Головна

Як визначити якість шоколаду?

1.  III. Аналіз продукту (вироби) на якість
  2.  Quot; Дуже важливо точно визначити момент входження в ринок і напрямок ".
  3.  А як же якість виконання роботи?
  4.  Антропологічний (2-а пол. 5 ст. До нашої ери - кін. 5 ст. До н. Е.) - Робить головним предметом свого дослідження людини, намагаючись визначити його сутність
  5.  Аудіотракт - апаратна частина пристрою, в якій відбувається кінцеве формування звуку. Саме від якості його виконання залежить якість звуку на виході.
  6.  У найзагальнішому вигляді можна визначити внутрішню енергію системи як суму потенційної і кінетичної енергії всіх складових її частинок.
  7.  Види мислення і якість розуму

Для того, щоб визначити якість шоколаду, необхідно плитку або просто невеликий шматочок шоколаду взяти двома пальцями і потримати так його хвилини три. Якщо в шоколадці какао менше 40 відсотків і додані рослинні та інші жири, то шоколад відразу ж почне танути в руці. Хороший шоколад, куди кондитери не додавала рослинний жир, не танутиме в руках довгий час. Шоколад, в якому процентний вміст какао порошку більше, ніж 55% не тане в руках навіть влітку. Не вірите? Перевірте!

Щоб шоколад не зіпсувався, його необхідно тримати в сухому місці при температурі 16-20 ° С, в щільній упаковці, так як він вбирає в себе сторонні запахи. Оптимальна температура зберігання - 20 ° С, при такій температурі шоколад довго зберігає корисні і смакові якості. Якщо температура зберігання перевищує 21 ° С, какао-масло починає плавитися, і на поверхні шоколаду утворюється «жирове посивіння» - плями закристаллизовавшегося жиру, через що шоколад набуває неприємного запаху і гіркий смак. Не слід зберігати шоколад в холодильнику, це може привести до «цукрового посивіння» - появи на поверхні білих плям кристалів сахарози, що утворюються в результаті виморожування води.

Термін зберігання шоколаду визначається кількістю що містяться в ньому жирів. Чим більше жирів (вершкові, світлі сорти, шоколад з начинками), тим менше термін зберігання. Для продовження терміну придатності шоколаду російські виробники додають в його склад консерванти (наприклад, сорбінову кислоту - Е200).

Слід відрізняти термін зберігання від терміну придатності. Так, мінімальний термін зберігання, зазначений на упаковці, означає, що виробник гарантує збереження продукту (наприклад, смаку, запаху, кольору) протягом усього цього терміну. Його невелике перевищення не виключає придатності продукту до вживання. Що стосується терміну придатності, то його ставлять на швидкопсувних продуктах. Продукт з вичерпаним терміном придатності вважається небезпечним.

Гарантійні терміни зберігання шоколаду з дня його вироблення:

· Десертний і звичайний без додавань - 6 місяців;

· Десертний і звичайний з добавками, шоколад з начинкою та в порошку - 4 місяці;

· Без додавань - 3 місяці;

· Ваговий з додавання, що не загорнутий - 2 місяці;

· Шоколад білий і в порошку з додаванням молочних продуктів - 1 місяць.

Для подовження термінів придатності (а шоколад має невеликий термін придатності, тому багато споживачів зберігають його в холодильнику) вводять різні консерванти, антиокислювачі. При цьому в складі не вказують, які введені консерванти або антиокислювачі. Якщо перед вами шоколад або шоколадний виріб з терміном реалізації більше 4 місяців, то в ньому обов'язково міститься антиокислювач. Оскільки шоколад і шоколадні вироби мають жирову основу, консерванти зазвичай не вносять, а ось без антиокислювачів для продовження терміну зберігання не обійтися.

Замінники і еквіваленти класифікують, враховуючи:

· Вихідна сировина (окремий жир або масло, або фракція, суміш жирів та олій, або різних фракцій);

· Вид обробки;

· Застосування (для заміни какао-масла).

Розрізняють два основних види замінників і еквівалентів какао-масла:

· На основі еквівалентів какао-масла;

· На основі нетемперіруемих замінників какао-масла.

Шоколад обов'язково повинен бути загорнутий в упаковку. Це охороняє його від шкідливого впливу навколишнього середовища (повітря, світла, вологи, забруднень і механічних пошкоджень), збільшує термін його зберігання, а також надає привабливого зовнішнього вигляду. Відповідно до стандарту шоколад, що випускається в плитках, повинен бути загорнутий в алюмінієву фольгу і художньо оформлену етикетку. Допускається загортати шоколад у фольгу з малюнком без етикетки. Дрібні плитки (менше 50 грамів) замість барвистою етикетки можуть бути обгорнуті лише художнім пояском фабричної марки. Дрібні плитки (масою 15 грамів і менше) допускається загортати разом по кілька штук. При загортанні шоколадних батончиків з начинкою замість фольги дозволено використовувати парафіновану подвертку. Шоколад відноситься до товарів 'імпульсної покупки'. Щоб уникнути підробки, слід уважно вивчити упаковку. На ній повинні бути досить великий розбірливий шрифт і якісна друкарня.

Згідно ГОСТ 6534-89, на загорнутому шоколаді в плитках масою понад 50 грамів, на коробках і пачках з шоколадом повинні бути вказані:

· Товарний знак (якщо є);

· Найменування підприємства-виробника;

· Його місцезнаходження;

· Найменування продукту;

· Склад основних компонентів;

· маса нетто;

· Дата вироблення;

· термін зберігання;

· Інформаційні відомості про харчову (білки, жири, вуглеводи) та енергетичну цінність в 100 г продукту;

· Позначення цього стандарту;

· Код сертифікує організації.

Джерело: http://www.zakup-ka.ru

Мої пиріжки

розгорнути

Пироги-мій коник. Печу я їх з самого детства- це перше, що я навчилася готувати. У мене були чудові бабульки, самі бабульние з всіх-- добрі, мудрі, красиві. І при цьому пекли фантастичні пироги. Мама моєї мами і мама мого вітчима взагалі все знали і все вміли, а головне вміли прищепити інтерес до всього, що вважали корисним в житті. Перші рецепти, які я запісала- це їх рецепти тесту і начинок. Тут вже треба віддати належне моїм матері і отчіму- вони стійко переносили мої дитячі експерименти з продуктами і мужньо з'їдали все те, що я із захопленням виробляла на кухні. Згодом рецепти мною змінювалися, перероблялися і стали врешті-решт моїми, несхожими на бабусині, хоча і зараз під настрій я іноді замішую бабусине тісто чітко за рецептом, колись давно записаному дитячою рукою. Те тісто, про який я розповім зараз-святкове, його я роблю тільки в особливих випадках. Отримавши певну нагороду по роботі, я запитала колег: "Чим проставити" і отримала одностайну відповідь: "Пирогами", тільки по начинкам думки розійшлися. При приготуванні тіста я завжди блюду три основних правила:
 1 ___ на 1 літр рідини (молоко, яйця, маргарин) 2 кг борошна, ні більше, ні менше-рівно (якщо борошна більше- пироги можуть потріскатися, якщо менше-поплисти);

2 ___ вже готове тісто вимішувати не менше 20-30 хвилин, воно почне пищати і дихати (таке тісто довго не черствіє);

3 ___ тісто завжди треба творити тільки в хорошому настрої і без поспіху (тісто-як ніщо інше передає настрій того, хто його місив, від моїх пиріжків сміються, пиріжки такі зі смішинками, тому що зазвичай я які -небудь пустощі смішні обмірковую при замісі, в кінці приготування впроваджую їх у життя).

На 3 кг борошна:
 пачка маргарину (можна вершкове масло)-найкраще маргарин "вершковий" в радянській упаковці, жовтенька така бамачка, типу пергамент, якщо ні можна будь маргарин для випічки, дріжджі самі будь-які, головне дотримуватися пропорції на фантику.

Маргарин розтопити, влити 0,8-0,9 літра молока, все це повинно стати теплим. Всипати туди половину борошна, сіль, дріжджі по інструкції, вимішати і відставити (опара).

Взяти 6-7 яєць, відокремити білки, збивати в піну з цукром (для не солодко пірожков- 1-2 ст. Ложки), поки піна не стане стоячій (жарт), насправді головне щоб у білків всяка зв'язність загубилася, інакше тісто буде жорстким.

Роблю це виделкою виключно з ліні. Швидкість і якість піни у нас з міксером практично однакові, а вилку сполоснути всяко простіше, ніж віночки відмивати. Продовжуючи збивати по одному вводити жовтки,

отриману жовту піну акуратно вмішати в опару, продовжуючи заважати, всипати по стакану- півтора борошно, кожен раз вмішуючи її до повного засвоєння, коли тісто загустеет- вмішувати руками. Коли тісто "з'їсть" всю муку і буде начисто отлипать від рук, налити зверху рослинного масла, щоб в сумі маргарин, яйця, молоко, р / масло стало 1,5 літра (десь близько половини склянки) і місити, поки не запищите і не почне дихати. Перша партія до духовки повинна відстоятися хвилин 20 (не менш), пхає в духовку, нагріту до 230-250 градусів, печеться 20-30 хвилин. Викласти на серветку щільну, прикрити. Їсти можна, коли верхня серветка стане трохи вологою (десь через хвилин 10-15).

У мене заплановані чотири начинки, одна з них солодка, для солодкого тіста треба після яєць додати додатковий цукор і ванілін.

Поки тісто поднімается- займемося начинками. Капустяна готується найдовше, тому почну з неї.

Дрібно ріжемо цибулю, моркву, болгарський перець. Капусту- в окрему ємність, посолити, злегка пом'яти, без фанатизму, тільки щоб сіль засвоїла.

У гарячу олію кидаємо різаний часник, він схоплюється моментально. Робимо середній вогонь і додаємо моркву, цибулю, солодкий перець.

Злегка обжарілось- робимо зовсім маленький вогонь і викладаємо зверху капусту.

Накриваємо кришкою і забуваємо про неї на час.

У рослинному маслі на сусідній сковорідці обсмажуємо дрібно різаний лук до легким жовтуватим. Частина відкладаємо для рибної начинки, а в той, що залишився на сковороді викидаємо заморожені з осені лісові гриби (я їх подтушіваю з сіллю і рослинним маслом до випаровування рідини, розкладаю по контейнерах і в морозилку, взимку в сковородочку зі смаженою картоплею ... бульк таку кучку- краса)

Трохи пропаріваем- і в фарш (сьогодні- курячий). В той лук, що для риби, додаємо дрібно порізану зелень і солоні огірки (якщо занадто соление- можна прополоскати під краном, якщо шкурка жесткая- зрізати, якщо сильно мокрие- злити сік) і трохи сметанки.

Рибки пішли:

Ви звернули увагу, що це тісто можна розгортати НЕ присипаючи борошном? Так і пиріжки змащувати нічим не треба-вони і так красені.

Пташки (в сенсі курки) полетіли:

А що у нас з капустою?

Якщо у Вас щось похожее- є три варіанта- (1) Злити або (2) Випарувати, я додам варені яйця, (3) Жовтки заберуть зайвий сік.

Такий собі многослойство вийшло.

А з солодкими пиріжками я буду хуліганити.

Шоколадки сховаю під яблучний джем, для цих цілей з літа заготовлений.

А щоб остаточно всіх заплутати, зверху ще й ківі накрию. У всіх варений є погана звичка рвати тісто, вилазити назовні, горіти і псувати вигляд і смак. А я і його обману- залишу пиріг дірявим приблизно так:

або так:

А тепер зліпимо якого-небудь звіра. Ім'я йому придумаємо потім.

Здрастуй, Ужас !!! Добре, що діти вже дорослі, а то б заїками зробила.

Звичайно ж, це жарт. Таким манером можна зробити дуже багато цікавих пиріжків для малюків: жаба, ящірка, заєць, кіт, крокодил, бассет взагалі отпадний виходить. Коротше, фантазуємо. Я тільки особа по-добрішими зроблю.

Чи то миші-парашутисти, то чи зайци- мутанти. Та яка різниця, головне смішно.

Млинці "Вкусняшка."

розгорнути

Просто, смачно і незвично!
 Млинці справді смакота. не встигла сфотографувати їх у приготовленому вигляді, т. к прийшли в гості друзі і допомогли розкуштувати млинці))))))))

нам знадобиться:

6 великих млинців (я готувала млинці легенькі не жирний)

400-450 гр, фаршу (свинояловичих),
 100-120 гр, панірувальних сухарів (замочених в невеликій кількості молока),
 1 цибулина,
 2 яйця,
 50гр. сиру пармезану,
 сіль, спеції на ваш смак.

бешамелла (500мл, молока закип'ятити і додати 100гр. Вершкового масла, поперчити, посолити, додати 2-3ст. Л борошна.
 Все перемішати і прокип'ятити 2-3 хвилини).

приступаємо:

Змішуємо фарш з замоченими сухарями, яйцями і цибулею натертому на середній тертці, додаємо пармезан натертий на дрібній тертці, перчимо солимо і додаємо спеції. все добре перемішуємо. начинка до млинців готова.

У готові млинці кладемо нашу начинку і загортаємо.

Отриманий млинець режим на 3 частини і складаємо в форму для випічки застелену пергаментом.

Наші млинці заливаємо бешамеллой і ставимо в розігріту духовку.
 Випікаємо при температурі 180-200 градусів протягом 1 години.
 Їмо гарячими!

Салат з помідорами, в незвичайному поєднанні! (Рецепт тижні)

розгорнути

1. Беремо сухарики - на ваш смак ... в принципі можна брати з будь-яким смаковим відтінком, але занадто різкий смак може перебивати смак інших ніжних інгридієнтів ... тому я беру нейтральні!

2. Дрібно ріжемо цибулю. У моєму випадку - червоний, але можна будь-: хоч - білий, хоч - зелений.

3. А ось тут - незвичайне в моєму салаті - яблуко! Очищаємо його і ріжемо на кубики ...

далі робимо все в темпі, щоб яблуко не встигло потемніти ... збризкувати додатково лимоном - не рекомендую ... Буде дуже кисло !!!

4. Помідори - ріжемо кубиками, такого ж розміру, як яблуко - таким чином, наш салат краще просочиться !!!

5. Додамо 1 ст. ложку червоного винного оцту ... Відразу скажу: любителям лимонного соку - замінюйте - це не забороняється! Кріп або петрушку - за смаком.

6. Посолити, поперчити, якщо хочеться додати кунжутного насіння або насіння льону (харчових!) І полити олією (1 ст. Ложка - ваш вибір), я вживаю рапсове.

7. Добре перемішати. Салат швидко просочується, так що 5 хвилин - досить!

Усе ! Можна подавати! Хоч - до обіду, хоч - до вечері.

Для закоренілих любителів майонезу: Ви можете замінити раст. масло на майонез ..., але врахуйте - салат втратить свою оригінальність і стане зовсім "звичайним" !!!

Шоколадний десерт (швидко і просто)

розгорнути

Шукала в'язаний берет, а знайшла цей десерт) Сама ще не пробувала, але на вигляд оченб смачно)

Цей торт десерт пропоную, тим, кому ліньки щось приготувати, але хочеться щось смачненьке поїсти. Він готується дуже швидко, настільки швидко, що навіть собі не уявляєте.

Його можна подати як торта на святковий стіл, але також як десерт в супроводі з ванільним морозивом. Як душа забажає.

Все, що нам потрібно, це купити три види шоколаду (хорошої якості), вершки, желатинові пластини і мати гарну форму для його застигання.
 Для тих, хто підтримує форму, можна вершки 30% замінити на молоко.

100 гр. білого хорошого шоколаду
 250 мл. вершків
 4 желатинові пластини
 крапельку ванільного цукру
 100 гр. молочного шоколаду
 300 мл. вершків
 5 желатинові пластини
 крапельку ванільного цукру

100-150 гр. темного шоколаду
 350 мл. вершків
 6 желатіннових пластинок
 трошки рому або ванільного цукру

Якщо використовуємо вершки, значить при кожному шарі треба вершки нагрівати добре. Якщо будемо готувати на основі молока, треба молоко прокип'ятити. При додавання вершків смак цього торта виходить більш насичений, ніж при додаванні молока.
 Також прошу уваги на якості шоколаду. Від цього дуже багато залежить смак і якість пріготовленіяч кожного шару в цьому торті.
 Для другого шару я купила шоколад, рекомендований дітям. Мені здається, що він краще за якістю, ніж - молочний.

Нагріваємо вершки. В окрему миску розтоплюємо шоколад з 3 ложками тепленьких вершків в мікрохвильовці протягом 30 сек. Перемешіваепм дерев'яною ложкою. поки розтане весь шоколад і змішуємо з гарячими вершками, до тих пір поки маса придбає однорідний колір, тобто біле з білим. Але ви мене правильно зрозуміли ...
 В окрему миску заздалегідь змішуємо желатинові пластини з холодною не гарячою водою протягом 2-3 хвилин. Витягуємо м'які пластини з холодної води і додаємо їх в змішані гарячі (не дуже гарячі) вершки з шоколадом, поки ростять весь желатин. Це відбувається дуже швидко. Протягом 5-6 хвилин у вас буде пріготовлегна суміш для першого шару торта.

Беремо чисту, суху сілііконовую форму, кладемо її на тарілку, щоб вона вседа була рівною і наливаємо нашу шоколадну суміш. Ставимо форму в холодильник і залишаємо на один час- максимум одну годину, 30 хвилин поки застигає перший шар.
 Таким чином поступаємо, з іншими 2-ма соямі молочного і темного шоколаду.

Єдине, треба врахувати, що суміш, яку наливаємо на застиглий шар повинна бути гарячою, але не дуже гарячою і при наливанні бажано наливати, розподіляючи по всьому діаметру форми, не тільки у одну точку.
 Тому, що може утворитися яма в попередньому шарі.
 Після гарного застигання, перевернули форму на велику тарілку для торта і подаєте в дуже холодному вигляді на столі.
 Час приготування торта 15-20 хвилин.

Якщо будете готувати і наливати його в іншу форму, але не силіконову, значить форму треба змащувати дуже, дуже акуратно рослинним маслом без запаху, але не в якому разі вершковим.

фаршировані яблука

розгорнути

Для приготування цієї страви нам знадобиться (з розрахунку на одну персону): 2 яблука (кисло-солодкий сорт), фарш змішаний (свинина-яловичина), рис, лимон, листя салату, кріп (свіжий)

Беремо яблука, моєму в холодній воді. Потім зрізаємо верхівку (вийти повинна кришечка). Видаляємо чайної (десертній) ложечкою серцевину і м'якоть, залишаючи стінки товщиною близько одного сантиметра. Увага: яблука дуже крихкий предмет - отже операцію виконуємо без поспіху. Підготовлені яблука відкладаємо вбік.

Рис промитий в трьох водах (налив-помив-вилив і так 3 рази) відварюємо до повної готовності в підсоленій воді. Увага: використовується - СІЛЬ, а не продукти хімічного походження (Ролтон, Кнорр, Маги і т. Д.)

Наливаємо на сковороду олію, ставимо на сильний вогонь, викладаємо фарш, обсмажуємо. У міру приготування фаршу вогонь зменшуємо. Для тих хто любить солоненьке можна додати соєвий соус. Коли фарш майже готовий додаємо в нього рис і ретельно перемішуємо.

Отриманою начинкою фаршируємо яблука, закриваємо "кришечкою" і в розігріту духову шафу на 3-5 хв. (До освіти на яблуках золотистої скоринки. (Стосується і мікрохвильової печі).

Після приготування викладаємо на плоску тарілку, прикрашаємо листям салату, кропом (тут вже у кого на що фантазії вистачить). Додаємо 2-3 часточки лимона. Подаємо до столу.

P.S. Подавати переважно гарячим і в парі з келихом сухого або напівсухого вина.

СМАЧНОГО!!!

Секрет Coca-cola розкритий!

розгорнути

Рецепт Coca-Cola ретельно охоронявся протягом 125 років, але тепер таємниця розкрита. This American Life (Здається, це така передача на радіо) повідомили, що вони знайшли інгредієнти для створення знаменитої газованої води.

Все почалося з ветерана Громадянської війни Джона Пембертона, якого вважають творцем Кока-коли. Оригінальний рецепт був записаний в книзі рецептів всяких мазей і мікстур, яка дбайливо передавалася з покоління в покоління. У лютому 1979 року в газеті Atlanta-Journal Constitution з'явилася фотографія сторінки з тієї самої книги, але чомусь на неї не звернули особливої ??уваги. Нещодавно на неї натрапила співробітниця This American Life Іра Гласс. Вона перевірила рецепти тих, хто раніше повідомляв про те, що йому вдалося розкрити рецепт оригінального напою, і тепер впевнена, що саме на цій фотографії справжній рецепт. Ось він:

Рідкий екстракт листя Коки - 3 драхми

Лимонна кислота - 3 унції

Кофеїн - 1 унція

Цукор - 30 незрозуміло чого (на фото нерозбірливо)

Вода - 2,5 галона

Сік лайма - 2 пінти

Ваніль - 1 унція

Карамель - 1,5 унції і більше, якщо необхідно для потрібного кольору

Секретний інгредієнт 7Х (додавати 2 унції на 5 галонів сиропу):

Спирт - 8 унцій

Апельсинове масло - 20 крапель

Лимонне масло - 30 крапель

Масло мускатного горіха - 10 кппель

Коріандр - 5 крапель (теж, мабуть, масло)

Неролі (ефірне масло квітів апельсинового дерева) - 10 крапель

Кориця - 10 крапель (теж масло)

Ретельність, з якою компанія Coca-cola охороняє свій головний рецепт, вже стає легендарною. Кажуть, що навіть вище керівництво не знає всього рецепта цілком, а ті 2 людини, які знають, ніколи не опиняться поруч в одному приміщенні. Звичайно, самої компанії теж вигідно поширювати такі чутки, але частка правди в цьому все ж є. Коли Ейс Кендлер в 1887 році купив рецепт у Пембертона, він так боявся, що формулу хтось вкраде, що заборонив записувати цей рецепт. Він зірвав етикетки з пляшок з інгредієнтами і став стежити за особистим листуванням співробітників, щоб виключити можливість шпигунства.

This American Life обіцяють через пару днів викласти на сайті докладну інструкцію з приготування напою з посиланнями, де придбати необхідні інгредієнти.

Правда, ми не зможемо відновити оригінальний рецепт, оскільки є один інгредієнт, доступ до якого має тільки компанія Coca-Cola. Це рідкий екстракт листя коки. Тільки одна фабрика обробляє ці листя і тільки Coca-Cola за особливою угодою з управлінням по боротьбі з наркотиками має право на їх використання. Так що, навіть якщо це дійсно справжній рецепт, наша кола буде без коки.

(Gizmodo.com, переклад мій)

Його світлість ... пупок!

розгорнути

Ні! Чи не той пупок, що сяє між топиком і короткою спідничкою, пірсингування камінчиком або золотий бусинкою, так будоражущем кров чоловікам, в теплі, весняні та літні дні. Мова піде про ... курицах! :))
 Що з'явилося раніше? Курка, чи яйце?
 Не лякайтеся, я не буду, на цей раз, вдаватися в тривалі міркування на цю багатогодинну тему, оскільки нас не цікавить ні те, ні інше, а лише курячі пупочки, вони ж - шлунки. Вперше це блюдо з'явилося в ... і Авіцена писав -... ... Ну немає. Не буду!
 А чи знаєте ви про функції цього важливого органу? Тьху! Ну ось знову заносить! ... :)
 До справи! -

склад:
 - Курячі шлунки 0,5 кг .;
 - Цибуля ріпчаста 1 шт. (Можна додати кілька зубчиків часнику)
 - Рослинне масло 20-30гр .;
 - Вершки 1 склянка;
 - Коньяк - чарка (можна і бренді, ром, кому який присмак миліше);
 - Зелень (петрушка або кріп);
 - Болгарський перець (оранж., Або Ред); (Помідори та ін. Овочі також не забороняються)
 - Свіжомелених морська сіль і мелений перець - за смаком.
 рецепт:
 Ретельно промиваємо пупочки в холодній воді, паралельно, очищаючи їх від зайвих плівок і жиру. У попередньо розігріту сковорідку, або сотейник (я використовую ВОК), влити олію і розжарити до появи характерного казанного серпанок (я взагалі люблю готувати з димком і вогнем), і акуратно закласти, порізані півкільцями цибулю, (і хто хоче-часник, крупнопорезаний) , обсмажити його до золота і можна завантажувати наші пупочки, попередньо дрібно порізані, і обсушені на паперовому або матерч. рушник, для того, що б масло не вибухнуло від води. Солимо і перчимо. Обсмажуємо до рум'яної скоринки, потім ... кличемо дівчину, з тим самим пірсингування пупочком (якщо ви - кухар чоловік. А якщо дівчина, прикиньте боягузкою, і попросіть "лицаря" піднести сірник :)) і, вливши рівномірно розподіляючи по поверхні, коньяк - поджигаем! Про диво! Виривається полум'я! Дівчина пищить! Ви - втягуєте живіт, округляєте груди ,. Адже ви-справжній шев-кухар! (Після такого шоу - хороший секс вам забезпечений! Не забудьте про свічки і шампанське.)
 Цей красивий, яскравий і захоплюючий процес в кулінарії називається - «фламбирования», потрібен для додання своєрідного смаку, аромату, і красивого виду. А за алкоголь - не переживайте, він випаруватися, залишиться лише присмак.
 Увага! - Тут треба звичайно підстрахуватися. висота полум'я залежить від кількості спирту в напої, і може досягати підлозі метра! Так що ... подалі від легкозаймистих поверхонь, як то: штори, волосся, свої і подруги, і ін ... Але - штори в першу чергу відсунути в сторону! І не завадять окуляри. Хоча це справа звички, але бажано потренероваться (не пошкодувати чарочку) на порожній сковорідці спочатку, що б потім неоконфузіться :)
 Ну да ладно. Повернемося до наших баранів, вірніше шлункам.
 Після такого фіеріческого уявлення, знижуємо серцебиття і охолоджуємо запал вливанням вершків. зменшуємо вогонь і тушкуємо до м'якості м'яса (20-30 хв, напевно) Під кришкою, і стежимо! За чим? Ну, по-перше за дівчиною, що б вона не нудьгувала, і келих її ні порожній, а по-друге за тим, щоб готовність м'яса, поєднувалася з консистенцією соусу. Т. е. Рідина вершків повинна частково випаруватися і якщо м'ясо майже готове а соус недостатньо щільний - відкрийте кришку, впоратися швидше. (Можна, напевно використовувати і сметану)
 Викладаємо на тарілку і прикрашаємо ... хто чим хоче. Я прикрашаю зеленню, паличками болгарського перцю теплих тонів, помідорами (можна свіжим огірками) і іноді, коли дегустатори Не проти -желтком сирого яйця, який кладу зверху, лишитися неушкодженим сонечком.
 Креативно? - Так! Смачно? - ... На смак і колір ... ну далі ви знаєте.
 Приємного апетиту і гарного настрою!
 P.S. Знову, писав ручками, складав думками. Вибачайте. :)

Рулет "На швидку руку"

розгорнути

Знайшла дуже смачний рецепт в інтернеті, поспішаю з вами поділитися.

склад
 для тесту
 яйця - 3 шт,
 цукор - 1 ст. ложка,
 згущене молоко - 0,5 банки,
 розпушувач - 1 ч. ложка,
 вершкове масло або маргарин - 100 г,
 борошно - 4-6 ст. ложок

для начинки
 варене згущене молоко - 1 банка,
 грецькі горіхи,

для глазурі
 темний шоколад - 100 г,
 молоко - 2-3 ст. ложки,
 вершкове масло - 1 ст. ложка

приготування

Борошно просіяти і змішати з розпушувачем.
 Масло або маргарин розтопити і охолодити.
 Збити яйця з цукром.
 Продовжуючи збивати, поступово ввести згущене молоко і збивати до отримання однорідної маси.
 Потім поступово всипати борошно з розпушувачем і ще раз добре перемішати.
 Влити в тісто розтоплене масло і добре розмішати.
 Застелити пергаментним папером або змастити олією, вилити тісто на деко і розрівняти його.

Випікати при температурі 180 градусів 15-20 хвилин до золотистого кольору.
 Вийняти деко з іспекшімся коржем і гарячим швидко змастити вареним згущеним молоком, і посипати рубаними волоськими горіхами.

Також швидко згорнути корж рулетом і остудити.

Приготувати глазур: розтопити на водяній бані шоколад, попередньо розламавши його на шматочки, додати молоко, вершкове масло і добре перемішати.
 Остудити вийшла глазур до температури тіла.
 Змастити рулет шоколадною глазур'ю і прикрасити волоськими горіхами.

Джерело: http: //www.liveinternet.ru/community/2009145/post150607195

Шоколадне серце з полуницею

розгорнути

Порадуйте своїх рідних смачним і шоколадним! З Днем Святого Валентина!

Рецепт з кулінарної книги, фото мої :)

Отже, для тортика знадобиться:

180 гр борошна

3 яйця

180 гр цукру

50 гр вершкового масла

2 ст л какао

200 мл молока

1 ч л розпушувача

350 мл вершків

250 гр полуниці

150 гр шоколаду

1 ст л меду.

Духовку розігріти до 170 * С

Збити яйця з цукром, підігріти молоко, додати вершкове масло, какао.

Змішати борошно з розпушувачем, додати до яєць половину борошна, потім влити молоко і добре перемішати. Ввести борошно, що залишилося акуратно.

Змастити вершковим маслом форму для випічки у вигляді серця, викласти половину і випікати корж 20 хвилин. З іншої половини зробити другий корж.

1 крем:

Збити 200 мл вершків, додати половину полуниці, можна ще додати трохи цукрової пудри, буквально чайну ложечку і збивати кілька хвилин, щоб маса стала однорідною. Поставити на кілька хвилин в холодильник.

2 крем:

Влити в каструлю 150 мл вершків, додати шоколад і мед і розтопити все разом.

Щедро змастити один корж полуничним кремом, накрити другим коржем. Верхній корж змастити шоколадною глазур'ю і прикрасити краю залишилася полуницею.

Смачного!

Цукерки "Золота Нива"

50 г вершкового масла,

1/4 склянки молока,

2-3 столові ложки какао-порошку,

1/2 склянки цукрового піску,

1/2 пачки дитячої молочної суміші "Малютка" (можна і іншу, зараз дуже багатий вибір),

вафельная крихта, кольорова кокосова стружка, дрібно нарубані горіхи (за бажанням) для панірування.

Вершкове масло, молоко, какао-порошок і цукровий пісок скласти в каструлю і поставити на вогонь. Довести цю суміш до кипіння, безперервно помішуючи, і кип'ятити 5 хвилин. Зняти з вогню, остудити. Потім додавати, помішуючи, дитячу молочну суміш.

З отримав тесту зліпити круглі кульки, діаметром 2-3 сантиметри, і обваляти отримані цукерки в вафельної крихті або будь-який інший паніровці.

Приготовлені цукерки поставити на 2-3 години в холодильник.

валентинка з будь-якого еластичного тесту

розгорнути

1Плетем коси. 2-3 і т. Д. Коси

то!

3 Звили завитки. 4 Розклали, змастили і в піч 200градусов.

С

Татарські трикутники! (Ечпочмак)

розгорнути

Рецепт: 1 кг. дрожевого тесту.

500гр. яловичого фаршу,

500гр. кортофель,

250гр. цибуля ріпчаста.

Cпособ приготування: Готуємо предже всього начинку. У фарш добовляем дрібно нарізаний лук кубиками, ретельно перемішуємо цибулю з фаршем додаємо сіль перець за смаком і обсмажуємо на сковорідці на олії 5-7 хвилин. на великому вогні! Далі, коли фарш готовий, картопля нарізаємо дрібними кубиками, змішуємо цю масу ретельно. Потім тісто розкачати на кружечки діаметром 10 см, покласти на них начинку і ліпити фігуру трикутника. Все дуже просто і зовсім не складно! Розігріти добре духовку до 250. градусів. взяти чавунну сковорідку змастити її олією. трикутники покласти на приготований сковорідку змастити їх жовтком, і поставити їх в духовку на 200 градусів. і піч до приготування! Всім удачі в приготуванні, у мене вийшло шикарно !!! :)

Ачма грузинська, "лінива" (рецепт тижні)

розгорнути

Що потрібно:
 Тонкий лаваш - 7 листів (розміром як деко)
 Адигейський сир - 500 гр.
 Російський сир - 500 гр.
 Яйця - 6 шт.
 Молоко - 0,7 л.
 сіль
 Зелень - кріп, кінза
 Що робимо:
 Сир натираємо на крупну тертку, додаємо яйця (варені), трохи солі, дрібно нашатковану зелень і молоко. добре перемішуємо.
 На деко викладаємо шар лаваша, промазуємо нашої начинкою, накриваємо наступним пластсобранную.
 Ми залишаємо пару-трійку ст. ложок начинки, а збори ачму поміщаємо в прогріту до 180 гр. духовку на 20-30 хвилин.
 За пару хвилин до готовності покриваємо верхній шар залишилася начинкою і даємо підрум'янитися.
 Трохи остигнула ачму-ледащо режим на порційні шматочки.

Як я схудла ...

розгорнути

Ніякого секрету в моєму схудненні немає і бути не може, так як те, що я напишу далі, відомо будь-якій розсудливій людині.

Щоб схуднути, не треба сидіти на дієтах, не треба обмежувати себе в маленьких радощах життя, тільки в дуже запущених випадках можна вдатися до кардинальних заходів. На жаль сидять на дієтах після закінчення таких ми накидаємося на заборонені продукти з подвоєною силою, хочеться нам цього чи ні. Горький результат відомий ...

Загалом все дуже просто - їжте все підряд, АЛЕ маленькими порціями, ваш стан протягом дня має бути таким, щоб вам не хотілося ближче до вечора з'їсти слона, т. Е. Треба їсти часто, але ще раз повторюся - МАЛЕНЬКИМИ порціями! Один прийом їжі повинен бути обсягом не більше 200-грамового склянки. В результаті у вас зменшується обсяг шлунка і через деякий час ви відчуєте, що вам цілком вистачає з'їдається щоб насититися. Ідуть сантиметри з талії!

Ще одне правило для нормальної ваги - це не є хоча б після семи годин вечора! Можна легкий салатик або стакан кефіру.

І останнє, у другій половині дня намагайтеся уникати в своєму раціоні солодощів і випічки.

Вже через тиждень такого харчування ваше відображення в дзеркалі почне вас радувати, вже повірте моєму досвіду)

Я таким чином скинула зайві (о, жах) -7 кг!

Всім міцного здоров'я і Удачі)

З. и. Вирішила поділитися своїм досвідом на різних сайтах, сподіваюся, стане в нагоді)

10 правил харчування.

розгорнути

Аюрведа - це давньоіндійська методика оздоровлення тіла і духу. Буквально слово «аюрведа» перекладається з санскриту як «наука життя». Це найдавніша система збереження і відновлення здоров'я була визнана Всесвітньою організацією охорони здоров'я як ефективна система альтернативної медицини. Зараз факультети аюрведи є в 150 університетах країни.

Бажаючим схуднути на цю методику теж варто звернути увагу. Ось 10 принципів харчування за аюрведою, яких варто дотримуватися, щоб швидко скинути зайві кілограми. А головне, більше їх не набирати.

1. Готуйте самі

Одна з «дієтичних» заповідей аюрведи говорить: їжте свіжу, тільки що приготовлену їжу. Ні в якому разі не залишайте її повторній термічній обробці. Дуже важливий і процес приготування їжі. Приступати до різання овочів і варінні супу можна тільки в хорошому настрої, думаючи про приємні речі. Це робить їжу смачнішою і корисніше не тільки для вас, але і для людей, яких ви любите (і годуєте). Так що якщо ви ображені і злі, до готування краще і не починати.

2. Харчуйтеся «живий» їжею

Щоб бути життєздатним, наше тіло потребує живої їжі. Це свіжі натуральні фрукти, овочі та цільні зерна. Вони містять необхідні для правильного травлення і засвоєння їжі ензими, а також поживні речовини для нормального клітинного будівництва. У приказці «Ви - це те, що ви їсте» укладена глибока істина.

Готуйте зі свіжих продуктів. Заморожені і консервовані - «мертві». І їжте якомога більше їжі в сирому вигляді (овочі, фрукти, зерна), оскільки при будь-якій обробці продукти втрачають значну частину цілющої енергії і аромату.

3. Їжте, коли голодні

Для аюрведи традиційні сніданок, обід і вечерю - не авторитет. Вона рекомендує приймати їжу тоді, коли ви відчуваєте голод. Організм краще знає, коли слід їсти. Проте це правило не поширюється на випадки, пов'язані з порушенням апетиту: «Їжте, коли вам підказує організм» не означає «переїдайте». Єдине хто тимчасово обмеження стосується сніданку - перший раз рекомендується їсти до 8 години ранку.

4. Дотримуйтеся принципів сполучуваності продуктів

У Стародавній Індії добре знали, що поєднання продуктів в межах одного прийому їжі помітно впливає на те, наскільки добре чи погано перетравлюється їжа. Згідно аюрведою, потрібно вживати фрукти, крохмаль, білки і жири окремо, в різний час дня.

Ось кілька прикладів:

вживайте молоко або йогурт окремо від кислих фруктів або цитрусових;
 вживайте фрукти окремо від картоплі та інших крохмалистих продуктів (фруктоза перетравлюється досить швидко, а крохмаль - немає);
 їжте диню окремо від зерен і молока (дині взагалі небажано поєднувати з якої б то не було їжею).
 5. Відпочивайте від їжі

Згідно аюрведою, раз в тиждень слід «відпочивати» від важкої їжі. За свідченням тих, хто практикує одноденне голодування, звикнути до обмежень непросто, але з часом з'являється відчуття легкості і «ширяння», і починаєш розуміти всю красу цього принципу.

6. Включайте в раціон всі шість смаків

Збалансована дієта повинна включати всі шість смаків (солодкий, солоний, кислий, гострий, терпкий і гіркий) в кожний прийом їжі. Однак немає необхідності перевантажувати одне блюдо: трохи трав або гострих приправ додадуть відсутній відтінок смаку (див. Пункт 7). Також не рекомендується дотримуватися одного і того ж набору смаків день за днем. Дозвольте своєму тілу насолоджуватися всією палітрою смаків, і він буде вам вдячний.

7. Не ігноруйте прянощі

Спецій в індійській кухні предостатньо, а корисні вони не тільки для смакових якостей страви, а й для організму, адже в натуральних приправах дуже багато цінних речовин. Однак переборщувати не варто - можна легко зіпсувати страву.

8. Довіряйте інтуїції

Хоча аюрведические тексти містять докладні переліки продуктів, що відповідають тим чи іншим властивостям і смакам, пам'ятайте: це знання спочатку присутня в вас. Якщо ви в рівновазі, якщо живете в співзвучності з природою, вам буде хотітися саме тієї їжі, в якій найбільше потребує ваш організм в даний момент. Якщо ж вас тягне до їжі, після якої виникає фізичний або емоційний дискомфорт, це означає, що рівновага порушена. Найпростіший спосіб повернути його - почати знову використовувати всі шість смаків, йдучи від своїх односторонніх пристрастей. Згодом ви помітите, що корисне подобається вам нітрохи не менше, а значить, баланс відновлено. При цьому не потрібно жертвувати своїми улюбленими стравами, адже кожна частинка їжі, яку ви з'їдаєте, змінює ваше психічний стан. Вас природним чином привертають ті продукти і страви, які створює бажане для вас стан психіки. Коли виникає сумнів у виборі, просто згадайте, яку їжу ви віддаєте перевагу, коли відчуваєте себе добре.

9. Їжте в хорошому настрої

«Коли я їм, я глухий і німий», - здавна кажуть на Русі. І кажуть абсолютно правильно, адже спокійний рівномірний прийом їжі гарантує її нормальне засвоєння і хороший настрій на весь день. Споживана їжа вбирає енергію наших думок, тому за столом думайте тільки про хороше, а якщо не можете зупинити потік негативних думок і емоцій - відмовтеся на деякий час від їжі: зараз вона вам не піде на благо.

10. Не поспішайте

Це дуже просте, але важливе правило прийому їжі. Є повільно навіть важливіше, ніж звертати увагу на те, що саме ви їсте. Сприятлива їжа, яка не розжована належним чином, не приносить користі. А якщо ви не отримуєте з споживаних продуктів всі поживні речовини, ви отруюєте своє тіло. Якщо ж в силу зовнішніх обставин доводиться їсти не дуже поживні продукти, але ви їсте їх повільно, а ваша травна система в хорошому стані, тіло все одно матиме користь від їжі і виведе всі токсини. Так, за аюрведою, працює система самонастраіванія організму.

Спробуйте, дуже смачно. Сьомга.

розгорнути

Для приготування страви знадобиться грам 500-600 сьомги, але краще, якщо вона буде не размороженная, просто охолоджена. Робимо філе, видаляємо всі кісточки, ріжемо на стейки товщиною близько 1,5 см, можна товстіший. Готуємо суміш з натертого на крупній тертці сирої картоплі, сиру, дрібно порізаного ріпчастої цибулі, часнику, майонезу, солі. Сьомгу полити лимонним соком, намазати сумішшю і обсмажити з двох сторін до готовності. Для полегшення завдання, що суміш не скла зі стейка, я роблю так: кладу суміш на сковороду у вигляді тонкої коржі, на неї стейк сьомги і зверху намазують сумішшю. Обсмажую на олії не накриваючи кришкою з двох сторін приблизно по 4-5 хвилин. Ця страва я готувала вчора і всім дуже сподобалося. Точно так я готую м'ясо або м'ясний фарш, в цьому випадку виходить щось на зразок картопляного пиріжка з начинкою з м'ясного фаршу. Смачного!

торт Шоколадний

розгорнути

Я його дуже люблю. Торт готується без випікання, на рідкість простий рецепт.

500 грамів печива

200 грамів волоських горіхів

150 г чорносливу (запареного)

400 грамів вершкового масла

400 грамів темного шоколаду

Трохи білого шоколаду

Чорна смородина (заморожена)

Цукор, трохи желатину

Розкришити в дрібну крихту печиво, залишаючи маленькі шматочки.

Подрібнити до великої крихти волоський горіх.

Нарізати на тонкі смужки чорнослив (можна замість чорносливу використовувати чорну смородину).

Змішати крихти печива, горіхи і чорнослив.

Розтопити на водяній бані вершкове масло і темний шоколаду.

Вилити масу в крихту, ретельно перемішати.

Форму застелити плівкою.

Масу викласти у форму, розрівняти і поставити в холодильник до застигання. Взагалі то на ніч. Але я, щоб прискорити процес, просто ставлю в морозилку, а потім даю йому постояти при кімнатній температурі.

Торт звільняємо від плівки і робимо поглиблення (я з допомогою банки намічаю зону поглиблення), краю посипаю тертим білим шоколадом.

Розводжу в воді з цукром трохи желатину, опускаю туди чорну смородину, а потім викладаю в поглиблення, не на довго в холод. Коли желатин «склеїть» ягоди, торт готовий.

Торт повинен постояти поза холоду, щоб трохи розм'якшити, для зручності розрізання.

Млинці для коханих.

розгорнути

Ось такі млинці можна спекти у вигляді сердечок для своїх улюблених і дорогих. на 400 гр. муки-1яйцо, 1ст. л цукру, сіль за смаком, 40 мл. рослинного масла, 450 мл води. збити міксером, перелити в пластикову пляшку, в пробці якої зробити дірочку і малювати прямо на гарячій сковороді.

Овечки з цвітної капусти

розгорнути

Це не рецепт, просто оформлення. Може, хтось візьме собі на замітку:

Тіло - кольорова капуста, голова - чорні маслини, очі - крупинки гречки, ніжки - гілочки гвоздики (це пряність така).

Тиквочки з сиру

розгорнути

Рецепт знайшла на сайті receptik.com. Так сподобалося, що захотілося поділитися цією красою. В общем-то, нічого особливого в складі немає, але зацените виконання!

Батон - 400 г |  Просто, смачно і оригінально! |  Виходить дуже смачно |  продукти |  Святкова гірка. |  Четвер - Розгул |  Традиції свята |  театралізовані вистави |  Сіль і прец за смаком. |  На сайті www.diary.ru знайшла хорошу ідею для піци. Тут вам і оформлення, і ситність. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати