Головна

Створіть нову панель інструментів на панелі завдань, яка містить ярлики програм (Блокнот, WordPad, Paint)

1.  DataGridView додати новий рядок Сі Шарп
  2.  GetRight - програма для скачування файлів
  3.  I. Тренінгові програми, які використовуються в професійній підготовці менеджерів
  4.  II. Методичні рекомендації щодо СКЛАДАННЯ РОБОЧОЇ ПРОГРАМИ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
  5.  II. Робоча навчальна програма
  6.  II. Доцільність обгрунтування розвитку меліоративної галузі в системі агропромислового комплексу програмно - цільовим методом.
  7.  III. Стан і прогноз розвитку меліоративного комплексу без використання програмно-цільового методу

Для цього клацніть правою кнопкою миші панель завдань, вкажіть панелі інструментів, І виберіть Створити панель інструментів.

Вкажіть шлях до папки, звідки потрібно взяти ярлики

Ярлики зазначених програм знаходяться в папці з назвою факультету, яка вкладена в папку з вашим прізвищем. Потрібно вказати шлях до папки з ярликами.

Шлях буде представлений таким видом: З: / Папка з вашим прізвищем/Папка з назвою факультету. переконайтеся,що ярлики з'явилися на панелі завдань.

Додайте панель інструментів на панель завдань

Клацніть правою кнопкою миші пусте місце панелі завдань, вкажіть на команду панелі інструментів і потім клацніть Адреса.

На панелі завдань (в рядку, де знаходиться кнопка Пуск) З'явиться вибрана панель інструментів.

13.4. Введіть в рядок Адрес шлях до папки під своїм прізвищем, розташованої на диску С: \ і натисніть Enter.

Для цього введіть ім'я диска, за яким слідують двокрапка (:) і зворотна коса риска (\).Далі введіть імена папки і вкладених папок, в яких знаходиться файл. Імена повинні відділятися один від іншого зворотною косою межею. Введіть ім'я файлу. Перед ім'ям файлу повинна стояти зворотна коса риска. Якщо ім'я файлу містить прогалини або перевищує по довжині 8 символів, його слід укласти в прямі лапки.

Відкрийте папку Мій комп'ютер. |  Покладіть в Корзину папку з ярликом калькулятор матеріалів. |  Відкрийте програму Блокнот |  Текстовий редактор WordPad |  Проведіть вертикальну лінію уздовж правої межі нашої області. |  Створіть нову область малювання розміром шириною 15см. і висотою 15см. |  В 4-му квадраті покажіть дзеркальне відображення вихідного малюнка (відобразіть зліва-направо). |  Кнопки управління вікнами Windows |  Скопіюйте фрагмент тексту з одного текстового документа в інший з використанням технології транспортування. |  Відкрийте програму Провідник |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати