Головна

Всі грішні

  1.  Як же міг померти безгрішний Бог?
Відлюдник почув, як якийсь бідняк-неборак вигукнув: - Чи є на світі людина, яка б так зневажав наш суєтний іпреходящій світ, що сподобився б життя вічного? На це відлюдник йому відповів: - Такі праведники є тільки на небі. На всій землі навряд літи знайдеш навіть декількох. Швидше за все не знайдеш жодного.

У ДЕНЬ ВОСКРЕСІННЯ З МЕРТВИХ

У одного самітника запитали: - Якими будуть люди в день воскресіння з мертвих? Він відповів: - розкаялися уподібняться вівці, що відбилася від стада, але потомвернувшейся на пасовище. Упираються ж в своїх заблужденіяхуподобятся вівці, яку вкусила скажена собака. У таку вівцю вселілсясатана, і її потрібно закувати в ланцюги, щоб вона не заразила інших.

ЧОМУ ВІН ПОТРЕБУЄ ВАРТІ

Побачивши правителя, оточеного сильної вартою, відлюдник сказав: - Видно, чимало зла зробив він людям. Якби він не творив зла, тоні боявся б людей і не потребував би варті.

ЙОГО СОБЕСЕДНИК

У одного самітника запитали: - Як у тебе вистачає терпіння перебувати на самоті в етомзаброшенном куточку землі? Він відповів: - Я не перебуваю в самоті. У мене є співрозмовник - владикавселенной. Коли я хочу, щоб він говорив зі мною, - я читаю святоепісаніе, а коли я хочу сам говорити з ним - я молюся.


 ЄДИНИЙ ДОСТОЙНИЙ ЛЮДИНА |  стомлюючої ЛЮДИ |  ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ |  Тремтіть ПЕРЕД ЦАРЕМ |  ВСЕ ПОВИННО ЙТИ НА КОРИСТЬ |  ЯК БАТЬКО Агафонов ДОМІГСЯ СВОЄЇ МЕТИ |  Винахідливий Царевич |  ЛЮБИТЕЛЬ прощати |  Вірний шлях до ЦІЛІ |  ЗОЛОТА СЕРЕДИНА |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати