Головна

Благочестива релігійна діяльність

  1.  IV.2.5. діяльність юристів
  2.  IX. Психомоторики: РУХУ, довільно РЕАКЦІЇ, ДІЇ, ДІЯЛЬНІСТЬ
  3.  А) Процес, діяльність як основний спосіб існування психічного
  4.  А. Соціально обумовлене психічна властивість людини, що дозволяє йому успішно оволодіти діяльністю, професією;
  5.  Аналітично-синтетична діяльність кори БП. Динамічний стереотип, його фізіологічна сутність, значення для навчання і придбання трудових навичок.
  6.  Аналітична і синтетична діяльність кори великих півкуль головного мозку.
  7.  Антимонопольна діяльність та захист конкуренції.

На жаль, така доля більшості представників сучасної цивілізації. Більш благочестивої формі карми слід так звані релігійні люди. Вони не просто говорять, що вірять в Бога, але і йдуть якимось релігійним принципам, переслідуючи при цьому матеріальні цілі. Хтось ставить свічку в церкві за здоров'я близької людини. Хтось запрошує священика освятити оффис. Хтось йде в храм, щоб отримати благословення Господа на створення щасливої ??родини. Хтось молиться Йому, щоб позбутися від страждань. Більш побожні звершують релігійні обряди, намагаючись забезпечити собі комфорт в наступному житті - щоб після смерті возз'єднатися зі своїми близькими або насолоджуватися в райських кущах з гуріями.

У всіх священних писаннях - будь то Біблія, Коран або Веди - Ви знайдете безліч настанов, розпорядчих подібне релігійне благочестя. На санскриті цей розділ Вед називається карма-Канда. Плоди таких ритуалів тимчасові і минущі, і коли вони закінчаться, нас чекає неминуче розчарування. Навіть з райських планет нам коли-небудь доведеться спуститися на землю, подібно до того як, витративши паливо, літак змушений йти на посадку.

Карма-Канда - це свого роду угода з Господом: «Про Крішна, я зроблю для Тебе це, а Ти дай мені натомість то». Найчастіше такі люди вважають за краще звертатися не до самого Бога, а кому-небудь ближче - якимось святим або напівбогам. І ставлення подібних «релігійних матеріалістів» дуже добре ілюструється історією, яку часто розповідав Шріла Прабхупада.




 чотири Веди |  Упанішади |  Веданта-сутра |  Вступ |  Нйайа. Філософія Логіки і Міркувань |  Йога. Само-дисципліна заради самоусвідомлення |  Веданта. Висновки Відичного Одкровення |  ІСККОН і індуїзм |  Карма, гьяна і бгакті |  гріховна діяльність |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати