Головна

Включення MIXа в вашу жарт

  1.  А якщо вона це робить, нехай навіть кокетуючи, нехай навіть жартома, нехай навіть за інерцією або не надаючи цьому особливого значення, то це вже привід задуматися.
  2.  Автоматичне включення резервного живлення навантаження
  3.  Включення БМРЗ-КЛ-11 і установка зв'язку з комп'ютером
  4.  Включення диспетчера задач Windows 7 через редактор групової політики
  5.  Включення і робота СЕП
  6.  Включення вироби та контроль функціонування

Побудуйте перший відіграш на щось реальне. Потім внесіть нову ідею, засновану на нереальною передумові «що якщо» - MIX. Зробіть другий відіграш, заснований на цій фантазії.

Зберігайте позицію протягом MIXа. Якщо в зав'язці використано слово «страшно», то в відіграші необхідно зобразити це «страшне».

Моторошний хлопець робив трейлери до X-Files. [Відіграш реального] «Дев'ятнадцятого червня, візьміть свій найглибший, найжахливіший страх, своє саме параноїдальна підозра, свій найжахливіший кошмар і помножте їх на X». У цього хлопця все звучить страшно, навіть нудні, прості речі - наприклад, коли ви берете кошеня з притулку для тварин. [Відіграш MIXа] «Він був м'який і пухнастий ... Вони принесли його додому - їх перший домашній вихованець ... але раптом щось ... пішло зовсім не так ... Мяяяяяяуууу !!! кошеня, не рекомендується для перегляду дітям до 16. Дивіться в п'ятницю! [Другий відіграш MIXа] Можете уявити, щоб цей хлопець займався сексом по телефону? «На мені немає нижньої білизни ... І на тобі теж ... І потім щось ... Пішло зовсім не так ...». - CHRIS DUFFY

Ось два моїх MIXа по темі «пірсинг».

 передумова  відіграш  MIX  відіграш MIXа
 Жах, коли діти приходять додому з пірсингом.  «Джиммі, цей значок Бетмена для куртки. Вийми його зі свого ока! »  На що ще готові діти, щоб висловити свій протест?  «Мам, я відрубав собі руку! Круто так? Дивись, мені селезінку видалили! »
 Жах, коли люди приходять до себе на роботу з кільцем в носі.  «Ми видалимо ваш апендикс через хвилину, містер Джонсон. Я тільки витягну рибальський гачок з вуха. Не хотілося б підчепити на нього вашу селезінку ».  Що якби президент Клінтон проколов мову? Це б позбавило його від купи проблем.  «Вислухайте мене. Я не робив ... хрргх ... хрмм ... дзиньг ... »

Перегляньте свої жарти, щоб зрозуміти, в яку з них можна додати MIX. Найкраще це виходить під час роботи зі своїм напарником. Встаньте і почніть питати: «Що якщо?» - «Що якщо моя бабуся дунула б під час гри в лото?» А потім відіграв цей MIX.

 передумова  відіграш  MIX  відіграш MIXа
       

ЗАКЛАДКА!




 THE COMEDY BIBLE 1 сторінка |  THE COMEDY BIBLE 2 сторінка |  THE COMEDY BIBLE 3 сторінка |  Стор. 61-203, 226-264 |  Організація Зустрічей З Напарником (Buddy Sessions) |  пропущено СТОРІНКА |  День 2 - Перевірка |  День 4 - Перевірка |  Конкретні Обставини Теми |  Знайдіть теми свого дитинства |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати