Головна

Ангарськ, Росія

  1.  IT інженер, досвідчений практик фази. Москва, Росія
  2.  IT інженер, досвідчений практик фази. Москва, Росія
  3.  IT менеджер. Москва, Росія
  4.  VI. Росія і рецепти 1 сторінка
  5.  VI. Росія і рецепти 2 сторінка
  6.  VI. Росія і рецепти 3 сторінка
  7.  VI. Росія і рецепти 4 сторінка

 Зазвичай лягаю о 4.00 ранку, але тут ліг раніше, щоб вранці встигнути подивитися футбол. Десь серед ночі прокинувся і поступово виліз з тіла. Опинився в кімнаті, а десь на вулиці чути музику. В цей час я практикував Равенни і було завдання знайти джерело звуку в усвідомленому сновидінні. Я полетів дізнатися, звідки вона виходить. Пролетівши два квартали, знайшов будинок, з якого лунала музика. Це було чотириповерховий будова без вікон. Але в районі четвертого поверху я знайшов загратований вхід і вліз у хату.

 Всередині була покинута кімната 10х10 м. Через стінки доносився рев, сильний гул. Туди вів прохід закритий червоною гратами за типом жалюзі. Я їх розсунув і потрапив до великої зали. У підлозі був величезний, в діаметрі метрів 5-7 динамік. Зверху його закривала решітка. Я її відсунув і встав на динамік. Звук був такий гучний, що вібрації динаміка підкидали мене майже на метр вгору. Я кричав від щастя, що виконав завдання, знайшовши джерело звуку, хоча через його гучності свій власний голос навіть не чув. Потім я відключився, але потім знову переживав усвідомлений сон.

Коментар М. Райдуги:Максим описав непряму техніку входу в фазу, в черговий раз довівши, що в неї можна потрапити лише спробувавши розділитися з тілом на тлі пробудження.

Але цей досвід, перш за все, цікавий пригодою практика всередині простору. Звичайно, ми не бачимо необхідного поглиблення і можемо засумніватися в наявності гіперералістічності. Зате був план дій. Але не найкращий. Маючи його, Максим зміг щось робити, до чогось прагнути, тому зміг в фазі протриматися нормальна кількість часу. Проблема в тому, що саме за план дій був. Знайти джерело звуку в фазі, звичайно, справа цікава, але чисто з точки зору цікавості і пізнання даного світу. Але ось наскільки це має прикладне значення - мені особисто не зрозуміло. У чому суть пошуку джерела звуку в практиках Равенни, якщо ти в кінцевому підсумку можеш знайти такий величезний динамік (або що інше) і просто стрибати на ньому від щастя, що ти це зробив? .. Можливо, було більш розумним ставити куди більш корисні завдання , наприклад, відвідати омріяне місце, зустріти померлого родича чи отримати інформацію з підсвідомості і багато іншого.

Також варто відзначити таку невелику, але дуже важливу деталь: фаза тривала рівно стільки, скільки було необхідно для реалізації поставленого завдання. І справа не в тому, що практик ігнорував процедури утримання, які, можливо, на той момент йому було ще невідомі, а справа в обмеженості плану дій. Я не дарма завжди наголошую, що план дій повинен складатися десь з 4-5 пунктів. Такі поступальні завдання просто допомагають утримувати практика в фазі. Якщо їх буде менше, то є ризик швидко все завершити. А якщо пунктів буде більше, то є шанс, що все одразу й не пригадаєш, що може дорівнювати відсутності плану як такого.

№52




 Бізнесмен. Таганрог, Росія |  Менеджер. Москва, Росія |  Студент. Твер, Росія |  Студент. Твер, Росія |  Дизайнер. Москва, Росія |  Дизайнер. Москва, Росія |  IT менеджер. Москва, Росія |  Школьник. Челябінськ, Росія |  Військовий пенсіонер. Братськ, Росія |  Програміст. Москва, Росія |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати