідія Осадча "Майонез роблю сама: півсклянки олії, пару жовтків, сіль і оцет (бажано
 яблучний) збивати, по черзі додаючи тонкою цівкою олію-починаючи з жовтків. "

.

Мішель "Я майонез роблю сама.
 1 яйце, 1 ч. Л. гірчиці, 6 ст. л. кефіру, 1 ч. л. цукру, 1/2 ч. л. солі, 1 десертна ложка оцту (можна лимонний сік), все це в блендер і збивати секунд 20, потім, не перестаючи збивати, починаємо вливати тонкою цівкою соняшникова (оливкова) олія, всього 200-250 мл. Влили масло, відразу вимикаємо блендер, перекладаємо в банку, і все. Зберігати 3-4 дні в холодильнику. "

.

miss-mamuka Арутюнова (Не скажу) ... "майонез в таких випадках роблю сама, але теж дуже рідко. Спробуйте зробити таку суміш: Дижонская гірчиця, даний оливкова олія, сік лимона, трохи цукру і солі, не гірше буде Ваша селедочка під шубою. "

.

Тетяна Силова (Печенкина) "Справжній майонез, а не той, що продається в магазині, легко приготувати самим. Витратьте трохи часу і отримаєте смачну і здорову салатну заправку:
 для майонезу на жовтках
 яєчні жовтки - 2 штуки (можна замінити жовтками перепелиних яєць ... 5-6 перепелиних яєць замінюють за вагою 1 куряче).
 гірчиця (готова) - 0,5 чайної ложки або по смаку,
 рослинне масло (можна суміш оливкової з соняшниковою) - 90-150 мл,
 щіпка солі (~ 1/3 чайної ложки),
 шепотка цукру (1 / 3-1 / 2 чайної ложки),
 сік лимона - 1 столова ложка або за смаком (можна замінити винним оцтом або 9% столовим оцтом, за смаком)
 * Починати готувати майонез краще на мінімальній швидкості міксера, і, поступово, у міру загустіння маси, швидкість можна збільшити до середньої.
 * Кількість масла бажано регулювати "на око" - чим більше додано масла, тим густіше вийде майонез.
 Коли майонез придбав потрібну консистенцію і досить загус, влити сік лимона (при цьому майонез стає більш рідким) і збити до однорідності. Майонез готовий! "

.

Ольга Стрельцова "збиває жовток міксером, по краплях додаєте охолоджене олію, потім - лимон, сіль і спеції - за смаком (я додавала гірчицю, хрін). По-всякому разі це без стабілізаторів. Шкаралупу яйця треба попередньо добре вимити з милом і яйце має бути свіжим. У сирому яєчному жовтку і раст. олії, крім калорій, є багато корисних якостей. "

.

светлана Панкевич "Рецепт і пропорції домашнього майонезу - 2 яйця, столова ложка гірчиці, сік половини лимона, дрібка морської солі, 1 столова ложка цукру Все це збити до однорідної маси в блендері, далі не вимикаючи блендер тонкою цівкою вливати оливкова (рослинне) масло, поки не утвориться біла, густа маса з даної кількості продуктів виходить 200-грамова баночка, а може і трохи більше Домашній майонез готов !!! Робіть, додавайте в салати і насолоджуйтеся смаком !!! Гірчицю використовувати саму звичайну з баночки, яка продається в магазині ! "

.

Ірина Семенова (Філіппова) "Попереджаю наперед: збивати треба блендером, міксер не збивати, тільки перемішує. Чи не експериментуйте, повірте мені ТІЛЬКИ БЛЕНДЕР ..., насадка у формі чашки. Яйця розбити акуратно НЕ вишкрібати з шкаралупи, 0,5 літра олії рослинного без запаху, 1 чайна ложка цукру, 0,5 чайної ложки солі, 1 десертна ложка гірчиці, 3 десертні ложки 6% оцту, перець мелений за смаком. Все це в каструльку. Опускаєте блендер так, щоб накрити яйце, включили на 3-4 секунди. потім на інше і вже не вимикати, що не рухати. З під блендера буде виходити справжній майонез. Коли майже вся маса перетвориться в майонез, залишки масла можна перемішати включеним блендером. Готується дуже швидко. спробуйте, вам сподобається! "

.

Світлана Чумакова "Горчицу можна зробити самим: порошок гірчиці, розвести розсолом будь-яким, з під солоних або маринованих овочів, розмішати і поставить в тепле місце. Ось і гірчиця готова, ядреная, зовсім не така як в магазині, понюхаєш, так аж сльози в очах . Приємного апетиту ... Пробуйте експериментуйте, можна трохи цукру додати або солі, дивіться за смаком, якщо розмішається густовато, додайте ще розсіл, але не забувайте закривати баночку, щоб не видихалася, а то не буде різкості, я зазвичай роблю в баночці з під дитячого харчування.

Їжте на здоров "я."

.

Сабіра Нугуманова "Якщо вже дуже хочеться майонезу, то ось рецепт, я роблю так: 1 свіже яйце збиваю на високошвидкісному блендері (у мене Цептер) додавши дрібку солі, перцю, вичавлюю сік лимона (0,5 ч. Л.), (Можна додати інші приправи, на свій смак) потім тонким струменем вливаю рослинне масло, звичайно ЛуЧжен оливкова, при цьому блендер крутиться. масла додаю стільки, якої консистенції потрібен майонез, чим більше масла тим гущі. Дуже смачно, калорійно звичайно, але все натуральне. "

.

* L * "2 свіжих жовтка, 100-150 мл рослинного масла (без запаху), 0.5 ч. Л. Готової гірчиці, сіль, цукор за смаком, 1 ст. Л. Столового оцту (можна лимонний сік). Жовтки змішати з сіллю , цукром, гірчицею, злегка збити блендером і продовжуючи збивати, додавати по ч. л. раст. масло. збити. додати оцет і знову збити. після додавання оцту, виходить майонез. коли я тільки починала робити майонез, масло було тільки з запахом, і запах соняшникової олії перебивав смак. і збивала довго. вилками. можна додавати різні добавки - ч. перець, зелень ... майонез готуватися максимум 5 хв. удачі і приємного апетиту. "

.

Марина Іванова "Те, що складається з" крохмалю, штучних добавок і підсилювачів смаку "- це взагалі не майонез, а неподобство. Робіть майонез самі, наприклад, за цим рецептом http://recipes.netnotebook.net/appetizer/mayonnaise_sauce.ht ..., домашній майонез можна зробити в два рази менш калорійним, ніж соняшникова олія. "

.

Ludmila Putorkina "Майонез можна приготувати самим, беремо 1 жовток збиваємо, додаємо тонкою цівкою склянку оливкової (хорошої якості, за можливості) масла безперервний збивання, вийде біла, густа пишна маса, потім ложечку готової гірчиці або хрону, трохи цукру, солі за смаком, оцет замінюємо соком лимона. відмінна заправка до салату ні консервантів, ні загусники вигляді крохмалю, ні емульгаторів. просто рослинне масло не менше колорійно, все добре в міру ... "

РИБА ПО-ГРЕЧЕСКИ - смакота !!!

розгорнути

Смачно, швидко і просто !!!

ЗНАДОБИТЬСЯ

· 700 м рибного філе

· 3 помідори

· 300 м тертого сиру

· 2 зубчики часнику

· 250 м майонезу

· Сік половини лимона

· Подрібнена зелень (зелений лук, кріп, петрушка, базилік)

Приготування

1. Рибне філе розділити на порційні шматки і скропити лимонним соком.

Філе за бажанням попередньо натерти сіллю.

2. Майонез змішати з зеленню, дрібно нарізаними помідорами, подрібненим часником

і 150 р тертого сиру.

3. Обмастити рибу отриманою сумішшю і викласти на змащене маслом деко.

Зверху посипати сиром, що залишився і запікати в духовці 30 хвилин при температурі 180?С.

Магія глінтвейну ...

розгорнути

Ароматний запах цього напою створює неповторну атмосферу теплого домашнього свята, від якого настрій стає радісним. Що ми тільки не придумуємо для того, щоб вечір зробити приємним. Додаємо ложечку «позитиву», дрібку «радості», стакан «натхнення», жменьку «енергійності», перемішаємо, і все готово! Як ноти з'єднуються в прекрасну мелодію, так і складові палючого напою зливаються воєдино, щоб доставити нам максимум задоволення.

Немов бритва морозне повітря,
 Скрип гойдалок в порожньому саду ...
 Остигає вогонь в хороводах,
 Ховаючи мідні листи в льоду ...

Я варю свій чарівний напій,
 Щоб полум'я досягло вен,
 Щоб серця розплавився злиток,
 Я варю благородний глінтвейн.

Цю червону терпку вологу
 Я заважаю з лікерним теплом,
 Роза червона в чашечці маку
 Розквітає кривавою плямою ...

Збуджує лимонна цедра,
 І кориця, приховуючи свій жар,
 Пряної ноткою вливається щедро
 У цієї казки чарівної нектар ...

Сіль і прец за смаком. |  На сайті www.diary.ru знайшла хорошу ідею для піци. Тут вам і оформлення, і ситність. |  Цибулини (ЗА БАЖАННЯМ ЗЕЛЕНИЙ АБО РІПЧАСТИЙ), МАЙОНЕЗ |  Як визначити якість шоколаду? |  Г копченого сиру, 50 г арахісу без шкірки, солона соломка, зелень петрушки. | " Човники "з авокадо. |  Авокадо з шинкою і скампи (великі креветки). |  Авокадо, наповнений тунцем і каперсами. |  Десерт "Панна Котта" домашнього приготування |  Кокейль TRUE LOVE |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати