загрузка...
загрузка...
На головну

Пам'яті Т. Б.

1.  D тригери. регістри пам'яті
  2.  QPI, контролер пам'яті, PCI Express і LGA 1156
  3.  А н я т і е 12.3 ДОСЛІДЖЕННЯ ПАМ'ЯТІ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДИКИ заучування ДЕСЯТИ СЛІВ
  4.  адресація пам'яті
  5.  Апаратна захист пам'яті і процесора
  6.  Архітектура пам'яті: наскільки шкодить втрата каналу?
  7.  Архітектура з виділеним доступом до пам'яті
1 Ще не зів'яли квіти і стрічка ещЈ не пройшла через вапно літа, поки чорна і вільна цигани, бо настільки довга, що пам'ять моя, як би прислухаючись її заклику, потягне її, ймовірно, в зиму, - 2 прийми від мене цю риму -лепту, яка якщо пройде крізь Лету, то тому що пішла з тобою, випередила мене стопою; і це буде тоді, подруга, твоя остання мені послуга. 3 Ось вже не думав побачити стільки троянд; це - борг, відсоток, неустойка літа того, хто безперечно повинен сам би зібрати їх в полях, але дожив лише до цвітіння, а їм залишив повну волю в трактуванні правил. 4 Ото ж бо вони тут і сплять навалом. Бо природа чесна і в малому, якщо справа йде про біль нашої; однак, не в нашій волі ці мотиви назвати благими; смерть - це те, що буває з іншими. 5 Смерть - це те, що буває з іншими. Навіть у кожної нехай богині є фаворити в розряді смертних, точно відомо, що зовсім немає їх у Персефони; а брижі звивин тим довіряє, чий шлюб стабільний. 6 Все це пам'ятати, поки є сила, поки всЈ це свіжо і сиро, поки оболонка твоя, - вірніше, прощання з нею для мене болючіше, ніж розставання з твоєї душею, про якою на себе з великою 7 радістю Бог - про який після, чи буде то Магомет, Христос чи, словом сама обрала кого ти раніше, за життя - візьме турботи про безсумнівну прийдешньому благо - поки посудина беззахисною вологи. 8 З того дозволь мені на цьому світі сказати про еЈ, оболонки, смерті, про те, що трапилося в той вечір в Фінській затоці і стало на заздрість сфінксів загадкою - бо човник твій зовсім не затонув, але залишився біля. 9 Навряд чи ти знала тоді про це, човен не може і бути предметом пильнування душі, у якій відразу маса турбот, недоступних оку, варто їй тільки покинути тіло; навряд чи ти знала, ледь ль хотіла 10 мучити нас таємницею, чия складність або посилює страждання (бо привід до розлуки важливіше розлуки); або вона полегшує муки при детективному душевному складі; навіть нехай ти намагалася заради 11 цих останніх, потім що всЈ ж їх більшість, все одно схоже, що і для них, чиї очі від плачу ти побажала зберегти, завдання нерозв'язна; і блиск на перлах їх крапки - слЈзи перших. 12 Чайок що візьмеш, і хмари зникли. Що б змогли ми побачити, силкуючись глянути на всЈ це пташиним поглядом? Як ти гойдалася на хвилях поруч з човном, не почуй їх різким криків, лежачи в такому малому і настільки великому 13 від човника відстань. Точно так і буває уві сні; але те, що ти не чіплялася, - перемога яви: бо страждаючи уві сні, ми маємо право разом прокинутися і з тремтінням у тілі впитися пальцями в край ліжка. 14 Чайок що візьмеш, і немає толку в гомоні хвиль. Залишаються тільки хмари - але їх розганяє вітер. Бо у смерті завжди свідок - він же і жертва. І до цієї нової ролі подвійний ти була готовою. 15 Втім і так, при будь-якому розкид складів душевних, в самому питанні "Чим це було?" розгадки засіб. Самогубством? Розривом серця в занадто холодній воді затоки? Життя дозволяє поставити "або". 16 Ця частка аж ніяк не фора уяві, але просто форма тотожності двох варіантів, вибір між якими - якщо випав - перетворює недвижность чистих двох паралельних в потік хвилястих. 17 Ця частка - кошмар пророків - спосіб захисту від усіх упрЈков в тому, що я в савані хижо роюсь, в тому, що я "погано про мЈртвой" - тобто самогубство є гріх і вето; а я за тобою вважаю це. 18 Бо, включаючи і цей випадок, всЈ ж ти була християнкою кращої, ніж я. І, можливо, з точки зору тюркських співаків, чиї рядки співала ти мені, і взагалі Ісламу, в цьому немає ні гріха, ні сорому. 19 Толком не знаю. Але в кожної вірі є та межа, що принаймні об'єднує еЈ з іншими: то не заборони, а те, якими люди були внизу, за життя, в повній серпів і хрестів вітчизні. 20 Так що ти можеш йти без страху: ризи Христа иль чалма Аллаха, Сполучені газелі з пловом або квітучі кущі - словом, в два варіанти Едему двері навстіж відкриті, дивлячись по вірі. 21 Тобто одягнений в будь-яке плаття Бог тебе прийме в своє обійми, і не в любови тут справа Отчою: в тому, що, порушивши досить загальний сумний заповіт, ти інший, докладний, твердо зберігала: була ти доброю. 22 Це на счЈтах будь-яких дорожче: тут на землі, та й в гірських теж. Час всюди однаково. Роки життя всюди важливіше, ніж води, рейки, петля або розтин вени; всі ці речі майже миттєві. 23 Так що твій гріх, кажучи по суті, дорівнює - відноситься до тієї хвилині, коли ти ковтнула останній повітря, в лЈгкіх з яким лежати на водах так і залишилася, хитаючись розмірено. А чеснота твоя, напевно, 24 цю хвилину і вітру посвист перерастЈт, як уже твій вік переросла, бо день, коли я дані рядка, майже ридаючи, з'єдную, вже перевищив різниця вибитих в камені чисел. 25 ЧЈрная стрічка циганить з вітром. Дивно тебе залишати нам в цьому місці, під купою квітів, в могилі, тут, де люди лежать, як жили: у вічній своїй темряві, в межах; різниця вся в тиші і птахів. 26 Дивно тепер, коли ти в юдолі кращої, ніж наша, нам плакати. Чи то віра слабка, то чи нерви слабкі: жалість доречніше Господньої Слави в світі, де душі живуть лише в тілі. Плачу, як ніби насправді 27 щось залишитися могло живе. Бо, коли розлучаються двоє, то, перед тим як відкрити ворота, кожен берЈт в іншого щось на згадку про те, як їх вік був прожитий: тіло - невидимість; душа, можливо, 28 зренье і слух. Тому й плачу, що неглибоко надію ховаю, ніби чуєш мене і бачиш, але зі словами до мене не вийдеш, бо душа, що набрала багато, мова не взяла, щоб не гнівити Бога. 29 Плачу. Вірніше, пишу, що слЈзи ллються, що губи тремтять, що троянди в'януть, що запах ліків і дЈрна різкий. Писати про речі, безперечно, тобі до смерті відомих, значить плакати за ту, що сама не плаче. 30 Хіба ти знала про смерть більше ніж ми? Лише про біль. Біль же вчить не смерті, але життя. Тільки то ти і знала, що сам я. Стільки було про смерть тобі відомо, скільки про шлюб дізнатися наречена 31 може - не про любов: про шлюб. Чи не про розпал пристрастей, про шлаку цих пристрастей, про холодному, колком шлаку - коротше, про це довгому часі життя, про зимах, літах. Так що зараз, в цих чЈрних стрічках, 32 ти як наречена. Тобі, що не знала шлюбу за життя, з життя нашої геть йде, покритої дЈрном, смерть - це шлюб, це весілля в чЈрном, це ті узи, що рік від року тільки міцніше, раз немає розлучення. 33 Чуєш, знову Персефони голос? Тонкий в руках еЈ в'ється волосся душу твою рассечЈнний парк. Те Персефона поЈт над прядкою пісню про вірність вічної чоловікові; тільки наспів і пливЈт назовні. 34 Будемо пам'ятати тебе. Не будемо пам'ятати тебе. Тому що людям властива тяга до об'єктів зримим або до предметів настільки уявним, що не під силу серцевим нетям. І, не будучи ні тим, ні цим, 35 ??ти залишаєшся мазком, начерком, ім'ям, чужим своїм же тЈзкам і не кидають смертної тіні навіть на них. Що вдієш з тими, тел у кого, ніж імЈн, набагато більше? Але ці поки два склади - 36 Таня - Ще означають тіло тільки твоЈ, не пускаючи в справу анестезію розуму, ними губи свої розсуваючи, ім'я я піддаю твоЈ розголосу у вигляді останньої для тіла ласки. 37 Ім'я твоЈ расстаЈтся з горлом здавленим. Користуючись надалі дієсловом, створеним смертю, щоб ми пропажі не помічали, хто знає, навіть сам я рахувати не почну чи, ніби тебе "померла" і звали. 38 Якщо зумію живим, здоровим стільки ж з цим прожити я словом років, скільки ти прожила на світі, пам'ятай: у Дві Тисячі Першому літо, з ризиком бути вписаним в святотатці, стану просити, щоб розширити святці. 39 Так, хто не зміг ступати по водах, з кожним начнЈшь ставати роком, туфельки слідом на водах тая, всЈ безпредметного; і - сам коли я не дотягнули до цієї дати, посуху подамся туди, куди ти 40 першої пішла, в ту країну, де всі ми душі всього лише, безтілесні, німі, тобто де все - мудреці, придурки, - все на одне ми особа, як тюрки, - навряд чи сищу тебе в тих покоях, зустріч з тобою виправдання яких. 41 Може, й на краще. Що сказати б зміг би тобі я? Про наші весілля, пологи, розлучення, похід крізь труби мідні, полум'я, чужі губи; тобто, з яким безприкладним завзяттям працюємо ми над твоїм забуттям. 42 Чи варто? Навряд чи. Не варто рядки. Як дві прямих розлучаються в точці, перетинаючись, попрощаємося. Навряд чи побачимося знову, будь то Рай чи, Пекло чи. Два цих життя посмертної виду лише продолженье ідей Евкліда. 43 Спи ж. Ти краще була, а це в разі смерті завжди прикмета, знак неможливості, як при житті, з гіршим побачення. Потім що вниз не спустишся. Втім, геть ходулі - до несвіданья в Раю, в Аду чи. 1 968 (?) --------

Вірші на пляшці, подарованої Андрію Сергєєву |  Мова про пролиту молоці |  морські манЈври |  У Паланзі |  По дорозі на Скірос |  Прощайте, мадемуазель Вероніка |  Postscriptum |  Anno Domini |  Пісня порожній веранди |  Лист генералу Z. |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати