Головна

ЧОРНА КІШКА

  1.  ЗВЕНИГОРОДСЬКА ЧОРНА
  2.  Мінеральна ЧОРНА
  3.  Світова чорна металургія
  4.  Спостереження за кішками, кіньми і непередбачуваними зайцями
  5.  Світле шорстке скельце; безшумний крок старшини; спритна пухнаста кішка; старенька на шосе.
  6.  Чорна двері
Жінка звернулася до віщуна: - Мені наснилася чорна кішка. Вона увійшла в живіт мого чоловіка, щось звідти витягла і з'їла. Що б це могло означати? Він їй відповів: - Якщо ти правильно розповіла мені свій сон, це означає, чтоночью в крамницю твого чоловіка забереться крадій ефіоплянін і вкраде стопятнадцать ЗУЗ. Пройшов день, і дійсно, вночі була зламана двері в крамницю ібила викрадена зазначена віщуном сума. Через деякий час був спійманий злодій - ефіоплянін, опалювач лазні. Його били, і він зізнався, що скоїв крадіжку. Тоді люди запитали тлумача снів: - Як тобі вдалося все в точності передбачити? Він відповів: - Кішка вказує на злодія, а чорний колір - на колір шкіри злодія. Живіт символізує сховище цінностей, а суму викрадених ЗУЗ яузнал, склавши букви кішки. * (* У сирійському мовою, як і в ряді другіхязиков, букви є одночасно і цифрами. Сума букв слова "кішка" (по-сирійських "кату") дає 115 .)

РУКАВА В КРОВІ

Хтось сказав тлумачу снів: - Мені наснилося, ніби рукави мої наповнюються кров'ю, я вижімаюее в колодязь, але вони знову наповнюються. - Це означає, - відповів тлумач снів, - що ти вже оченьдавно зраджуєш своїй дружині з негідною жінкою, незважаючи на те, чтоето особа тобі давно остогидла.

ГОРІХИ

Заміжня жінка, побачивши уві сні покійницю, запитала її: - Скажи мені, мила, що треба робити, щоб бути бажаної Богу? Та їй відповіла: - Ділити горіхи між жебраками. Коли вона розповіла про свій сон тлумачу снів, він їй сказав: - Ти заховала в землі скарб. Вийми його і роздягли междунуждающіміся. Знай, що слово "горіх" вказує на скарб за подібністю іхзвучанія. * І ще є між ними подібність у тому, що скарб, як іорехі, не сховаєш від людей. (* За-сирийски "горіх" - "гауз", а "скарб" - "газу".)


 Винахідливий Царевич |  ЛЮБИТЕЛЬ прощати |  Вірний шлях до ЦІЛІ |  ЗОЛОТА СЕРЕДИНА |  Самітник і ГРІШНИКИ |  Всі грішні |  МИ ЛИШЕ НАГАДУЄМО ... |  КРАЩЕ бути покарані ... |  ВІЧНІ СТРАЖДАННЯ І ВІЧНЕ БЛАЖЕНСТВО |  МИСЛИВЕЦЬ І пташки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати