На головну

транзакції HTTP

Коли браузер запитує Web-сторінку із зазначеної адреси, він створює і відсилає сервера за вказаною адресою запит HTTP, заголовок якого виглядає наступним чином:

GET /my.php HTTP / 1.1

Accept: image / gif, image / png, image / jpeg, * / *

Accept-Language: en-us

Accept-Encoding: gzip, deflate

User-Agent: Mozilla / 4.0 (compatible; MSIE 8.0;

Windows XP; .NET CLR 1.1.4322)

Host: my.com

Connection: Keep-Alive

Ось що ці рядки означають:

GET - метод HTTP який означає: "Дай інформацію, що знаходиться в му.php, і вийшли її, використовуючи протокол HTTP 1.1".

Accept - "можу розуміти графічну інформацію в наступних форматах".

Accept-Language - "мова, - англійський, американський".

Accept-Encoding - "можна відправляти дані в стислому вигляді, оскільки я розумію типи стиснення gzip і deflate".

User-Agent - "тип мого браузера - Microsoft Explorer 8, що виконується під управлінням Windows XP".

Host - "зроби мені інформацію /my.php з комп'ютера, що знаходиться на хості my.com".

Connection: Keep-Alive - "тримай підключення HTTP відкритим, поки браузер не закриє його". Постійне підключення підвищує продуктивність, оскільки з'єднання не потрібно закривати і знову відкривати для кожного підключення. Без Keep-Alive Web-сторінка матиме безліч підключень

Коли Web-сервер отримує подібний запит, він повинен переглянути інформацію на сервері, яка представлена ??/ my. php. Якщо інформація на сервері існує, сервер повинен відправити клієнту (браузеру) відповідь (response) у вигляді:

HTTP / 1.1 200 OK

Date: Sun, 14 Mar 2010 21:36:39 GMT

Server: Apache / 2

Last-Modified: Sat, 28 Nov 2009 3:59:01 GMT

ETag: "1387e3-5f88-479666db44b40"

Accept-Ranges: bytes

Content-Length: 24456

Vary: Accept-Encoding, User-Agent

Connection: close

Content-Type: text / html; charset = utf-8