Головна

" Якісний підйом ": кач - син

  1. " Великий діалектичний підйом ": твор - осущ - раст.
  2. " Великий семантичний підйом ": стіл - ко - фон.
  3. " Великий тріадіческій підйом ": перед - кач - син.
  4. " диадического підйом ": інь - ян.

Це потужна формула - вона може абсолютно збити з ніг партнера, не підготовленої до афористичному способу викладу:

- Хто у нас ледачий, неслухняний, нікчемний і норовистий? (Кач) Ти, Євсевій! (Син)

- Я так втомилася, перевелася, зневірилася і від туги ледь не померла! (Кач) А все твоя улюблена Серафима! (Син)

- Я завжди бадьорий, рухливий і оптимістичний. (Кач) Вовка ноги годують. (Син)

" Синтетична рибка ": син - кач - син.

Цією формулою не слід зловживати, так як вона досить тяжеловесна. Але іноді вона виявляється досить ефективною:

- Що ж, я винен, я (показує на себе пальцем). (Син) Легковажний виявився, марнославний і недостатньо передбачливий. (Кач) Я (б'є себе рукою в груди). (Син)

- Я навчаюсь в університеті. (Син) Великому, авторитетному, відомому на всю країну. (Кач) (урочисто) Московському державному університеті імені Ломоносова. (Син)

" Якісна рибка ": кач - перед - кач.

Ця формула часто сприймається краще і вагоміше, ніж чисто якісна трансляція:

- Ти противний і неслухняний. (Кач) Навіщо ти гризеш черевики и капці? (Перед) Ну хоч не кусаєшся боляче - і то добре ... (кач)

- Вітряно зараз, холодно і вогко. (Кач) сніг того й гляди піде, а поки дощ і град. (Перед) Не піду я нікуди, краще полежу, почитаю в теплі. (Кач)




 Когнітивно-фоновий контрапункт: ко - ... - ко - фон. |  Янський контрапункт: інь - ... - інь - ян. |  Иньский контрапункт: ян - ... - ян - інь. |  Глобальний контрапункт: лок - ... - лок - глоб. |  Локальний контрапункт: глоб - ... - глоб - лок. |  триадическими модальності |  Горпина і Клавдій |  Сінастріческіе триадическими маркери і компліментарність. |  Віолетта і кактус |  Реверсивні триадическими маркери і конформність. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати