Головна

заповіді блаженства

  1.  блаженства євангельські
  2.  Євангельські заповіді блаженства
  3.  заповіді
  4.  Півтори години блаженства
  5.  Чотири заповіді для ділових кореспондентів Vier Gebote fur den Geschaftskorrespondenten

Сеанс ченнелінг в Белвью (Сіетл)

семінар Крайона

Стенограма цього сеансу прямого ченнелінг була кілька відредагована і доповнена, щоб читач міг краще зрозуміти, про що йде мова.

Вітаю вас, дорогі. Я Крайон з магнетичної служби. Вас дуже люблять! Те, що з вами говорить той же голос, який говорив з палаючого куща, - правда. Сьогодні ввечері сюди прийшов Дух, щоб постати перед вами. Саме Дух сидить у ваших ніг в той самий час, коли ви слухаєте голос мого партнера. Бо воістину ви - Воїни Світла. І сьогодні ввечері ми з любов'ю просимо вас приготуватися і відкрити своє серце словами Крайона. Крім того, оскільки сьогодні особливий випадок (мій партнер знаходиться на «своєму місці», куди я його помістив і де він виконує умови свого контракту), ми просимо присутніх тут сенситивів підтвердити сьогоднішній ченнелінг. Ми просимо їх відчути Дух і зрозуміти, що відбувається; побачити, як змінюються аури, відчути силу любові, яка зараз розтікається по проходах між рядами. Ми хочемо, щоб вони знали, що все це відбувається насправді. Кожен з вас - воістину особлива сутність, і коли ви сидите на своїх місцях перед моїм партнером, Дух бачить вас такими, як ви є. Дух знає багато про те, хто ви. Дух бачить, що настане час великої радості, коли ви покинете цю Землю. Час, коли всі дізнаються вас по відзнак, які ви носите. Всі скажуть: «А-а, ви були на планеті уроку. Ви - ті, хто був на планеті вільного вибору, яка підвищила свою енергію. Ми шануємо вас. За вашим стрічок ми бачимо, хто ви ». Бо навіть зараз ви носите мантію, вид якої викликає величезну повагу до вас.

Те, про що ми будемо говорити сьогодні, може здивувати вас. Це позачасове послання адресується вам. Деякі з вас говорили: «Крайон, ти нічого не говорив про інших вчителів, які жили на цій планеті. Ти дуже мало уваги приділив вчителю, який пішов у печеру і вийшов з неї з Кораном; за ним адже йдуть мільйони людей. Ти нічого не говорив про індійських вчителів. Ти нічого не говорив про баба * або про Аватарі. А як же Будда? Вчителів так багато, а ти не даєш ніякої інформації про них ». Відповідь буде такий: про їх ролі кажуть інші «канали» в інших культурах. Всі вони несли послання любові і всі мали зв'язок з Духом. А сьогодні ми хотіли б розглянути інші послання від вчителя Нової Ери, якого ви називаєте Ісусом і якого ми будемо називати «Ісус юдей». Одного разу недалеко від міста Галілеї Він зібрав людей, яким повідав дев'ять «заповідей блаженства» **, Які не втратили своєї актуальності в Новій Ері. Сьогоднішній наш вечір буде присвячений їх тлумачення, і ви побачите, що цей учитель, що зробив величезний вплив на вашу культуру, був воістину першим учителем любові для вашої Нової Ери. Наші тлумачення передають той сенс, який вкладався в ці заповіді при їх передачі. Не квапся, мій партнер, щоб випадково не спотворити святе письмо (сміх в залі).

Ці заповіді блаженства призначаються вам, дорогі наші. Слухайте уважно, бо вони розташовані в порядку їх важливості. Їх дев'ять, і першою йде заповідь, що несе найсильніший енергетичний заряд.

Перш ніж ми почнемо, я хочу сказати, що, коли ви слухаєте ці слова (або читаєте ці рядки), тут присутній почет, яка прибула зі мною і заповнила проходи між рядами. Вони сидять поруч з вами і підвищують вібрацію цього залу. Ці сутності, свита Крайона, разом з іншими, які були запрошені на цю зустріч, знаходяться тут, щоб дати те, що вам потрібно. Вони вас люблять і знаходяться тут, щоб служити вам. Ми вигукуємо: «Слава вам!» І просимо, щоб ви звикли до цього, звикли до любові, яку Дух виливає на вас, бо таке положення речей. Так діє Дух. Кожного з вас люблять точно так же, як і вашого сусіда, не більше і не менше. І суті, яких я сьогодні привів в цей зал, знаходяться тут, щоб служити вам і вашим наставникам, яких ви також називаєте ангелами. Вони дуже раді і знають, що випадковостей не буває і що ви зустрілися тут, заздалегідь домовившись про це.

1. Ось перша заповідь блаженства: поважний вбогі духом, бо вони- родина.Ви можете запитати: «Хто такі ці вбогі духом?» Цю фразу тлумачили невірно, вважаючи, що маються на увазі смиренні. Дорогі наші, багато хто з присутніх сьогодні в цьому залі в попередніх втіленнях вели духовне життя. З великим космічним гумором ми спостерігаємо, як багато хто з вас в своїх минулих життях носили сандалі і одяг з мішковини і все втілення простоювали на колінах, із зігнутими спинами, відбиваючи поклони Духу. Ви не змогли б прийти в цей час вашої земної історії і в місце, наповнене енергіями просвітління, не пройшовши через ті часи. Багатьом з вас це знайомо, оскільки вони пройшли сеанси регрессий в минулі життя і знають, про що я говорю.

Але, дорогі наші, я повинен вам сказати, що ми зараз говоримо не про смиренних. Бо результатом смирення протягом еонів часу є тільки хвора спина, запалені коліна і розбитий лоб. Ми зараз говоримо про таку людину, про який говорилося в притчі про блудного сина.

У сім'ї було двоє синів. Один з них залишився вдома, маючи повагу до сім'ї і свого батька. Цей син прийняв на себе відповідальність за те, що він повинен був робити, і добре виконував свій обов'язок. Інший же не вважав, що несе відповідальність за свою сім'ю, взяв належну йому частину спадщини і пішов з дому. Він витрачав спадок направо і наліво; що хотів, те й робив. І, як ви знаєте, настав час розплати, коли норовливий син усвідомив свою відповідальність і повернувся до сім'ї. Ви можете подумати, що головним героєм цієї притчі є син, який повернувся. Звичайно ж, немає. Головний герой - це той син, який залишився. Бо він корився боргу і відчував відповідальність. Цей син був ображений, коли на честь повернувся влаштували торжество! Бо він не розумів, чому, якщо він залишився, щоб виконати свій обов'язок, торжество влаштували на честь того, хто цього не зробив! Дорогі наші, це приклад ситуації, коли той, хто раніше не був просвітленим (який повернувся син), знаходить просвітлення. І приклад того, як вам слід ставитися до тих з вас, хто не просвітлений. Бо вони воістину вбогі духом.

Кожен з них потенційно може стати чудовим Духом просвітлення. Просто для цього ще не настав час. Тому дивіться на кожного них як на блудного сина, жебрака духом. Ця заповідь наведена першої, і ви можете запитати чому. Тому що дух любить цих непросветленних людей точно так же, як і вас. Просто вони ще не повернулися в сім'ю, але обов'язково повернуться! І тому ця заповідь блаженства закликає нас радіти, коли влаштовується торжество в честь непросветленних, які повернулися в сім'ю. Не майте при цьому, що вами нехтують. Воістину вбогі духом гідні поваги! Отже, вбогі духом - це все ті з вашого оточення, хто не бачить себе у вашій Нової Ері. Однак Дух перш інших проявляє співчуття саме до них. Зрозумійте мудрість такого погляду, і ви зрозумієте Бога.

2. Наступна заповідь дуже важлива. Поважний скорботні, бо вони заспокояться.Дорогі наші, ніщо не чіпає душу людини більше, ніж скорбота за померлим. І Дух добре знає про це, бо Дух розуміє, що померлого вам ніким не замінити. Дух не плаче, як ви, але ми розуміємо, що немає рани глибше, ніж рана душевна.

Серед вас сьогодні присутні ті, хто недавно оплакав своїх близьких. Є ті, чиє серце все ще стискається від думки про те, що пішли люди, які були членами їх сімей. Дорогі наші, я хочу, щоб деякі з них з'явилися в проходах між рядами і дали вам знати, що, хоча ви і оплакує смерть їх людської оболонки, вони все ще тут, щоб сказати вам наступне:

«МИ вічно! Ми приходимо знову, знову і знову, так само, як і ви ... і ми дуже любимо вас! Ми бачимо, як ви плачете, і бажаємо, щоб ви заспокоїлися. Ми шануємо вас так само, як і Дух, за те, що ви тут, і ми теж хочемо, щоб ви знали про те, що ви вічні. бо смерті не існує. Духом своїм зрадійте життя і знайте, що МИ ВСЕ ЩЕ ТУТ! »

Ті, хто заповнює проходи цього залу, недавно відійшли в інший світ і зараз знову повернулися сюди. Ага, я бачу, деякі з вас не вірять цьому, але серед вас є ті, хто знає, що це правда. Вони тут, і, будучи переповнений почуттями від того, що відбувається, мій партнер говорить: «Шануйте скорботних, але зрозумійте, що вони оплакують тих, хто живий і стоїть зараз в проходах між рядами».

Ця заповідь блаженства знаходиться майже на самому початку списку, бо говорить про те, як сильно Дух любить вас за те, через що вам доводиться проходити, будучи людьми. Бо вас дійсно шанують за те, що ви носите ці одягу, за те, що ви приходите на цю планету, де ви навіть не можете бачити, хто ви, і за те, що ви оплакуєте відійшли в інший світ. Ви вічні ... вічні!

3. поважний лагідні, бо вони успадкують планету.Ви можете запитати, хто ж ці лагідні? Це не слабкі, як вам дехто говорив. Лагідні - це воїни світла. Лагідні не поспішають вибухати гнівом в ситуаціях, які провокують гнів. Лагідні не кидаються захищати себе в ситуаціях, які, здавалося б, закликають до цього. Лагідні терплять нестерпне. І ці лагідні сьогодні ввечері сидять перед Духом! Воїни світла. Лагідні - це ВИ. Ви - ті, хто знає, що таке любов і умиротворення просвітлення. І, наслідуючи планету, знайте, що на вас будуть дивитися інші. Ви ті, хто поведе інших в цій Новій Ері. Тому що ви знаєте, що відбувається, а вони - ні. Ви - лідери нового типу. Воістину поважні ви, лагідні.

4. поважний шукачі істини, бо вони її знайдуть.Дорогі наші, ми неодноразово говорили про намір. Сьогодні в цьому залі сидять шукачі істини, бо ви висловили намір дізнатися про Дусі і дізнатися побільше про себе. Ця частинка Бога, яку ви постійно носите в собі, готова відкритися кожному з вас. Вас шанують за ваш пошук її. Бо намір - це все. Чи не висловлюйте його, якщо ваші наміри несерйозні. І коли ви висловлюєте намір, висловіть його вголос, щоб ваша людська природа могла порадіти його проголошення! Поважний шукачі істини.

5. поважний милостиві, бо вони знайдуть милість.Милостиві - це ті, хто добрий і співчуває іншим. І вони представляють тих з вас, хто усунув свою карму. Річ у тім, той, хто добрий і співчуває іншим, не може володіти критичним духом. Бо критичний настрій в людині свідчить про ще не дозволеної карму, а невирішена карма створює лють і гнів. Той, хто носить в собі лють і гнів, не може бути милостивим людиною, а Дух шанує милостивих - а значить, тих, хто пройшов через свої кармічні уроки і позбувся страхів. Страхи - це мильні бульбашки, які здаються вам гігантськими, але легко лопаються, оскільки вони насправді фантоми! Коли вони зникають, проявляється милостивий людина, яка здатна щиро співчувати і бути щиро добрим.

6. поважний чисті серцем.Дорогі наші, це твердження часто розуміли неправильно. Хто такі чисті серцем? Я хотів би звернутися до матерів, які присутні серед вас і які зазвичай бувають жінками (сміх) ... Космічний гумор Крайона. Чи пам'ятаєте ви народження вашого першу дитину? Виношуючи своє дорогоцінне чадо, ви дивилися на інших дітей і часто говорили: «Моя дитина буде не таким, я виховаю його краще. Я буду виховувати свого на найкращих і правдивих прикладах, в обстановці любові. Я буду його як слід оберігати і всьому вчити. І він буде славним дитиною, дуже мене люблять ».

Потім, до жаху деяких з вас, в малюку проявляється цілий набір якостей, які ви не могли навіть уявити собі! Гнів, страхи, ревнощі, егоцентризм і схильність до обману. Хіба він навчився всього цього у вас? Чи не є це доказом на користь імпринту, який все діти, що з'являються на цій планеті, несуть в собі як атрибут карми? Жодна мати не стане робити щеплення дітям такі якості. Навпаки, будь-яка мама відучує дітей від них! Чистий серцем - це той, хто прийняв відповідальність за виконання свого контракту і розуміє, що немає такого поняття, як «жертва». Кожному з вас в житті доводиться проходити через ряд спланованих вами ж обставин. Як це не дивно для вас, ви самі запланували будь-яку ситуацію, в яку зараз потрапляєте. Ви запланували це за допомогою людей, що оточують вас, в тому числі тих, кого, як вам здається, ви не знаєте. А насправді ви дуже навіть знайомі. Така сила вашої дуальності. Ви це спланували, ви самі викликали ситуації, в яких зараз перебуваєте. І коли ви в повній мірі розумієте це, ви - ті, кого Дух називає «чистими серцем». Бо ваше серце чудово розуміє план, який наразі триває в ваших життєвих ситуаціях. Ви можете сказати: «Як таке може бути, адже багато ситуації - дуже негативні?» І Дух відповідає вам: «Ви самі попросили, щоб вони відбувалися у вашому житті ... Ті з вас, хто вирішив взяти дар нейтрального імпланта, автоматично стають «чистими серцем». Хмара вашої карми розсмоктується, і на його місці з'являється прозорість. Поважний ті, хто чистий серцем.

7. поважний миротворці, бо вони воістину знайдуть мир.Дорогі наші, в вашому людській свідомості причаївся ворог. Так, без інтеграції певної частини вашого мозку з іншого його частиною в вас самих з'являється ворог. Зараз ми говоримо про ваш інтелект. Бо без злиття інтелекту з духовним началом у вашому власному тілі живе вбивця. Багатьом з вас, людей, це знайоме - ви прокидаєтеся вранці, і ваш вічно діяльний інтелект одразу знаходить спільну мову свою пісню: «Що нас розбудило, про що треба потурбуватися? Давай складемо список всіх можливих «а що, якщо». Що, якщо станеться те-то? А що, якщо цього не станеться? »Це типова людська риса: завжди чекати гіршого. Заохочуючи таку діяльність розуму, ви стаєте розбалансованими і отримуєте тілесні недуги. Занепокоєння призводить до порушення рівноваги хімічних речовин, і в даному випадку інтелект не приносить вам нічого хорошого. Ми хочемо, щоб ви сьогодні повністю усвідомили механізм дії цього атрибута, бо ви - миротворці. Не обов'язково в сенсі створення політичної рівноваги між націями. Ми говоримо зараз про світ всередині вас самих. Ми говоримо світі там, де для світу немає ніяких передумов: про світ, який існує одночасно з проблемами і ситуаціями, зазвичай викликають дисбаланс і страх. Але ви закликаєте душевний спокій - і знаходите його! Ось що таке миротворець. Це той, хто об'єднав інтелект з духовним началом ... Разом вони володіють властивостями каталізатора. Колишній ворог, інтелект, знаходить могутню конструктивну силу, об'єднавшись з духом. І наслідком цього є не тільки найбільші наукові прозріння, але й мир і спокій.

І тоді інтелект буде будити вас о третій годині ночі і говорити: «А знаєш, як тебе люблять? Чи знаєш ти, хто ти такий? Чи знаєш ти, що твої наставники зараз поруч з тобою? »Є різниця, чи не так? Ось що значить бути миротворцем: це велика шана. Ви можете стати їм прямо зараз, коли (за попередньою згодою) сидите в цьому кріслі - або (також за попередньою згодою) читаєте ці рядки. З вами зараз говорить Дух, а не людина. Ми знаємо, хто ви, ми знаємо, що ви несете в собі. Ми знаємо про вашому прагненні до миру і говоримо: «Ми шануємо це, і ми втілимо це в життя, як тільки ви віддасте розпорядження». Ви можете знайти це прямо зараз і покинути цей зал зовсім іншою людиною.

8. поважний здобули істину серед тих, у кого її немає.Дух знає, як це - бути серед тих, хто дивиться на вас і насміхається, хто в подиві мовчить, не розуміючи, хто ви, або не вірячи вашим словам. Ви дійсно дуже глибоко розумієте, що, як і чому відбувається в світі, але навколо вас багато людей, які так не вважають. Ми повторюємо: ми шануємо вас за це подорож до істини і просимо вас дивитися на кожного з цих людей як на блудного сина і могутнього працівника світла. Просто вони про це ще не знають. Кожен з них, як було сказано, може бути виконаний милості, його шанують за його скорботу, і він може стати чистим серцем. Просто час для цього по їх контрактом ще не настав. Але ви серед них подібні променю світла, і настане час, коли вони спитають вас про це світло. Будьте готові спокійно і з повагою поділитися з ними всім, що ви знаєте і що особисто для вас давно стало істиною. Дух шанує вас за те, що вам належить винести, і просить вас запастися терпінням.

9. Дев'ята заповідь блаженства (поваги) відноситься до тих з тих, хто сидить в цьому залі, хто вже досяг «випускного» статусу і готується до піднесення, втілюючи істину в своєму житті. Хоча ця заповідь стоїть на останньому місці, вона дуже важлива. Поважний ті, хто живе істиною і втілює її в своєму житті, бо вони воістину змінять планету.І не тільки це, дорогі наші. Ті з вас, хто знає, ким ви в цьому стані є, будьте готові. Прийде час, коли ці блудні сини, з очима, сповненими жаху, і з серцями, сповненими страху, постукають до вас в двері з проханням про допомогу. Ті самі, хто вас колись висміював. Бо коли світло для них померкне, а зміни Припруття їх до стіни, вони відчують у своєму серці страх, будуть охоплені жахом і не зможуть з усім цим ніяк впоратися. Вони не будуть розуміти, що відбувається, а їх власне тіло почне відмовляти їм. Їхні думки будуть безладно кидатися, і вони прийдуть до вас і будуть благати вас пояснити, що ж відбувається. Для них ви будете шаманами; да, ви, ті лагідні, які успадковують планету.

У цьому полягає послання Нової Ери. Ось дев'ять заповідей пошани і блаженства, які в той пам'ятний день, давним-давно повідав вам перший учитель любові, Ісус юдей. Їх тлумачення в дусі Нової Ери ви можете забрати із собою сьогодні, розуміючи і знаючи, що вони означають для вас при цій новій енергії.

Ми просимо вас подумати над словами Крайона, пам'ятаючи, що я - тільки механік. У групах інших «каналів», які дають вам інформацію, ви можете навчитися ще багато чому іншому. Зараз мій партнер хоче зробити щось особливе. Він хоче, щоб в цьому залі знову зазвучала музика. Цього раніше не було, але я його про це попросив. (звучить арфа.)

Відчуйте, як на вашу душу впливають ці вібрації, яку важливу їжу вони дають вашої душі. Дорогі наші, сьогодні, на закінчення цього ченнелінг, ми хочемо вам щось запропонувати. Серед тих, хто сидить в цьому залі (і читає ці рядки), є люди, які опинилися тут, заздалегідь домовившись про це. І коли ми говоримо «заздалегідь домовившись», ми маємо на увазі, що в тому, що ви сидите перед Духом, що виражає вам свою любов через ці послання, немає ні випадковості, ні збіги. І якщо ви підете з цього залу, обдумуючи те, що почули, - це добре. Але ще краще, якщо ви залишите його зцілити. Серед вас є ті, хто не вірить в те, що вустами мого партнера з вами говорить Дух. І я, як Крайон і Дух, кажу, що вас дуже люблять і що сьогодні ввечері в вас були кинуті зерна істини. І настане час, коли ви згадаєте ці слова, і вони зійдуть. Нехай ваше серце буде мірилом істини і порадником вашому розуму.

Серед вас є і ті, хто готовий до того, що станеться. Бо свита, яка супроводжує мене, група Крайона, пропонує вам сьогодні ... вторгнення. На цій планеті вільного вибору ви можете сьогодні зважитися на зміну в своєму житті. Вона пов'язана з лікуванням. Ми тут з любов'ю і чистотою. Ми ясно бачимо ваші Вищі «Я». Ми читаємо ваші кольори і знаємо, хто ви. Тут є ті, хто потребує з зцілення від страху. Так. Тут також є ті, хто потребує зцілення фізичного тіла. І ми просимо вас зараз дізнатися, хто ви, і подумати: може бути настав час, щоб це відбулося. Бо, дорогі наші, якщо це так, то це сьогодні відбудеться! Багато з вас після цієї зустрічі підуть звідси зовсім іншими людьми - людьми, до яких доторкнувся Дух і змінив їх ... людьми, що знають свою Вища «Я» і відчувають вторгнення з тієї іншої сторони вас самих, яка невидима. Річ у тім, Дух - це ви. Ви просите про те, щоб до вас доторкнулась та частина вас самих, яка є Богом; ви просите, щоб вона зійшла і привела до тих змін, які вам потрібні. В цьому немає нічого неможливого. Немає такої біологічної аномалії, яку не можна було б виправити. Немає такої думки, напрямок якої не можна було б змінити. Немає такої ситуації, яку не можна було перетворити в виграшну. Немає такого страху, замість якого не міг би запанувати мир.

І тому ми просимо вас, що сидять в цьому залі, висловити про себе намір, щоб це сталося. Відчуйте сутностей, які перебувають в проходах між рядами і розмовляють з вашими наставниками. Бо багато хто з вас ось-ось отримають допомогу, і саме тому ви прийшли сюди. Саме тому ви зараз чуєте ці голоси. У наступні три дні з вами може багато здійснитися. Я звертаюсь до вас! Ви знаєте, хто я! Екстрасенси, зрозумійте, що Зараз відбувається. Зал вже не той, що був хвилину тому. Вас не може торкнутися ніщо погане. Ніяка темна сила не може вам завадити. Зараз ви - сама чиста любов: то, з чого ви спливли, і те, до чого ви повертаєтеся. Такими ми бачимо вас, дорогі наші, бо ми шануємо вас в Дусі. Ми хочемо, щоб те, що зараз відбулося, стало вашим і щоб ви покинули цей зал, зцілилися.

Коли ми говоримо про новий Єрусалимі, ми говоримо, що ви вже в ньому! Це нова Земля, Нова Ера і нова енергія, яка тече через вас, хто плаче, лагідні, які шукають істину, милостиві, чисті серцем, терплять насмішки ... несучі енергію любові для всієї планети. Це ви.

І це дійсно так ... І це дійсно так.

Крайон




 чи Керролл |  Алхімія людини |  Великий перехід |  Зміни на Землі |  Зміни з людством в цілому |  Зміни в вас |  глава друга |  Як пережити передбачені зміни на Землі |  The Kryon Writings |  від письменника |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати