загрузка...
загрузка...
На головну

Мова про пролиту молоці

1.  Взаємозв'язок вмісту соматичних клітин в збірному молоці і захворюваність корів стада субклиническим маститом
  2.  Окремо про донорське молоко.
  3.  Робота 20. Кількісне визначення вітаміну С в хвої, шипшині, картоплі, цибулі, молоці, капусті за методом Тильманса.
I 1 Я прийшов до Різдва з порожньою кишенею. Видавець тягне з моїм романом. Календар Москви заражений Кораном. Не можу я встати і поїхати в гості ні до приятеля, у якого плачуть дітки, ні в сімейний будинок, ні до знайомої дівці. Усюди необхідні гроші. Я сиджу на стільці, трясучись від злості. 2 Ах, прокляте ремесло поета. Телефон мовчить, попереду дієта. Можна в місцевкомі зайняти, але це - все одно, що зайняти у баби. Втратити незалежність багато гірше, ніж втратити невинність. З боку, вважаю, приємно мріяти про чоловіка, приємно вимовляти "пора б". 3 Знаючи мій статус, моя наречена п'ятий рік за мене ні з місця; і де вона нині, мені невідомо: правди сам чорт з неї не виб'є. Вона каже: "Не горюй марно. Головне - почуття! Одноголосно?" І це з її боку прекрасно. Але сама вона, мабуть, там, де вип'є. 4 Я взагалі ставлюся з недовірою до ближніх. Ображаю кухню шлунком зайвим. На довершення всього докучає особистим поглядом на роль людини в житті. Вони вважають мене бандитом, знущаються над моїм апетитом. Я не користуюся у них кредитом. "Наливайте йому пожиже!" 5 Я бачу в склі себе холостого. Я факту не второпаю простого, як дожив до від Різдва Христового Тисяча дев'ятсот шістдесят сьомого. Двадцять шість років безперервної тряски, риття по кишенях, суддівської таски, учення будувати Закону очі, зображувати німого. 6 Життя навколо йде як по маслу. (Мається на увазі, звичайно, масу.) Маркс виправдовується. Але, по Марксу, давно пора б мене зарізати. Я не знаю, на чию користь сальдо. Моє існування парадоксально. Я роблю з епохи сальто. Вибачте мене за жвавість! 7 Тобто, всі підстави бути спокійним. Ніхто вже не кричить: "По конях!" Дворяни виведені під корінь. Ні тобі Пугача, ні Стеньки. Зимовий узятий, якщо вірити байці. Джугашвілі зберігається в консервній банці. Мовчить знаряддя на півбак. В голові моїй - тільки гроші. 8 Гроші ховаються в сейфах, в банках, в підлозі, в панчохах, в стельових балках, у вогнетривких касах, в поштових бланках. Наповнюють собою Природу! Шумлять пачки новеньких асигнацій, немов вершини беріз, акацій. Я весь у владі галюцинацій. Дайте мені кисню! 9 Ніч. Шурхіт снігопаду. Бруківку тихо шкребе лопата. У вікні навпроти горить лампада. Я торчу на сталевій пружині. Бачу тільки лампаду. Зате ікону я не бачу. Я підходжу до балкону. Сніг на даху кладе попону, і будинки стоять, як чужі. II 10 Рівність, брат, виключає братство. У цьому слід розібратися. Рабство завжди породжує рабство. Навіть за допомогою революцій. Капіталіст розвів комуністів. Комуністи перетворилися в міністрів. Останні плодять морфіністів. Почитайте, що пише Луцій. 11 До нас не пливе золота рибка. Маркс у виробництві не в'яже лика. Праця не є товаром ринку. Так говорити - ображати робітників. Праця - це мета буття і форма. Гроші - як би його платформа. Щось крім шляхів прохарчування. Розмотати клубочок. 12 Речі більше, ніж їх оцінки. Зараз економіка просто в центрі. Об'єднує нас замість церкви пояснює наші вчинки. Загалом, кожна одиниця за своєю суттю - дівчина. Вона бажає об'єднатися. Штани просяться до спідниці. 13 Шарик зазвичай прагне в лузу. (Я, ймовірно, терзають Музу.) Чи не Конкуренції, але Союзу належить прекрасне завтра. (Я аж ніяк не прагну в пророки. Дуже можливо, що ці рядки скоротять чекання терміни: "Рік зараховувати за два".) 14 Настав час, і пора настала для шлюбних уз Праці - Капіталу. Блиск зневаженого металу (далі - изображенье в особах) приємніше, ніж порожнеча в кишенях, простіше, ніж чехарда тиранів, краще цивілізації наркоманів, суспільства, що виросло на шприцах. 15 Гріх первородства - не має сирітства. Багатьом, безперечно, люб'язний скотство. Простіше відмінності знайти, чому подібність: "У Праці з Капіталом контактів немає". Тьху-тьху, ми виросли не в Ісламі, вистачить тріпатися про пополаме. Є потяг між статями. Полюса створюють планету. 16 Як холостяк я сумую про шлюб. Чи не чекаю, зрозуміло, чуда в раку. У родині є ями і байраки. Але подружжя - єдиний тип власників того, що вони створюють в насолоді. Їм не потрібно "Не вкради". Інакше все підемо Христа ради. Побережіть своїх немовлят! 17 Мені, як поетові, все це чуже. Більше: я знаю, що "коемуждо ..." Пишу і здригаюся: ось нісенітниця-то, невже я проти законної влади? Час врятує, якщо вони не мають рації. Мені вистачає скандальної слави. Але погана політика псує звичаї. Це вже - по нашій частині! 18 Гроші схожі на доброчесність. Чи не падаючи зверху - Аллах свідок, - гроші частіше летять на вітер не гірше чесного слова. Ними не слід одолжается. З нами в труну вони не лягають. Їм наказано множитися, немов у байках Крилова. 19 Задні думки сильніше передніх. Будь-яка душа переплюне льодовик. Звичайно, суспільству проповідник потрібніший, ніж слюсар, науки. Але, поки ніде не чути пророка, пропоную - щоб ще до терміну не попасти в обійми пороку: займіть чимось руки. 20 Я не зайнятий, в загальному, чужим блаженством. Це виглядає красивим жестом. Я зайнятий внутрішнім досконалістю: опівночі - півбанки - ліра. Для мене дерева дорожче лісу. У мене немає загального інтересу. Але швидкість внутрішнього прогресу більше, ніж швидкість світу. 21 Це - основа будь-якої відомої ізоляції. Дружба з безоднею представляє суто місцевий інтерес в наші дні. До того ж це властивість несумісне з братством, рівністю і, звісно, ??благородством непоправної, неприпустимо в чоловіка. 22 Так, сумуючи про перевагу, як Топтигин на воєводстві, я співаю вам про виробництво. Буде вказаний вище спосіб усіма правильно буде зрозумілий, суспільство кращих синів нажене, факел розуму не впустити, ощасливить будь-яку особину. 23 Інакше - верх візьмуть телепати, буддисти, спірити, препарати, фрейдисти, неврологи, психопати. Кайф, стан ейфорії, диктувати нам буде свої закони. Наркомани причеплять собі погони. Шприц повісять замість ікони Спасителя і Святої Марії. 24 Душу затягнуть великий вуаллю. Об'єднають нас суцільний спіраллю. Застромлять в розетку з етил-мораллю. Мова звільнять від дієслова. Завдяки гарному зілля, закрутилася в хмарах каруселлю. Будемо опускатися на землю виключно для уколу. 25 Я вже бачу наш світ, який покритий павутиною лабораторій. А павутинням траєкторій покритий стелю. Як швидко! Це неприємно для ока. Людство збільшується в три рази. У небезпеці біла раса. Неминуче вбивство. 26 Або нас переріжуть кольорові. Або ми їх зійшлися в інші світи. Повернемося в свої пивні. Але те й інше - не християнство. Православні! Це не діло! Що ви дивитеся отетеріло ?! Ми б зрадили Боже Тіло, розчищаючи собі простір. 27 Я не виховувався на софистах. Є щось дамське в пацифістів. Але чистих відокремлювати від нечистих - не наше право, повірте. Я не вказую на скрижалі. Кольорові нас, безперечно, притиснули. Але не ми їх на світло народжували, не нам зраджувати їх смерті. 28 Важливо багатьом створити зручності. (Це можна знайти у Гоббса.) Я сиджу на стільці, вважаю до ста. Чистка - брудна процедура. Не прийнято танцювати на могилі. Створити достаток в тісному світі - це по-християнськи. Або: в цьому і полягає Культура. 29 Нині шанувальники обороту "Релігія - опіум для народу" зрозуміли, що їм дана свобода, дожили до золотого століття. Але в такому реєстрі (витрати складу) свобода не вибрати - вельми убога. Зазвичай той, хто плює на Бога, плює спочатку на людину. 30 "Бога немає. А земля в вибоїнах". "Так, не бачити. Відключили на бабах". Творець, творить в таких масштабах, робить занадто великі рейди між об'єктами. Так що те, що там Його царство, - це точно. Воно від світу цього заочно. Сядьте на свої табурети. 31 Ніч. Провулок. Мороз блокади. Уздовж тротуарів лежать карпати. Планети розгойдуються, як лампади, які Бог запалив на небі в благоговіння своєму великому перед непізнаним нами ликом (поезія робить огляд доказам), як у величезному Ківоте. III 32 В Новорічну ніч я сиджу на стільці. Яскравим блиском горять каструлі. Я прикладала до мікстурі. Нерв розійшовся, як чорт в посудині. Відчуваю легкий пожежа в потилиці. Пригадую випиті пляшки, вологодську варту, Хрести, Бутирки. Не хочу заперечувати по суті. 33 Я сиджу на стільці у великій квартирі. Ніагара клекоче в порожньому сортирі. Я себе відчуваю мішенню в тирі, здригаюся від найменшого стукіт. Я закрив парадне на засув, але ніч в мене цілить рогами Овна, немов Амур з лука, немов Сталін в XVII з'їзд з "тулку". 34 Я включаю газ, грію кістки. Я сиджу на стільці, трясучись від злості. Не хочу шукати перлів в компості! Я беру на себе цю сміливість! Хай вивчає гній хто хоче! Патріот, панове, не Криловський когут. Нехай КДБ на мене не дрочить. Чи не бряжчить ти в підкладці, дрібниця! 35 Я дихаю сріблом і харкати міддю! Мене ловлять багром і дірявої мережею. Я дражню гусей і йду до безсмертя, дайте мені лозину! Я біснується, як миша в темряві засіках! Виносьте святих і портрет Генсека! Лунає в лісі сокира дроворуба. Поваляюся в заметі, авось охолонь. 36 Нічого не охолонь! Взагалі забудьте! Я подумую майже про бунт! Чи не присягав я косоокому Будді, за червонець помчу за зайцем! Нехай закриється - де стамеска! - Яснополянская хлеборезка! Непротивлення, панове, бридко. Це мені - як серпом по яйцях! 37 Як Аристотель на дні колодязя, звідки не відаю що береться. Зло існує, щоб з ним боротися, а не зважувати в коромислі. Всіх скорботних по індивіду, всіх підданих кон'юнктивіту, - всіх до тієї матері за алфавітом: демократія в повному сенсі! 38 Я люблю рідні поля, лощини, річки, озера, пагорбів зморшки. Все добре. Але лайно чоловіки: в тілі, а духом слабкі. Це я вірний закон накнокал. Все втирається ясний сокіл. Господа, розбийте хоч пару стекол! Як тільки терплять баби? 39 Сумна ніч у мене сьогодні. Дивиться з шпалер колишня сотня. Можна поїхати в бордель, і звідниця - нумізматка - буде згодна. Лінь відклеюватися, метушитися. Залишається тихо сидіти, постити і навпаки в вікно хреститися, поки воно не згасло. 40 "Зелень літа, ех, зелень літа! Що мені шепоче кущ бруслини? Добре пройтись без жилета! Зелень літа повернеться. Ходить дівчинка, ех, в хусточці. Ходить по полю, рве квіточки, Взяти б в дочки, ех, взяти б у доньки. В небі ластівка в'ється ". 14 січня 1967 --------

однією поетесі |  Дві години в резервуарі |  під завісу |  Зимовим вечором на сіннику |  Осінь в Норенской |  Пісенька про свободу |  Фламмарион |  Наслідування сатирам, складеним Кантемиром |  Зупинка в пустелі |  Незакінчений уривок |

загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати