Головна

Авокадо, наповнений тунцем і каперсами.

· 2 авокадо

· 2 ст. ложки соку лимона

· 4 ст. ложки майонезу

· Зовсім трошки мелкопорезанного лука (краще Лук-шалот)

· Баночка (+ -200 гр.) Тунця

· 1 ст. ложка каперсів

· Петрушка - для прикраси

Тунець злити, залишити кілька шматочків для прикраси. М'якоть авокадо вибрати ложкою, разом з цибулею, тунцем, каперсами і соком лімона- гарненько подрібнити в кухонному комбайні. "Човники" наповнити цією масою - прикрасити шматочками тунця, парою каперсів і порізаною петрушкою.

ЗАКУСОЧНІ конвертики з копченою кільки

розгорнути

знадобиться:

- 200 г вершкового масла

- ? склянки сметани

- 2 склянки борошна

- 200 г. копченої кільки

- 2 яйця

приготування:

1. Розтерти вершкове масло зі сметаною, додати борошно, щоб вийшло еластичне тісто. Поставити тісто на 2 години в холодильник.

2. Після цього тоненько розкачати, розділити на квадратики приблизно 10 на 10 см і викласти на кожен по 2 кільки. Защипнути конвертиками.

3. Викласти конвертики на посипаний борошном деко, змастити збитим яйцем, спекти в духовці.

Юлія Бондарева

Запіканка по-швидкому (рецепт тижні)

розгорнути

Їли плов, він набрид, та й м'ясо чомусь з нього все виколупати. Че б таке замутити, щоб продукт не викидати?

Думка на поверхні-їжачок ... Вони були недавно, хочеться чогось нового. Універсальне блюдо- запіканка, тільки треба якось примудритися м'ясо в неї прилаштувати, бо моя сім'я складається суцільно з хіщніков- без м'ясного нікуди. Зробити рис з прошарком фарша- рису замало. Ох і важка це робота-придумати куди зайві залишки прилаштувати.

Значить запіканка буде картопляна. Беремо протвешок, мажемо маслом і встеляли сирою картоплею.

Картоплю різати треба якомога тонше, але не соломкою, щоб не окислюється і запіканка НЕ ??сіріла. Беремо суміш для запіканки і молоко. Розводимо, як написано на фантику.

Заливаємо картоплю, використовуючи трохи менше половини заливки.

Швиденько вимішуємо фарш із залишками плову і яйцями, трохи присаливаем (в плові вже є сіль).

Плов був на курці, фарш вирішила взяти курячий. Отриману суміш викладаємо поверх картоплі.

Розгладжуємо рівненько і знову встеляли картоплею.

Заливаємо залишками заливки ... і в духовку.

Якщо не любите використовувати готові суміші або потрібної не виявилося під рукой- можна зробити заливку самостійно:

1 стакан молока (або 1/4 склянки сметани + 3/4 склянки води)

1 яйце

1 столова ложка "без верху" борошна

сіль, перець, приправи за смаком (я зазвичай кладу дрібно різані кріп і петрушку, солодкий перець, шкурку від цукіні)

Все ретельно перемішати до відсутності грудочок. Зверху запіканку можна посипати тертим сиром.

Картопля, яку різали так, як ріжу я чомусь мріє стати чіпсів, верхні кругляшки часто стає дибки і залишаються твердими. Тому, коли запіканка зарум'яниться, я її накриваю і витримую ще хвилин п'ять в духовці. Для прикриття у мене є спеціальний селіконовий прямокутник, якщо у Вас в господарстві такого немає-можна прикрити фольгою або папером для випічки.

Ось вона, красуня. Прекрасно поєднується зі сметаною, майонезом, кетчупом, сирним соусом, а також з домашніми соліннями.

Смачного!!!

Не викидайте обридлі страви-це поле для Вашої фантазії.

Тонка піца з шинкою і печерицями

розгорнути

Тонке тісто:

пшеничне борошно - 400 гр;

сухі дріжджі - 2 ч. л .;

сіль - 3/4 ч. л .;

рослинне масло - 2 ст. л .;

вода - 250 мл.

Із зазначених інгредієнтів замісити тісто, дати підійти в теплому місці, потім ще раз вимісити і дати підійти.

Для начинки:

кетчуп або пюре з помідорів;

200 гр. печериць;

200 гр. шинки або будь-якого копченого м'яса;

250 гр. сиру моцарелла,

орегано (материнка) за смаком.

Розкатати тісто. Нарізати гриби скибочками, шинку - смужками, сир - кубиками. Викласти на тісто спочатку кетчуп, а потім інші продукти. Посипати материнкою. Випікати 20 хв. при температурі 220 градусів.

Смачного!

Чайна троянда

розгорнути

Рецепт простий -но трохи трудомісткий.

4яйца 1 склянка борошна 1 ст. цукру 1 пакетик ванілі (цукру)

Далі покроково в картинках

.

тісто має вийде ріденьким

в

в духовку на 5 хвилин на 200 градусів.

перебрати соломку.

коли охолонуть лепесткі- стануть крихкими, ліпити треба гарячими, з цього і потрібні рукавички

сковороду

змащуємо маргарином що-б пелюстки не липли до неї.

все можна їсти д

Святкова гірка. |  Четвер - Розгул |  Традиції свята |  театралізовані вистави |  Сіль і прец за смаком. |  На сайті www.diary.ru знайшла хорошу ідею для піци. Тут вам і оформлення, і ситність. |  Цибулини (ЗА БАЖАННЯМ ЗЕЛЕНИЙ АБО РІПЧАСТИЙ), МАЙОНЕЗ |  Як визначити якість шоколаду? |  Г копченого сиру, 50 г арахісу без шкірки, солона соломка, зелень петрушки. | " Човники "з авокадо. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати