Головна

Ченнелинг в ООН, 1996 год

  1.  Ченнелинг в ООН, 1995 рік
  2.  Ченнелинг в Сендпойнте
  3.  Ченнелинг Крайона

Прямий ченнелінг, Нью-Йорку, 1996 г.

від письменника

26 листопада 1996 року. Вівторок. Здавалося б, такий же день, як всі інші, - але для мене він був особливим. Я прокинувся в номері готелю і подивився у вікно. Переді мною простягався Центральний парк. З висоти дванадцятого поверху я бачив каток, частина ставка, а вдалині - навіть дах Музею мистецтв. Дуже красиво: західна частина парку і йде вдалину ряд будівель зі скла і бетону на Восьмій авеню - немов гігантські шахові фігури, готові почати гру серед осінніх дерев, Через два дні в парку розпочнеться Парад Мейсі *, на який прийдуть мільйони людей, включаючи нас з Джен. Скільки історичних особистостей бачили ці місця - від Джорджа Вашингтона до Джона Леннона! Дивлячись на парк, я усвідомив, що за все через пару годин і мені належить зробити свій внесок в історію людства ... не більш ніж за чверть милі від готелю на набережній Іст-Рівер, в будівлі ООН.

Я згадав свої роздуми рік тому в цей же час. Відбувалося щось подібне. Крайона запросили виступити з ченнелінговим посланням перед Товариством Просвітлення і Трансформації (ОПТ) при ООН. Тоді-то я і дізнався, що при ООН є організація, що займається медитативними практиками, що вивчає інформацію про спілкування з інопланетянами і метафізичними сутностями! І вони займаються цим безпосередньо в будівлі ООН, неподалік від залу засідань Ради Безпеки, в тій частині хмарочоса, яка призначена тільки для делегатів і гостей - куди не потрапляють туристи.

Що б ви не думали про ООН, а повірте мені, багато людей взагалі нічого не думають про цю організацію, я раджу вам більше довідатися про її діяльність. Здійснювана в цій будівлі робота далеко не обмежується розсиланням всесвітніх поліцейських в блакитних касках, які не особливо успішно справляються зі своєю миротворчою місією, або, як повідомляється, таємними спробами створити контролюючий світовий уряд. У цій будівлі знаходиться координаційний центр, керуючий працею тисяч співробітників у всьому світі, які, не шкодуючи зусиль, борються з голодом, лікують людей і рятують дітей в країнах, де суспільство не може забезпечити їх житлом або продовольством. Гуманітарні завдання тут переважають над політичними, і ви можете відчути це, як ви ввійдете в будівлю. Це - єдине місце на планеті, де регулярно збираються представники народів усього світу. Прямо посеред будівлі знаходиться ГУРТ - спільнота людей, що медитують за мир у всьому світі і несучих любов і просвітлення в ті самі зали, де представники урядів обговорюють нагальні питання і підписують договори.

І знову я збирався увійти в цю будівлю і провести ченнелінг Крайона для делегатів, які проявили інтерес до нашої роботи і вирішили прийти на це закриті збори ГУРТ, - групи, що знаходиться під егідою ООН і що являє собою несподівано мальовничий острівець в цій будівлі, де переважають політики . Мохаммед Рамадан, який запросив нас в ООН в минулому році, пішов на заслужений відпочинок після багатьох років роботи в якості президента ГУРТ. Тепер його місце зайняла Христина Арісменді - вона і повинна була зустріти нас з Джен на прохідній, де входять перевіряють співробітники служби безпеки ООН, і провести у внутрішні приміщення, де кипить робота міжнародної організації.

Від готелю до будівлі ООН нас знову супроводжувала наша люб'язна подруга, Зехра Бочча, - яка в обох випадках доклала дуже багато зусиль, щоб Крайон зміг виступити в ООН. Ми гаряче вдячні тобі за допомогу, Зехра! Крім того, Зехра особистим прикладом показала мені, що зовсім не обов'язково молитися вголос на задньому сидінні нью-йоркського таксі, щоб живим і здоровим доїхати від готелю до будівлі ООН. Я побачив, наскільки спокійна ця жінка, і здогадався, що вона знає щось невідоме мені. Яким чином виживають таксисти, практикуючі таке водіння? Можливо, їх поведінка пояснюється тим, що вони не знають англійської мови і просто не можуть прочитати написи на дорожніх знаках? Або, може бути, є особливі «ангели таксі», які охороняють людей в машинах, які мчать на швидкості 50 миль на годину по переповнених вулицях? Так чи інакше, я залишився живий. Виходячи з машини на тротуар, я був такий радий своєму порятунку, що майбутній ченнелінг в ГУРТ здавався мені найпростішої із завдань цього дня.

Цей другий візит Крайона в ООН відрізнявся від попереднього. За минулий рік робота Крайона принесла рясні плоди. Вийшла четверта книга, наші Ченнелинг були перекладені багатьма мовами, почав видаватися щоквартальний журнал «Крайон куортерлі»І надійшло чимало наукових підтверджень повідомлень Крайона - досить багато, щоб залучити на семінари Крайона титулованих медиків і вчених. Якщо в минулому році в ГУРТ запросили тільки нас з Джен, то тепер з нами були і інші працівники з «сім'ї Крайона». Нам дозволили привести з собою ще шістьох гостей. Ми включили в свою групу Джеф і Лінду Хопп (редакторів журналу), Роба Харріса (дизайнера, що оформляє всі інформаційні матеріали про Крайона в США), доктора Тодда Овокайтіса (доктора медицини, вченого-дослід-вача і метафізика-візіонера), Стіва і Барбару Родер (вони представляють Крайона в Інтернеті і проводять сеанси медитації America On-Line). Дружині Роба, Барбарі Харріс (вона була дизайнером перших чотирьох номерів «Крайон куортерлі»), довелося залишитися вдома і працювати з клієнтами ... до нашого превеликий жаль.

У призначеному місці нас зустріла президент ГУРТ Христина Арісменді, і я знову був вражений, наскільки безпомилково Дух знаходить людей для важливої ??духовної роботи на цій планеті! Хоча ми не були особисто знайомі, я відразу пізнав у ній споріднену душу. Завдяки їй ми відразу відчули себе як вдома. Ми пройшли через прохідну, вилили по чашечці кави та попрямували в конференц-зал №7, де нам потрібно було провести ченнелінг. У цих залах не прийнято втрачати час, і я знову чітко відчув, наскільки насичений графік наших зборів. Зазвичай я намагаюся створити на семінарах Крайона невимушену атмосферу, - проте учасники цього зібрання були мовчазні й зосереджені, все дуже швидко розсілися по місцях, і ми почали.

Поки Крістіна представляла нас присутнім, я оглянув зал. Я побачив, що мої супутники сіли не разом, але групами, утворивши трикутник, куди були включені і ми з Джен. Вони утворили енергетичну захисну фігуру, яку я називаю «журавлиним клином», - ми дізналися про неї, вивчаючи священну геометрію і енергетичні властивості фігур. Христина закінчувала свій виступ, а я тим часом розглядав різнорідну групу, яка зібралася в залі, - представників різних країн, різних культур, різних систем вірувань. У цей момент до мене звернувся Крайон: «Пам'ятай, що вони такі ж, як ти: ці люди гаряче улюблені Духом і заслуговують того, щоб бути тут. Вони виявилися в потрібний час в потрібному місці. Шануй цю мить! Бо такі люди, як ці, роблять дуже важливу роботу на благо всієї планети, - кожен окремо вносить свою лепту в спільну справу». Я знав, що послання Крайона буде призначене кожній людині окремо і в той же час всій планеті в цілому, - як це буває завжди. Він завжди підкреслював, що планетарні зміни відбуваються саме в серце окремої людини.

Христина закінчила вступну промову. Я сказав кілька слів від себе особисто і кивнув Джен. Вона провела для групи прекрасний сеанс медитації - вправа із зарядки енергією і візуалізацію. Коли Джен закінчила, я глянув на годинник. У Крайона залишалося 30 хвилин - не більше. Потім нам доведеться не зволікаючи покинути зал, щоб звільнити місце для наступного засідання. Я посміхнувся собі, прекрасно усвідомлюючи, що мені немає потреби турбуватися про час. Крайон знає, котра година. Потім він заговорив, і на мене нахлинула хвиля любові, завжди супутня його послань, і відчуття доречності, яке він несе з собою. І ще, як завжди під час Ченнелинг, я відчув присутність ангелів і наставників.

Ченнелинг в ООН (№ 2)

Вітаю вас, дорогі мої. Я Крайон з магнетичної служби. Цей зал наповнений любов'ю Духа! Перейдемо відразу до справи! Можливо, деякі з вас прийшли в це місце (ООН), Щоб відчути, що ви можете щось змінити в світі. Ми тут, щоб сказати: ЦЕ ВОИСТИНУ ТАК! Ви можете зробити це силою свого серця, і свідомості, і за допомогою «частинки Бога», яку кожен з вас несе в собі, - так, ті, що зібралися тут в силах змінити планету! Але кожен повинен починати з себе особисто. Крайон не втомлюється повторювати, що «частинка Бога» в людині повинна пробуджувати в ньому почуття власної гідності. Ви повинні зрозуміти, хто ви є, і повірити, що прийшли сюди з певною метою. З цього починається зміна ваших вібрацій.

У кожного з вас, хто сидить в цьому залі, є мета. Можливо, ця мета полягає в тому, щоб об'єднатися з іншими людьми в медитації і змінити планету - сидячи тут, у цьому залі. Бо енергія цього залу велика, вона виконана цілеспрямованості і наміри, і ви прийшли сюди не випадково.

А тепер давайте піднімемо одну важливу тему, і я звертаюся до всіх, хто чує і читає це послання: немає нічого у вашій індивідуального життя, що не можна було б змінити зараз же, якщо ви виберете ці зміни. Іноді Крайон говорить про справи всієї планети, а іноді взагалі зачіпає неземні теми, але зараз дозвольте мені звернутися безпосередньо до вашого серця: можливо, ви несете в своєму тілі щось, що заважає вам жити. Можливо, це таємниця, про яку знаєте лише ви? Можливо, ви опинилися в якійсь неприємній ситуації? Можливо, ви в зневірі і в депресії думаєте: «Нічого не може змінитися в моєму житті». А ми відповідаємо вам: ах, дорогі, ми так гаряче любимо вас! «Частинка Бога» всередині може змінити все обставини вашого життя, - навіть ті, яких ви боїтеся найбільше! Чудо духовної фізики може без праці змінити що завгодно! І ваші наставники готові до спілкування з вами, а тим часом енергія любові в цьому залі зростає - прямо зараз.

Все починається з кожного окремого серця. Головне - робити щось особисто для себе, - і в результаті зміниться і атмосфера навколо вас. Коли ви працюєте над собою, дорогі, що оточують теж змінюються. Повторимо: зміна в одній людині сприяє змінам у багатьох, тому енергія всього лише кількох просвітлених впливає на всіх. Не сумнівайтеся! Це сила любові і високих вібрацій. Зміни на планеті здійснюються тут, в цьому залі. Тому ми закликаємо вас продовжувати свою справу (мається на увазі ГУРТ).

Дорогі мої, за те короткий час, яке нам відпущено, потрібно обговорити чотири теми. Зараз ми звертаємося не тільки до присутніх в залі, а й до тих, хто буде читати це послання. Хоча ці слова чують не всі, енергія нашого послання наповнила всю будівлю, і ті теми, які ми представимо сьогодні, вплинуть на думки багатьох, хто не присутній на наших зборах, - можливо, навіть на тих, хто засідає в великому залі неподалік звідси (Генеральна Асамблея). Так працює Дух: в його системі координат зараз тяжіє над минулим і майбутнім.

1. Дозвольте вам розповісти історію про Джо. Джо - чоловік, що жив в одному будинку з багатьма іншими людьми. У кожного, хто жив у цьому будинку, була кімната, і Джо свою кімнату дуже любив. Кожна кімната була особливою. Джо бачив житла багатьох сусідів і визнавав, що вони теж гарні. Але у Джо була одна з найбільш просторих кімнат, і у неї були певні переваги перед іншими - більше зручностей, більше запасів, більше ресурсів. Він ретельно стежив за порядком у своїй кімнаті і намагався наповнити її красою і спокоєм.

Час від часу всі мешканці збиралися разом і обговорювали, як можна спільними зусиллями прикрасити весь будинок. Джо охоче обговорював проблеми і потреби всього будинку, але при цьому вважав, що його кімната найкраща і найважливіша, - втім, те ж саме думав про свою кімнаті кожен.

Джо виявив, що, пофарбувавши стіни в певні кольори, можна створити особливі настрої - знайти захист від тих чи інших впливів і просто прикрасити кімнату. І він фарбував стіни по своєму смаку, розумно використав всі переваги кімнати і завжди був задоволений своїм житлом. Згодом Джо купував і винаходив все нові інструменти, - бо його кімната була однією з найбільших. Якось раз Джо подивився на стелю і зрозумів, що він потребує ремонту. Використовуючи свої нові інструменти, Джо добрався до стелі, зміцнив його і прикрасив, - зі старими ресурсами така робота була б йому не під силу.

Потім Джо подумав: «За допомогою нової технології я можу зміцнити ще й дах над своєю кімнатою. Це явно піде мені на користь. Що ж, за роботу! »І Джо взявся за дах над своєю кімнатою. Використовуючи нову технологію, він постарався прикрасити і поліпшити її. Однак при цьому він допустив певні помилки. Крім усього іншого, Джо не розумів, що дах належить всім, - вона тягнеться над усіма кімнатами і, таким чином, є як би частиною кожної з них.

Сусіди нічого не говорили з приводу дій Джо, оскільки не знали, що він намагається зробити. Насправді і сам Джо не до кінця розумів принципи дії своїх технологій. У нього були благі наміри, але недостатньо мудрості, тому сталася помилка. Оскільки Джо не вистачало знань для такого ремонту, дах над його кімнатою зиркнула і рухнула. Але це було б ще півбіди. Оскільки дах у всіх спільна, ця аварія мала наслідки для всіх мешканців будинку. Зусилля Джо, спрямовані на те, щоб поліпшити дах над своєю кімнатою, вплинули на весь дах в цілому, і в небезпеці опинилися всі житла в будинку. Коли Джо усвідомив, що його невігластво обернулося лихом для всіх сусідів, йому стало дуже соромно.

Ви все розумієте сенс цієї притчі! Технології на цьому континенті досягли нині такого високого рівня, що експерименти в небі вашої країни вплинуть абсолютно на всі країни! Тому ми повторюємо: сбавьте темпи, поки не розберетеся до кінця в тому, що робите! Не слід таких масштабних експериментів, не порадившись з іншими мешканцями планети, - адже атмосфера у вас одна на всіх. Ви не маєте права вести себе так, немов ви одні на цій планеті. Збирайтеся в таких місцях, як це (ООН), І обговорюйте подібні веші! Підніміть це питання в «великому залі». Саме для цього існує ваша організація! Ми настійно рекомендуємо вам це! Пора!

2. А тепер ми хочемо задати питання: якби вам довелося з нуля створювати організацію, що об'єднує всі країни, - на зразок тієї, де ми зараз знаходимося, - чи не здається вам, що в ці нові часи, на порозі третього тисячоліття, слід було б врахувати в своєму плані мудрість древніх? Чи не можна використовувати їх колективні ідеї або, можливо, таємниці, які колись були приховані від сторонніх очей? Вважаю, ви думаєте: «Так! Це чудова ідея".

Чому ж тоді в такій величезній організації не знайшлося місця для мудрості древніх? Чи ви забули про її існування? Або ви не вірите в її цінність? Навіть на цьому континенті є ще корінні жителі - спадкоємці древніх народів, - які ще зберегли розуміння старого Духовного порядку Землі. Вони знають про духовну природу грунту і вміють жити в світі. Вони знають про принципи співіснування зі стихіями і про енергії заходу, сходу, півночі і півдня.

Ті давні, які колись розселилися на тропічних островах всій Землі, в повній мірі розуміли своє зоряне походження! І їхні нащадки досі вчать про це на мові, позбавленому писемності. І вони знають, як це все пов'язано з енергетикою Землі.

Люди, що живуть на протилежному боці земної кулі, які до сих пір гріються біля вогнищ і ведуть первісний спосіб життя, знають, як насправді влаштований світ, набагато краще, ніж будь-який мудрець в будівлі, де зібралися сьогодні ви! На кожному континенті є спадкоємці древніх, і їх знання узгоджуються один з одним, - вам це відомо? Бо істина планети ніколи не змінювалася, але основні положення цієї істини часто не доходять до свідомості сучасних людей.

Але ніхто з цих мудреців не представлений в вашому будинку, бо вони не володіють землею, на якій живуть. Вони є носіями найбільшої мудрості на планеті і готові поділитися нею з людством, - але у них немає політичної влади, і тому ніхто не звертає на них уваги.

І ми говоримо, що настав час зібрати раду старійшин, рада тих, хто володіє духовною мудрістю, і всі інші повинні прислухатися до їхніх слів. І критерієм компетентності повинна бути їх приналежність до стародавнього народу, а не зв'язки з урядом тієї чи іншої держави. Якщо ви зробите так, то відчуєте реальні результати - все ви! Зараз найкращий час для здійснення цієї ідеї. І, можливо, це все-таки трапиться - у великому залі в декількох кроках звідси.

3. А ось третя тема на сьогодні: поговоримо про тих, кого ви називаєте інопланетянами. Дорогі мої, ви ще не зустріли тих, кого вам призначене зустріти. Коли ваша планета знайде вібрації, що відповідатимуть їхнім вібрацій, це стане сигналом для них, і вони прилетять. Вони принесуть вам прекрасні новини і багато в чому допоможуть. Але такий сигнал до них поки що не надійшов.

А зараз вам зустрічаються лише мешканці околиць світу, де живуть ті, кого ви чекаєте. Це - периферійні суті, не є носіями вібрацій тих, з ким у вас призначена зустріч.

Чи знаєте ви, що Всесвіт повний життя? Тільки за рік, що минув з часу мого останнього відвідування в ООН, ви відкрили дев'ять планет в інших зоряних системах! І тепер ваші вчені можуть з повною упевненістю стверджувати: «Так, не тільки навколо нашого Сонця є планети!» І досить скоро вони зможуть також сказати: «Так, не тільки біля нашого Сонця є життя». Це питання часу. А ось дещо, про що я ще жодного разу не говорив в попередніх Ченнелинг: в подвійних зоряних системах ймовірність виникнення розумного життя набагато більше, ніж біля одиночних сонць. На це є певні причини, і ваші вчені одного разу пояснять, чому це так. Випромінювання подвійних зірок, що володіють планетарною системою, набагато сприятливіші для розвитку розумного життя, ніж випромінювання одного сонця. Ви можете запитати: «А чому у нас розвинулася розумне життя біля одиночної зірки?» Відповідаємо: ми вас добре заховали - дуже добре!

Ми вже давали вам подібний рада. Слухайте ж знову! Народи Землі, об'єднайте свої знання, і ви зрозумієте наміри посланників! У кожного з вас є частка, але ніхто не володіє цілим. Ці «сутності з периферії» надали вам масу дезінформації. Вони намагаються обманом підштовхнути вас до дій, яких ви ніколи не робили б, якби побачили цілу картину. У них є певні цілі, які не узгоджуються з підвищенням вібрацій вашої планети, і для досягнення цих цілей вони вдаються до брехні, А коли ви поділіться один з одним, що є у вас інформацією, їх таємний задум розкриється! Безглуздість вашого становища полягає в тому, що, зберігаючи дії цих інопланетян в таємниці, ви служите здійсненню їх цілей, - а це аж ніяк не в ваших інтересах! Не вірте тим, хто нині фізично присутній на вашій планеті! Це не ті, кого вам призначене зустріти.

О, вони справляють сильне враження. Їх технології набагато перевершують ваші, і люди, що володіють владою, приховують присутність прибульців, - причому це недоречно для розвитку і просвітлення планети. ПОДЕЛИТЕСЬ ІНФОРМАЦІЄЮ!

4. Нарешті, у нас є послання, яке може здатися вам загадковим. Але ті, кому відома загальна картина, відразу зрозуміють, про що ми просимо. Ваша планета Земля просунулася набагато далі, ніж ми вважали за можливе в умовах лінійного часу. Коли перед вами стояв вибір - мир чи війна, - ви не раз обирали світ. Так, на планеті все ще є конфлікти, страждають люди, ведуться міжплемінні війни. Це всього лише спадщина старої енергії. А загальна картина складається в наступному, дорогі мої: МИР МІЖ НАРОДАМИ ТЕПЕР ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ НЕ ОДНУ З МОЖЛИВОСТЕЙ. СВІТ - ЦЕ НЕОБХІДНІСТЬ. Ті, хто нині переходять на більш високий рівень вібрацій, прекрасно розуміють це. На тому рівні вібрацій, до яких рухається ваша планета, ви не можете дозволити собі війни. Ось чому до цих пір діє ця організація (ООН) - Незважаючи на всі спроби вивести її з гри!

Озирніться навколо. Стародавні передбачення про кінець світу не збулися! Ви вийшли за межі тієї парадигми, де ваш світ повинен був загинути! Ваш Армагеддон не трапився в призначений час, - чи ви не помітили цього? Стара енергія війни нині є неприйнятною, і нове тисячоліття обіцяє вам мир, і терпимість, і любов. Але забезпечити все це можете тільки ви самі. Ви на вірному шляху, і обіцяна багатьма провісниками загибель людства скасовується. Навіть відповідні передбачення Ченнелинг Нової Ери скасовуються. Ваше майбутнє змінюється щодня, відповідно до змін вібрацій самого грунту на планеті! Ви помітили це?

Перед вами стоїть складне завдання, дорогі мої, дуже важливе завдання: УКЛАСТИ СВІТ З ДРАКОНОМ. На цьому ми поки і закінчимо своє послання.

Всіх вас щиро люблять. Ми знаємо кожного з присутніх по іменах. Ми знаємо, як нелегко вам доводиться, і знаємо, що привело вас в цей зал, щоб почути наші слова. І ми говоримо: ваш життєвий план має на увазі великі звершення! Ми прийшли до вас посіяти насіння істини і любові. Ми принесли сюди атмосферу «дому» і сподіваємося, що ви дізнаєтеся Божу силу, присутню в цьому залі. Якщо ви нині прямуєте умов свого контракту, то відчуєте любов, яку ми несемо вам. Якщо ж вам не зрозумілі ці слова, то ми говоримо, що насіння все одно посіяні. Насіння вільного вибору і наміри. Насіння гордості за людство. Одного разу ви виявите, що це насіння проросли, і ваш погляд на світ зміниться! Ви нарешті зрозумієте, що є священними істотами, - і в кожному з вас є Божественна сутність, - ваша присутність в цьому залі доречно нині, і ми вшановуємо всіх, хто прийде!

Ми щиро любимо вас.

І це дійсно так!

Крайон

Від Лі Керролла:

Коли ці слова пролунали під склепінням залу, Стів Родер, один з учасників команди Крайона, глянув на висіли у мене за спиною великий настінний годинник. Секундна стрілка підійшла до позначки, коли нам потрібно було закінчувати своє зібрання. Крайон точно вклався в призначений час і подбав про те, щоб Стів це побачив, - ще одне підтвердження, що випадкових збігів в роботі Крайона не буває.

Озираючись на цей ченнелінг, я знову бачу звичайну для Крайона схему. Від приватного до цілого. Він починає зі слів любові до окремої людини, потім говорить про цілому, а потім знову повертається до індивідуума. У його зверненні до ООН не було боязкості. Коли це було доречно, я перекладав деякі уривки послання гучним і наполегливим голосом, але за цими словами завжди переглядала любов. Навіть серед свого самого грізного застереження народам світу в його словах і інтонаціях завжди чітко відчувалося ПОВАГА до людства.

Він каже нам про те, що ми особливі і у нас зараз є сили, щоб вийти на фінішну пряму! Він захоплюється нашими досягненнями і говорить про необхідність набрати «критичну масу» людської свідомості. Він постійно згадує той факт, що планета реагує на нашу роботу, і пропонує звернути увагу на цю обставину, - і тепер в ООН він знову дає той же рада.

Після свого виступу Крайон ласкаво звернувся до людини, який, який побачив, терзає страхом і болем. Він з повагою сказав йому: «Чи не час тобі зцілити себе?» І після цього він просить дозволу омити наші стопи! Така невичерпна енергія любові цієї сутності, чиїм каналом я є, - майстри магнетизму, а також одного з ангелів Нової Ери.




 Могутність людського духу |  Партнерство з Богом |  Сім каналів любові |  Повсякденне життя в Новій Ері |  Чому людям складно будувати припущення |  Світ і могутність і Нової Ері |  Біологія: найбільший атрибут людини |  Вознесіння, частина II |  Чи очікується ще більше магми? |  Людство: зникаючий вид |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати