загрузка...
загрузка...
На головну

По дорозі на Скірос

1.  Активна антипробуксовочна система автоматично допомагає запобігти пробуксовування 4-х коліс, коли автомобіль рушає з місця або прискорюється на слизькій дорозі.
  2.  Г. раніше липня 3.-З листа польських послів Я. Кротошевского з товаришами про "образи", завданих їм по дорозі від Смоленська до Москви
  3.  Рух по дорозі з трамвайними коліями
  4.  Про який осів в дорозі подорожнього - він має право харчуватися в'яленими фініками і пити молоко, якщо ці продукти провозять повз нього
  5.  ПЕРЕВЕЗЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ ПРОЛІТНИХ БУДІВЕЛЬ ПО ЗАЛІЗНИЦІ
  6.  ПО ДОРОЗІ В ЛІКАРНЮ
Я покидаю місто, як Тезей - свій Лабіринт, залишивши Мінотавра смердіти, а Аріадну - воркувати в обіймах Вакха. Ось вона, перемога! Апофеоз подвижництва! Бог як раз тоді підлаштовує зустріч, коли ми, в центрі завершивши справи, вже бредемо по пустирі з видобутком, навіки йдучи з цих місць, щоб більше ніколи не повертатися. Зрештою, вбивство є вбивство. Борг смертних ополчатися чудовиськ. Але хто сказав, що чудовиська безсмертні? І - щоб не могли ми вважати себе відмінними від переможених - Бог забирає всяку нагороду (потайки від очей радісним натовпом) і нам велить мовчати. І ми йдемо. Тепер вже і справді - назавжди. Адже якщо може людина повернутися на місце преступленья, то туди, де був принижений, він прийти не зможе. І в цьому пункті плани Божества і наше почутті приниження настільки абсолютно збігаються, що за спиною залишаються: ніч, смердючий звір, радісні натовпи, будинки, вогні. І Вакх на пустирі милується в потемках з Аріадною. Коли-небудь доведеться повертатися. Назад. Додому. До домашнього вогнища. І ляже шлях мій через це місто. Дай Бог тоді, щоб не було зі мною двуострого меча, оскільки місто зазвичай починається для тих, хто в ньому живе, з центральних площ і веж. А для мандрівника - з околиць. Тисяча дев'ятсот шістьдесят сім * Вірш було спочатку зветься "До Лікомед, на Скірос" (так ВЧР і в інших збірниках). - С. В. --------

Зимовим вечором на сіннику |  Осінь в Норенской |  Пісенька про свободу |  Фламмарион |  Наслідування сатирам, складеним Кантемиром |  Зупинка в пустелі |  Незакінчений уривок |  Вірші на пляшці, подарованої Андрію Сергєєву |  Мова про пролиту молоці |  морські манЈври |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати