Головна

Інші приклади тимчасових ліній

  1.  Drupal: практичні приклади
  2.  F65.8. Інші розлади сексуальної переваги
  3.  F68 Інші розлади зрілої особистості і поведінки у дорослих
  4.  Ii. Моделі сторінкової організації даних в сучасних БД
  5.  IV. ІНШІ І ЛЮДСЬКИЙ СВІТ
  6.  IV. Їжа, пиття, паливо та інші виплати в натуральній формі.
  7.  IV. Перехід займенників в інші частини мови

У інженера по комп'ютерам минуле було позаду нього, а майбутнє з'являлося, як серія прозорих кольорових слайдів, які йшли вперед прямо перед ним. Коли він хотів подивитися в майбутнє, він робив слайди найближчого майбутнього дуже великими і збільшеними, так що він міг дивитися через них на наступний слайд. Якщо він хотів подивитися далі, то збільшував попередні слайди, і крізь них дивився на наступний, і так далі. Його найближче майбутнє буквально офарблювало більш далеке майбутнє. Спробуйте цей варіант, якщо хочете зміненого стану. Це одна з зустрінутих нами більш незвичайних тимчасових ліній.

Енн: Я зараз спробувала цю тимчасову лінію з дечим дуже витонченим з мого минулого. Коли я вирушила назад до ресурсного моменту з цієї прозорої тимчасовою лінією, цей ресурс змінив найближче майбутнє, а найближче майбутнє офарбило далеке майбутнє і зробило його теж більш ресурсним.

Це річ, яку дуже корисно робити щоразу, коли ви застосовуєте техніку зміни історії, швидке одужання фобії або будь-яку іншу техніку НЛП для зміни уявлення з минулого. Змінивши певний спогад з певної ділянки тимчасової лінії, ви можете сказати: «Цей старий досвід був як фільтр, що змушував вас певним чином реагувати на наступні події, фарбуючи їх такими способами, які ви не могли проігнорувати або змінити. Тепер те ж саме буде справедливо по відношенню до цього нового способу переживання того минулого події. У той час як ви ставите це спогад назад на його місце на вашій часовій лінії, я хочу, щоб ви помітили, як це змінить і по-новому забарвити всі події між «тоді» і «тепер» - відповідно до ефекту «доміно» - так що ви відчуєте задоволення від вигод цього зміни зараз, Також як до всіх проміжних моменти в минулому ». Це дуже конкретна інструкція генерализовать вигоди зміни.

Майбутнє однієї жінки відходило позаду неї під кутом вліво від неї, а минуле відходило позаду неї під кутом вправо. Вона була центральною точкою букви «V», яка розходилася позаду неї. Здогадайтеся, якою вона була.

Селлі: Фігурою на носі корабля? (Сміх)

Кілька людей: Орієнтованої на даний!

дуже орієнтованої на сьогодення. Спочатку вона взагалі не усвідомлювала, де знаходиться її тимчасова лінія, але я бачив, куди показували її руки, коли я питав про минуле чи майбутнє. Усвідомивши свою тимчасову лінію, вона сказала, що це пояснює спосіб її функціонування. Вона була дуже орієнтована на даний - і навколишні скаржилися, оскільки вона недостатньо добре планувала майбутнє. На щастя, її чоловік планував дуже добре. Я запропонував, щоб група допомогла їй поекспериментувати з іншими тимчасовими лініями, щоб з'ясувати, чи не буде що-небудь інше краще працювати на неї. Було б нерозумно просто розгорнути лінії її минулого і майбутнього вперед, оскільки її сигнали доступу були нормальними, так що вона як і раніше намагалася б отримати доступ до майбутнього за допомогою картин з пам'яті, а до минулого - за допомогою сконструйованих картин. Її група намагалася домогтися, щоб вона думала про час так, як думає більшість людей, - а вона не могла цього зробити. Врешті-решт вона сказала їм: «Ви знаєте, я відчуваю себе так, немов я вся перевернута». Тому вони змусили її дійсно фізично повернутися, залишивши тимчасову лінію в колишньому положенні. Вона швидко крутонула - перш, ніж могла зрушити її тимчасова лінія. Це може здатися дещо ексцентричним, але це спрацювало! Раптово у неї з'явилося багато більше «часу з боків», і їй сподобалася здатність з більшою легкістю думати про минуле і планувати майбутнє.

В іншої жінки з правильними сигналами доступу минуле розташовувалося на лінії, що йде вниз і вправо від неї. Вгадайте, надають допуск якої системи сприйняття вона сильно тяжіла, думаючи про минуле?

Аудиторія: Кінестетика! Почуття!

Вірно. Вона думала про неприємні минулих переживаннях «з дуже сильним почуттям». Так вона про це говорила. Їй це не дуже подобалося, тому вона була схильна натомість зосереджуватися на майбутньому. Вона вирішила перемістити своє минуле вгору і вліво від себе, куди його поміщає більшість людей. Зробивши це, вона могла думати про минуле без сильних неприємних відчуттів. Я рекомендував їй дотримуватися свого старого способу сортування часу, якщо вона хотіла думати про приємних минулих переживаннях.

Минуле однієї людини розташовувалося на лінії прямо перед ним, злегка вправо від нього. Лінія піднімалася під кутом вгору, так що він міг бачити її цілком. Його справжнє було точно перед ним, а майбутнє - в щілини над і трохи позаду його голови. Він сказав мені: «Я дуже добре вмію брати майбутнє, стягувати його вниз, вступати в нього і здійснювати; але я б хотів знати, чи існує спосіб, яким я міг би влаштувати свою тимчасову лінію так, щоб я міг здійснювати майбутнє ще швидше ». Ось людина, для якого техніка «генератор нової поведінки» [12] - дрібниця!

Знаючи, що його майбутнє знаходиться вгорі над його головою, що ви думаєте про його запиті? Пам'ятайте, він хоче бути здатним стягувати вниз свої образи майбутнього і входити в них швидше, ніж він вже це робить. Це екологічний запит?

Кріс: Він цілком екологічний, оскільки, коли він думає про щось в майбутньому, він пробує це. Таким шляхом він може отримати кинестетическую репрезентацію цієї можливості. Якщо вона йому не подобається, він може вийти з картини і вибрати рух іншим маршрутом.

Добре було б, якби він це робив. Однак він не просив про здатність краще вирішувати. Він хотів «швидше здійснювати майбутнє». Він хотів бути здатним ступити всередину і взятися за справу. Він жодним словом не згадав про володіння гнучкістю, необхідною, щоб вийти з майбутнього, якого він не хоче. У вас, Кріс, ймовірно, є ця здатність; але у мене не було вказівок на те, що вона є у нього. Він просто брав би наступний образ на лінії, стягував його і крокував всередину! Подумайте про це трохи. Він все одно не міг дуже ясно бачити своє майбутнє - картини були вгорі над його головою, - так що він навряд чи міг бути в курсі деталей їх змісту. І він хотів робити це швидше!

У міру продовження дослідження з'ясувалося, що у нього було два місця для зберігання минулих подій. Його неприємне минуле йшло вліво, і він на нього не дивився. Тільки «хороше» минуле знаходилося на лінії прямо перед ним. Так що єдиними минулими переживаннями, на які він дивився, були ті, в яких він досягав успіху. Як, на вашу думку, це на ньому відбивалося?

Боб: Він буде тільки повторювати те, що спрацювало в минулому.

Джун: Він не буде вчитися на своїх помилках.

Селлі: Він був ризиковим людиною.

Вірно! Оскільки він стикався тільки з тим, як щось спрацьовувало, - але не з тим, як воно йшло прахом - він багато ризикував, але не багато чому навчився на своїх помилках. Він міг створювати це чудово успішне майбутнє і просто крокувати всередину нього, так що він був відомий як «Містер Впевненість». Він брався за справи конгруентно, але цієї конгруентності бракувало глибини. Він не використовував повною мірою випадки, коли дещо не спрацьовувало - контр-приклади і виключення - кожен з яких міг допомогти йому досягати цілей реалістичним шляхом. Пізніше ми чули, що він вплутався в велике ділове підприємство і збанкрутував.

Боб: Я походжу зі спортивної середовища, і мені здається, що в атлетики такого роду впевненість могла б дійсно бути корисна.

Так, це хороше зауваження. Коли саме вам було б корисно отримувати доступ тільки до прикладів успіху і входити всередину них?

Чоловік: Коли спускаєшся на лижах між слаломна жердинами.

Так. Коли ви дійсно вирішили спускатися з гори, вам потрібно отримати доступ до правильному виконання цього, а не до всіх тих випадків, коли ви збивали жердини. Тобто у цієї людини була здатність, яку багато хто міг би використовувати. Однак перед тим - Коли ви вирішуєте: «Чи хочу я спускатися з цього схилу?» - Набагато краще подумати, можете ви розбитися, якщо зійдіть, чи ні.




 Виявлення (демонстрація). |  Вправа. |  Обговорення: сортування за місцем розташування і ставлення до очних сигналів доступу [4]. |  Тимчасова орієнтація. |  Протяжність тимчасової лінії. |  Відмінності між минулим і майбутнім. |  Аналоговий континуум [5] проти дискретних категорій. |  Зміна часових ліній. |  Додавання майбутнього. |  Створення тимчасової лінії. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати