На головну

цілитель Джон

1.  Загальний Цілитель СД СЗР
  2.  ДЕНЬ ВОСЬМИЙ: ВАШ ОСОБИСТИЙ ЦІЛИТЕЛЬ
  3.  закони цілительства
  4.  Пророк, цілитель

Цілитель Джон був людиною духовною. Його практика була успішною, і він прекрасно розбирався в своїй науці. Багато з тих, хто приходив до Джону, знаходили зцілення; проте завжди було кілька людей, кому це не вдавалося. І Джон почав переживати, бо, знаєте, він вже прийняв нову енергію і знав, що настала Нова Ера. Джон переживав з багатьох причин. Головне - через те, що його практика, на його погляд, не була такою ж успішною, як раніше. Іншими словами, йому було не по собі. Все менше зцілень траплялося у нього в кабінеті, і це змусило Джона засумніватися, чи варто йому взагалі займатися цілительством!

Джон часто медитував і прекрасно володів усіма прийомами медитації. Вона вела його по життю, він знав ціну спілкуванню з Духом, і уважно слухав те, що Дух говорив йому у відповідь на його питання. Це виходило раніше, мав це вийти і тепер. Зараз ми хочемо зробити вас свідками діалогу між Джоном, його наставниками і його Вищим «Я». Це буде дуже повчально для вас.

Як тільки Джон сів, його наставники сказали: «Здрастуй Джон! Як справи? »(Вони, як і всі наставники, були налаштовані дуже дружньо і щиро.) Джон не відповів на їх слова і почав свої дихальні вправи (не чуючи їх). Через деякий час Джон був готовий до спілкування. Його голова і ноги були в правильному положенні. Він сидів обличчям на північ. Його руки були підняті вгору. Його голова була в правильному положенні.

- Про Дух, - почав Джон. Але наставники його перебили:

- Здрастуй Джон, як справи?

- Мені потрібна допомога, - сказав Джон, - у мене нічого не виходить, - і він поіменно назвав людей, які приходили до нього в кабінет. Він запитав: - А як щодо цієї людини? Я так довго працював з його спиною, але нічого не відбувається! Будь ласка, допоможи мені, - благав він. - Зціли цю людину. Зроби так, щоб це сталося ... дай мені це ... зроби це. - Він ледь знав, про що просити, бо у нього накопичилося так багато прохань.

І його ангели-наставники відповіли:

- Про Джон, МИ ЛЮБИМО ТЕБЕ! Вся сила, яка тобі потрібна, знаходиться тут, і ми готові тобі допомогти. - Потім вони вмили його таким приголомшливим потоком любові, що він зрозумів, що знаходиться в присутності Духа.

Джон відчув, що отримав відповідь на свої питання, і подумав, що все відтепер буде по-іншому. Але на наступний раз, коли він зустрівся з людиною, у якого боліла спина, він зрозумів, що стало ще гірше. Джон робив усе як годиться, і все ж людині не стало краще. Знову і знову він медитував і все з тими ж результатами. Він довго сидів, до тих пір, поки не відчував, що сидить правильно, відчував присутність Духа, відчував любов, що виливається його наставниками і його Вищим «Я». Вони говорили:

- Джон, ми воістину любимо тебе. Ти володієш приголомшливими силами.

А Джон все благав Дух:

- Будь ласка, навчи мене, як я повинен лікувати. - І життя Джона тривала в тому ж ключі.

У Джона була сестра. У неї були проблеми зі здоров'ям, і йому до сліз було прикро, що він нічим не може допомогти їй. Він сідав з нею, молився і направляв до неї енергію. Він застосовував усі свої знання, робив все, що зазвичай допомагало, але його сестрі не стає краще. Здавалося, що вона весь час страждає.

Джон тримався довго, але нарешті його терпець увірвався. У гніві він увірвався в свою кімнату, де медитував, сів на тахту і вигукнув:

- Усе! Більше не можу! Ну, де ви там ?!

- Здрастуй, Джон, як справи? - Негайно відповіли йому наставники. Джон був так здивований, що мало не впав зі свого подушки для медитацій.

- Як ви прийшли так швидко? Я ще не готовий.

- Ми завжди були тут, Джон, - відповіли наставники. - Ми з тобою навіть в твоєму кабінеті.

- Ви говорили, що у мене багато сил, - сказав Джон. - Ви давали мені приголомшливі відповіді. Я відчував їх в любові, яку ви виливали на мене. І все ж у мене нічого не виходить! Я просто не знаю. Що мені робити?

Наставники Джона постали перед ним і сказали:

- Про Джон, ми такі раді, що ти прийшов. Послухай, не має значення, як хороша плита, їжу не зварила до тих пір, поки не запаляться пальника.

Джон був не дурний. Він запитав:

- Пальники - це я?

- Так, - відповіли наставники.

- Що ж мені робити? - Запитав Джон.

- А чого ти хочеш?

- Я хочу виконати свій контракт! - Відповів Джон.

Яке пожвавлення було за цими його словами! Бо тільки це їм і потрібно було чути. На цей раз Джон не уточнював, спину якого пацієнта треба вилікувати. Він не уточнював, що саме йому потрібно, або звідки до нього повинна прийти сила, або на який день має наступити поліпшення. Нарешті Джон вимовив:

- Я хочу зцілитися сам. Я хочу виконати свій контракт. Я хочу, щоб моє прагнення здійснилося. Я хочу зробити те, заради чого я прийшов в цей світ.

Дух відповів йому:

- Джон, так багато часу знадобилося тобі, щоб попросити про це. Нехай буде так! Це сталося в ту саму мить, коли ти про це попросив.

Коли тієї ночі Джон закінчив медитацію, він зрозумів, що відбулася зміна, бо він знайшов новий душевний спокій. Ще до того, як увійти до свого кабінету, він знав, що все буде по-іншому. Дух сказав йому, що все, що він повинен зробити, - це подбати про себе, а все інше додасться. Коли Джон увійшов до кабінету, де він брав людей, почали відбуватися дивні речі, бо йому було дано нові знання. «Сьогодні я покладу свої руки тут, - сказав він про себе. - Зовсім інша справа. Ніхто мені не казав про це, але я знаю, що це буде правильно ». Результат був негайним. Джон знав, що Дух стоїть у нього за спиною і, підморгуючи, каже: «Так, так правильно. А тепер спробуй це ». У Джона почало виходити таке, чого він ніколи раніше не бачив! Він говорив тим, хто приходив до нього, щоб вони приготувалися одужати. Перш ніж доторкнутися до них, він проводив з ними певну церемонію. Вони думали, що він божевільний, - поки не зцілювалися від своїх недуг. І після цього до нього стало приходити ще більше людей - до Джону, майстерному цілителя.

І ось одного разу Джон відправився до сестри. Він буквально підстрибом влетів в її кімнату, сяючи і знаючи, що наступного зцілиться вона. Її обличчя освітилося посмішкою! Від її похмурості не залишилося і сліду, хоча він навіть не доторкнувся до неї.

- Джон, що трапилося? - Запитала вона. - Я так хвилювалася за тебе!

І тут Джон усвідомив, що його власні душевні терзання передавалися тим, кого він намагався вилікувати.

- Дух сказав мені, що ти одужаєш, - оголосив Джон з любов'ю в голосі. Він провів з сестрою церемонію, і вона дійсно одужала, бо була готова і тому що Джон спочатку зцілився сам - і його сила і знання значно збільшилися.

Ось відповідь на сьомий питання - Що зробить мене сильним цілителем? - «Спочатку збалансуйте себе!» Виразіть вголос бажання виконати свій контракт. Ця збалансованість дасть вам нові знання, нові інструменти і здатність бачити, не зрушена вставлений у ваших клієнтів. Всі ці дивовижні дари цілительства - ваші, але ви не зможете скористатися ними, якщо спершу не подбаєте про себе. Коли ви самі медитуєте, немає необхідності надсилати енергію тим, кого ви збираєтеся зцілити; і все ж це правда, бо ваша наука - це ваше зцілення. Те, що ви робите в медитації, має бути призначене тільки ВАМ. Ваш контракт, згідно з яким ви вирішили стати цілителем, - ось те, що в дійсності дає вам силу. Чим більше ви відповідаєте контрактом, тим сильнішим цілителем будете. З-творите абсолютну відповідність вашому контрактом і подивіться, що станеться!

Дорогі наші, сьогодні ввечері ми влаштувалися навпроти вас, і, знаєте ви про це чи ні, ми просто боялися перед вами. Почуття, яке переповнює мого партнера щоразу, коли це відбувається, можна описати як «благоговіння». Благоговіння перед тим, що ви добровільно погодилися пройти через такий сценарій! Жити в ослабленому біологічному тілі, не знаючи навіть, ким ви є насправді ... Сам факт того, що ви - частинка Бога, яка стає прихованою від вас, коли ви живете на цій планеті! Погодитися на те, щоб старіти, старіти, вмирати і повертатися! О, яке завдання ви погодилися виконати в своїй любові!

Ми говорили вам, що ми знаємо, хто ви. Ми були на церемонії, де вас нагороджували новими квітами. Серед вас немає жодного, хто б не знала Крайона, бо я був там, в усій красі моїх квітів; я стояв у одному ряду з іншими, коли ви отримували свої відзнаки. Ми вже давно любили один одного. Тому ми просимо вас в цей коротку мить нашої зустрічі відчути присутність «рідного дому», дізнатися, що у вашому житті існує своя мета і що ви не самотні. Що планета отримала нову енергію не для того, щоб знищити вас. Ми хочемо, щоб ви залишилися в доброму здоров'ї, оскільки ми так вас любимо.

Це правда, що тягар роботи, яку належить зробити, повністю лежить на вас. Тому ми не розповідаємо вам про ваших уроках наперед. Бо робота втратила б свій сенс, якби ми наперед вам про все розповіли. Але нові дари просто дивовижні, і в досконалої любові ми говоримо вам, що ви їх заслужили!

Мій партнер не без внутрішнього протесту передає вам, що нам пора вас покинути. Є ще один факт. Сьогодні ввечері сини і матері, батьки і дочки пройдуть друг повз друга, за межами цього залу, так і не дізнавшись, що раніше вони були рідними людьми! О, яка ж любов потрібно для того, щоб ви могли це зробити! Чи дивно, що Всесвіт любить вас так сильно? О, Земля - ??це місце особливе. Це місце особливе.

Деякі з вас підуть з цього залу і будуть вібрувати від переповнює їх енергії ще багато днів. Ми раді цьому. З вами все в порядку. Просто сьогодні вночі ви відчули любов Духа.

І це дійсно так.

Крайон

Людина Нової Ери |  заповіді блаженства |  глава четверта |  від письменника |  The Kryon Writings |  від письменника |  Нові знання |  нові інструменти |  перемикання полярності |  магнетизм |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати