Головна

Бріттані

  1.  Бріттані
  2.  Бріттані
  3.  Бріттані
  4.  Бріттані
  5.  Бріттані
  6.  Бріттані
  7.  Бріттані

Мій партнер по хімії не з'являвся в школі з того самого дня, як ми отримали наше завдання. Через тиждень він таки з'явився на заняття. Це мене дратує, неважливо, наскільки огидна моє життя вдома, я все ж ходжу в школу.

- Рада, що ви завітали до нас, - кажу я.

- Радий, що ви помітили, парирує він, знімаючи бандану.

Місіс Пітерсон заходить в клас. Мені здається чи вона полегшено зітхає, коли помічає Алекса.

Розпрямляючи плечі, вона говорить.

- Я збиралася дати вам тест сьогодні, але замість цього я змушу вас працювати в бібліотеці з вашим партнером. Термін здачі введення через два тижні.

Колін і я тримаємося за руки, поки ми йдемо в бібліотеку. Алекс десь позаду розмовляє зі своїми друзями на іспанському.

Колін стискає мені руку.

- Хочеш зустрітися після тренування?

- Я не можу, мені треба додому. Багда звільнилася в суботу. У моєї матері стався нервовий зрив, тому, поки ми не наймемо нову доглядальницю, мені доведеться допомагати більше.

Він забирає від мене свою руку.

- Чорт, Брит. Ти коли-небудь знайдеш для мене час?

- Ти можеш прийти до мене, - запрошую я.

- Щоб дивитися, як ти дбаєш про свою сестру. Ні дякую. Мені хочеться побути з тобою наодинці ... тільки ти і я.

- Я знаю. Я теж цього хочу.

- Як щодо п'ятниці?

Мені потрібно бути з Шеллі, але мої відносини з Коліном на межі, я не хочу, щоб він думав, ніби я більше не бажаю бути з ним.

- П'ятниця підходить.

Перш, ніж ми встигаємо скріпити домовленість поцілунком, Алекс прочищає горло перед нами.

- Ніяких ППП [37]. Шкільні правила. Між іншим, вона мій партнер, придурок. Не твій.

- Заткнись, Фуентес, - вимовляє Колін перш, ніж приєднатися до Дарлін.

Я кладу руки собі на талію і впиваються поглядом в Алекса.

- Відколи це ти хвилюєшся з приводу шкільних правил?

- З тих пір як ти стала моїм партнером. Поза класу ти його, але на хімії, ти моя.

- Хочеш знайти свою палицю і притягти мене за волосся в бібліотеку? "

- Це не я неандерталець. Твій хлопець мавпа, а не я.

- Тоді перестань так себе вести.

Всі столи в бібліотеці виявляються зайняті, тому нам нічого не залишається, як знайти відокремлений кут в секції науково-популярної літератури і сісти прямо на килим.

Я кладу свої книги поруч і помічаю, що Алекс дивиться на мене. Таке відчуття, що якщо він буде продовжувати ось так на мене дивитися, він зможе побачити мене справжню. Ніяких шансів на це, я приховую справжню себе від всіх.

Я відповідаю на його погляд, двоє теж можуть грати в цю гру. Зовні він непроникний, але шрам над його лівою бровою говорить правду ... він всього лише людина. Його футболка підкреслює м'язи, які можна отримати від важкої праці, або постійно тренуючись.

Коли мої очі зустрічаються з його, поки ми сидимо тут, час завмирає. Його погляд обпалює мене, і я можу заприсягтися, що в цей момент він відчуває справжню мене. Ту, без облуди і масок. Просто Бріттані.

- Що мені потрібно зробити, щоб ти пішла зі мною на побачення? - Каже він.

- Ти серйозно?

- Я виглядаю, як ніби я жартую?

Місіс Пітерсон підходить до нас, рятуючи мене від необхідності відповідати.

- Я спостерігаю за вами двома. Алекс, ми нудьгували по тобі минулого тижня. Що сталося?

- Я випадково впав на ніж.

Вона недовірливо хитає головою і йде лякати інших учнів.

Я дивлюся на Алекса широко розкритими очима.

- Ніж? Ти це жартуєш, так?

- Неа. Я різав помідори, і ця штука вискочила і розпорола мені плече. Док привів мене в порядок. Хочеш поглянути? - Каже він і починає задирати рукав футболки.

Я закриваю очі рукою.

- Алекс, я ніколи не повірю, що ніж просто вирвався і порізав тебе. Ти був у бійці з різаниною.

- Ти так і не відповіла на моє запитання, - каже він, не підтверджуючи, але і не спростовуючи мою теорію. - Що мені потрібно зробити, щоб ти пішла зі мною на побачення?

- Нічого. Я нікуди з тобою не піду.

- Я впевнений, якби ми поспілкувалися, ти б передумала.

- Я в цьому сумніваюся.

- Твоя втрата, - каже Алекс, витягаючи свої довгі ноги, його підручник з хімії лежить на його колінах. Він дивиться на мене своїми шоколадними очима, які такі глибокі, я готова присягнутися, що вони здатні когось загіпнотизувати.

- Ти готова? - Запитує він.

На наносекунду, дивлячись в ці темні очі, я замислююся, яке було б це, поцілувати Алекса. Я опускаю погляд на його красиво окреслений рот. На наносекунду я майже відчуваю, як він рухається ближче. Будуть його губи жорсткими або м'якими на моїх? Як він цілується, м'яко і ніжно або жорстоко і грубо, як його особистість?

- До чого? - Шепочу я і нахиляюся ближче.

- До нашого проекту, - відповідає він. - Засіб для зігріву рук. Урок Пітерсон. Хімія.

Я качаю головою, відганяючи всі непотрібні думки з мого гіперактивного тинейджерского розуму. Я, мабуть, страждаю недосипанням.

- Так, засіб для зігріву рук.

- Бріттані?

- Що? - Я вдивляюся в підручник, не бачачи слів. Я дуже збентежена, щоб сконцентруватися.

- Ти дивилася на мене так, ніби хотіла поцілувати.

Я вичавлюю з себе смішок.

- Ага, звичайно, - кажу я з сарказмом.

- Ніхто не дивиться, якщо ти хочеш, ну, ти зрозуміла, спробувати. Не хочу хвалитися, але я експерт в цьому.

Він обдаровує мене глузливою посмішкою, тієї, від якої повинні танути жіночі серця по всьому світу.

- Алекс, ти не в моєму смаку, - мені потрібно сказати йому що-небудь таке, щоб він перестав дивитися на мене так, як ніби хоче зробити зі мною те, про що я тільки чула.

- Тобі подобаються тільки білі хлопці?

- Перестань, - кажу я йому крізь зуби.

- А що такого, - стає він серйозним. - Це чиста правда, чи не так?

Місіс Пітерсон з'являється знову.

- Як просувається ваше введення?

Я незграбно посміхаюся.

- Насилу, - відповідаю я і дістаю зошит, де я зробила кілька позначок і приступаю до завдання, поки місіс Пітерсон спостерігає. - Я дещо знайшла минулого вечора про засоби для зігріву рук. Нам потрібно буде розчинити шістдесят грам ацетату натрію і сто мілілітрів води при сімдесяти градусах.

- Помиляєшся, - каже Алекс.

Я піднімаю голову і бачу, що місіс Пітерсон вже пішла.

- Що?

Алекс складає руки у себе на грудях.

- Ти помиляєшся.

- Я так не думаю.

- Ти думаєш, що ніколи раніше не помилялася?

Він вимовляє це таким тоном, наче я якась дурна, блондинистая бімбо, змушуючи мою кров кипіти.

- Звичайно, я помилялася, - вимовляю я на одному диханні. - Ось, наприклад, минулого тижня я купила блиск для губ Боббі Браун Ніжний пелюстка, але з моїм статурою Рожевий Розквіт виглядав би куди краще. Не варто згадувати, що ця покупка була повним розчаруванням, - кажу я. Він очікував почути від мене щось в цьому дусі. І мені стає цікаво, повірив він мені чи на мою тону зрозумів, що я говорю саркастично.

- Я уявляю, - відповідає він.

- А ти коли-небудь помилявся?

- Звичайно, - каже він. - Минулого тижня, коли я пограбував той банк на Уолгрінс, я сказав банкіру викласти мені все полтиники, що були в касі. Але що насправді мені потрібно було запитати, так це двадцятки, їх же набагато більше.

Ок, він зрозумів, що я прикидаюся. І відповів мені своїм власним безглуздим сценарієм, і це насправді турбує мене, це робить нас схожими, якимось спотвореним чином. Я кладу руку собі на серце.

- От халепа.

- Значить, ми обидва бували неправі.

Я задираю підборіддя і кажу вперто.

- На цей раз я права, не знаю як ти, але я ставлюся до цього предмету серйозно.

- Тоді давай посперечаємося, якщо я не помиляюся, ти мене поцілуєш, - говорить він.

- А якщо я права?

- Що хочеш.

Це як забрати цукерку в дитини. Самовпевненість містера Мачо повинна трохи постраждати, і я буду рада допомогти цьому.

- Якщо я виграю, ти почнеш відноситися до проекту серйозно. Ніяких дражнень, і безглуздих коментарів.

- Йде. Я буду відчувати себе огидно, якщо не скажу тобі зараз, що у мене фотографічна пам'ять.

- Алекс, я буду відчувати себе гірше, якщо не скажу тобі зараз, що я скопіювала всі прямо з підручника. Я дивлюся на замітку, яку я зробила, і відкриваю потрібну сторінку в підручнику. - Чи не підглядай, при якій же температурі це повинно охолоджуватися? - Питаю я.

Я впевнена Алекс обожнює суперечки. Але в цей раз йому доведеться програти. Він закриває свою книгу.

- При двадцяти градусах. І воно повинно розчинитися при ста градусах, а не при сімдесяти ", відповідає він впевнено.

Я переглядаю сторінку, потім свої записи. Потім, повертаюся знову до сторінки. Я не могла помилитися. На якій сторінці я була ...

- Так, при ста градусах, - я дивлюся на нього в абсолютному шоці. - Ти був правий.

- Ти поцілуєш мене зараз або пізніше?

- Зараз, - відповідаю я, що трохи шокує його, тому, що я бачу, як його руки завмирають. Будинки моє життя маніпулюється моїми батьками. У школі все не так. І мені необхідно зберегти це як є, тому, що якщо я перестану управляти навіть цієї маленької частиною свого життя, я просто буду манекеном.

- Правда? - Запитує він.

- Ага. - Я беру одну з його рук в свої. Я б ніколи так себе не повела, якби у нас були спостерігачі, і я вдячна за усамітнення, забезпечене нам науково-популярною літературою. Його дихання збивається, коли я стаю на коліна і нахиляюся до нього. Я ігнорую той факт, що у нього грубуваті руки з довгими пальцями, і те, що я насправді ніколи раніше його не чіпала. Я нервую. Хоча, не варто було б. На цей раз я все контролюю. Я відчуваю, як він випростався. Він дозволяє мені зробити перший крок. Відмінно. Я боюся, що цей хлопець може зробити, якщо дати йому свободу.

Я кладу його руку собі на щоку, і чую, як він важко зітхає. Мені хочеться посміхнутися, тому, що його реакція доводить мені, що я тут головна.

Він не рухається, коли наші погляди зустрічаються.

Час знову зупиняється.

Потім я повертаю голову і цілу його в долоню.

- Ну, ось, я тебе і поцілувала, - кажу я, відпускаючи його руку і закінчуючи гру.

Містер Латино переможений дурненькою, блондинистій бімбо.




 глава 2 |  Бріттані |  глава 4 |  Бріттані |  глава 6 |  Бріттані |  глава 8 |  Бріттані |  глава 10 |  Бріттані |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати