На головну

А propos de cette йdition йlectronique 13 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

В: В нашій країні дуже поважають «залізну леді» Маргарет Тетчер. Вона теж давала прогнози. Один з них такий - в умовах глобалізації на території Росії економічно виправдано проживання 15 мільйонів чоловік, які забезпечать видобуток вуглеводнів, оскільки ні на що інше Росія не здатна. Тобто ви, вчені, тут зайві люди, тягар.

Про: Реальний сценарій при економіці, орієнтованої на «трубу». Якщо Росія не бажає бути стертою з політичної карти світу, потрібні надзусилля всього народу і прорив в постіндустріальне суспільство, побудоване на інноваціях. Інакше наша продукція буде залишатися неконкурентоспроможною і «трубу» у Росії просто відберуть. Ключове значення має формування образу майбутнього. Життєво важливо навчитися робити те, що ми можемо робити, краще за інших. Індія на експорті програмного забезпечення заробляє в рік 40 мільярдів доларів. У п'ять разів більше, ніж ми на озброєнні, хоча наші програмісти на голову сильніше! Але у нас, як і раніше інтелект не в пошані і як наслідок немає мозкових центрів з проектування майбутнього. Лише останнім часом зроблені спроби намітити довгострокові цілі. Такий проект реалізували в Фінляндії, коли в період жорсткої кризи була створена Nokia, світовий лідер в мобільному зв'язку. Є сценарій більш масштабний, реалізований в США президентом Рузвельтом, який витягнув країну з Великої депресії. Сьогодні боротьба між цивілізаціями йде не тільки в сфері економіки, а й у сфері цінностей і уявлень про майбутнє. Як говорив Сенека, для корабля, порт призначення якого невідомий, немає попутного вітру.

У нашому інституті на основі динамічної теорії інформації був зроблений геополітичний прогноз для Росії на 20-30 рік. Якщо справи йтимуть так, як йдуть, за інерційним сценарієм, то і без зовнішнього втручання імовірний розпад Росії на зони впливу інших цивілізацій. Далекий Схід розділять Китай і Японія. До Америці відійдуть Камчатка, Чукотка і Сибір. У європейській частині з'явиться мусульманський анклав і Північно-Західна освіта. Це узгоджується з прогнозами, які виконані ЦРУ, де Росія розглядається як зона кризи і нестабільності. Деякі американські дослідники пророкують розпад Росії на 5-8 держав протягом 10-15 років. Втрата життєвої активності значної частини населення - важливий параметр цього сценарію.

Інший варіант - самоорганізація на рівні еліти пострадянських республік і розуміння необхідності тісного союзу, виділення загальної сфери відповідальності. Природно мати друзів близько, а ворогів далеко, а не навпаки. Може виникнути новий конфедеративний союз навколо Росії. В іншому сценарії відбудеться самоорганізація знизу, але нею управляти складно через безліч факторів, що породжують соціальну нестабільність. Не виключені жорстка зміна еліт, революційні потрясіння. Якщо докласти надзусиль, можна відновити на євразійському просторі історичну спільність - радянський народ з раніше бажаним типом життєустрою. Про це говорять опитування німецьких соціологів: найпопулярнішими політиками за століття в Росії є Єльцин і Горбачов, а найпопулярнішими - Путін, що нормально для чинного лідера, Сталін і Брежнєв.

izyestia.ru

«У СРСР була друга економіка світу, високий рівень соціальних гарантій, ефективні силові структури» - до чого червона сволота країну довела.

Хто б міг подумати.

- Безрадісно. А ось я потраплю в Америку!

- За тобою вже виїхали, не поспішай.

- Д. Ю., не все так погано.

- Це ж не моя замітка, камрад.

- Дозволю собі зауважити, що є й інші думки, більш оптимістичні. Виробництво початок, хоча і повільно, відновлюватися, вимираємо вже не по мільйону, а дещо менше, є ймовірність, що цей процес припиниться протягом трьох років.

- Дай-то бог, Бабанов, дай-то бог ...

- Здорово. Виявляється, в СРСР була потужна комп'ютерна техніка і програми, експертні системи ... Шкода, що не було широко поширене в народному господарстві, серед простих людей, в магазинах на рахунках вважали.

- А в США в 1965 році ще негрів вішали.

- Це як смертна кара за законом? Або ще гірше ...

- Проходячи повз білого, не зняв капелюха - вже можна.

ТВЕРСЬКА РІЗАНИНА

19.06.08

Повідомляють з Твері:

У центрі Твері скоєно вбивство, причиною якого став інцидент на пішохідному переході. Автомобіль Ford Focus на великій швидкості перетинав площу. У цей час літній чоловік переходив дорогу. Водій іномарки не став поступатися дорогою пішоходу, через що і стався конфлікт.

За свідченням очевидців, пенсіонер став кричати на водія, тоді той вийшов з автомобіля для з'ясування відносин, проте вступати в полеміку з молодцем літній чоловік не став - він відразу дістав ніж і вдарив водія в область серця. Той встиг зробити лише кілька кроків і впав замертво.

Як повідомили «Інтерфаксу» в ОВС Центрального району Твері, злочин стався в понеділок вдень в самому центрі міста на площі Капошвара. На місце події негайно виїхали оперативники. Пенсіонер їх дочекався і був затриманий. Пізніше він був поміщений під варту. Ведеться слідство.

nevas.mail.ru

Звичайно, був би у дідуся короткоствол - він би відкрив вогонь ще стоячи на тротуарі.

Але в цілому - ніколи не хаміте незнайомим чоловікам.

Та й знайомим теж не хаміте.

- Раніше вже повідомлялося, що водієм іномарки було лицо кавказской национальности.

- Точно, так.

- Д. Ю., а наскільки складно вдарити ножем в серце, щоб людина померла миттєво?

- Досить не просто, камрад. Те, що вийшло у дідуся, вийшло зовсім випадково. Це не до того, що «дідусь не винен» - дідусь ні за цапову душу убив людину. В цілому ж не обов'язково тикати в серце, смертельним може виявитися і поранення в інші частини тіла. Нотатки пишуть журналісти, які в тому, про що пишуть, розбираються вкрай рідко. Може, дідусь проткнув легке, а «швидка» їхала довго, і громадянин помер і від поранення, і від ненадання допомоги.

- Так ось, власне, питання до тебе - будучи за кермом, ведеш чи на подібні з'ясування відносин?

- Єство говорить, що треба негайно вистрибнути з сокирою в руках і навести порядок. Мозок говорить, що нікуди вистрибувати не треба, що зараз роз'їдемося і більш про це згадувати не будемо. Єство кричить, що так чоловіки не надходять. Мозок говорить, що сідати в тюрму заради покарання тупорилого ідіота не слід. Зазвичай мозок перемагає.

- Чи можеш сам подібним займатися, типу вчити когось на дорозі?

- Ні. Від ідіотів волію триматися якнайдалі, їздити - якомога спокійніше і непомітніше. Конфлікти в моє життя ніякої радості не приносять, потреби в самоствердженні не відчуваю.

- Д. Ю., вам таке питання. Щось останнім часом читаю багато повідомлень такого характеру - там-то пішохода застрелив водій за перехід дороги в недозволеному місці, там-то пішохід до смерті забив водія ще за щось і т. Д. А раніше, наприклад, при Єльцині , такого мочилова на дорозі було менше чи ні?

- Країна, камрад, стрімко змінюється. В СРСР, наприклад, таку кількість машин було просто немислимо, тому і конфліктів подібного роду не було. При Ельіціне теж було значно менше, і народ в деградації ще так далеко не зайшов. На даний момент країна переходить в чергову фазу, коли залишки радянської міліції вмирають остаточно, і з злочинністю громадяни змушені боротися самостійно. Питання про вільний продаж і носіння зброї виникають не на порожньому місці - рівень насильства надзвичайно високий, громадянам страшно, громадяни хочуть захистити себе від виродків. Ну а по ходу, природно, випливає ось таке.

- Помітив ось, що чим старше стаю, тим менше хочеться доводити це ідіотам.

- Так точно.

- А правила, правила, знаєш? Дорожнього руху які. Я ось, аналогічно, намагаюся їхати тихо і спокійно, щоб за правилами. Спеціально вчив їх і знаю непогано, на відміну від більшості автолюбителів.

- Похвалитися найглибшими знаннями не можу. Однак знаю досить для того, щоб не пролітати на червоний, не виїжджати на зустрічну, пропускати пішоходів і ін. Вожу автомобіль нічого собі так, перешкоди навколишнім створюю дуже рідко, через це причини для конфліктних ситуацій практично не виникають.

- Дід переходив вулицю, очищаючи сосиску онукові, а йому дорогу не поступилися. Він вдарив машину і продовжив чистити сосиску. Вийшов 60-річний кавказець російського походження, років 27 десь, дав дідові в голову. Той образився і на очах у внука і сина зарізав ножем водія. Ударом зверху вниз, в область серця, зачепивши легке і аорту, потрапив в шлунок. Вони у водії близенько були, все разом 4 см. Удар був страшної сили. Мужик помер миттєво, однак, мабуть, був не такий простий, тому що після смерті ще 40 хвилин подавав ознаки життя. «Швидку» чекав. Хоча вона вже 33 хвилини як поруч була і смерть йому констатувала. А ще раніше смерть і сама подія констатувала, що проїжджала повз патрульна машина. І ще продавщиці з сусіднього магазину. Однак друзі загиблого все заперечують і навіть тихенько кивають на заказуху.

- Камрад, тобі в журналісти пора - ази професії засвоєні міцно.

ПРО ТОРГІВЛЮ НАРКОТИКАМИ У Пітері

17.06.08

Багатьох гостро хвилює проблема: куди повідомляти про наркоторговців?

Федеральна служба з контролю за обігом наркотиків проводить всеросійську антинаркотичну акцію «Розкажи, де торгують смертю».

Як повідомляє прес-служба УФСКН Росії по Санкт-Петербургу і Ленінградської області, з 17 по 19 червня акція пройде в Петербурзі і Ленінградській області. Жителі міста можуть зателефонувати на телефони підрозділів Управління ФСКН Росії по Санкт-Петербургу і Ленінградської області, що відповідають за конкретні райони міста і області, і повідомити про відомі їм факти поширення наркотиків.

Також повідомлення можна залишити на телефоні довіри УФСКН РФ по Санкт-Петербургу і Ленінградської області - 275 0651.

Центральний, Московський, Фрунзенський, Красногвардійський райони, Колпіно, Пушкін і Павловськ - 495 5229.

Виборзький, Невський, Калінінський, Адміралтейський райони - 567 6432.

Кіровський, Красносельський, Петродворповий, Петроградський райони - 495 5251.

Василеостровский, Курортний, Приморський райони, Кронштадт - 233 7779.

Ленобласть:

Виборзький міжрайонний відділ - (8 813 78) 31 390.

Всеволожский міжрайонний відділ - (8 813 70) 27 624.

Сосновоборський міжрайонний відділ - (8 813 69) 23 580.

Кингисеппский міжрайонний відділ - (8 813 75) 23 798.

Тихвинський міжрайонний відділ - (8 813 67) 58 721.

Гатчинский міжрайонний відділ - (8 813 71) 94 009.

Тосненський міжрайонний відділ - (8 813 61) 29 289.

Кіровський міжрайонний відділ - (8 813 62) 20 248.

Киришский міжрайонний відділ - (8 813 68) 25 614.

Приозерский міжрайонний відділ - (8 813 79) 31 561.

fontanka.ru

Починання, безумовно, корисне і потрібне - дати можливість громадянам висловитися.

Незрозуміло тільки, чим зайняті оперативні підрозділи, які не знають, де на їхній землі продають наркотики?

- Дмитро Юрійович, ви якось публікували уривок з «Записок районного опера» якраз про доноси громадян і реакцію на них доблесних співробітників. Чи не вийде так само - красивий «вихлоп» в повітря? Як вважаєте? Хоча ідея, на мій погляд, хороша.

- Навіщо гадати? Ти сам себе хочеш переконати в тому, що все марно і нічого робити не треба?

- Скажу про канабіс. Сам я до трави байдужий і не вживаю. Але ось у мене купа знайомих і друзів траву курять, один вирощує для себе, легально замовляючи насіння через Інтернет. У багатьох з них є діти, люди все, в принципі, дорослі. У цьому ж колі є ментушка, дільничний. Теж не курить, але лояльно ставиться до трави. Я теж лояльно ставлюся. Ну і як при такому ставленні щось зміниться? Я не маю рації, спокійно ставлячись до того, що вони курять траву? Але якщо хтось із них перейде на важкі - я все одно на них не буду стукати. Коротше, не знаю, що хотів сказати. Заплутався я в цій проблемі, немає ясності в голові, ось і пишу, як марю. Висловіть свою думку, я почитаю, може, щось проясниться в моїй голові ...

- Прав, звичайно. Ось ще випадок. Один громадянин, йому 42, е .. т свою молодшу дочку - їй 12. Він її любить, і вона його любить. Його дружина і її мати знають, що вони один одного люблять. Ніхто з них не стукає. Благо все навколо пі ... нутие.

- Це випадок з життя?

- Що викликає недовіру?

- Я відразу повірив.

- Справа не в вірі, камрад. Справа в урядах, в тому числі і в мовчазних урядах.

- У мене вихованка була з дитячого будинку, 14 років. З 11 до 13 років мати віддавала її своїм чоловікам за горілку. Потім цю мразь посадили, а дочка до нас потрапила.

- Виродки.

- Хто застукав в результаті?

- Знайшлися безсоромні тварі - загубили любов.

- Звідки тварі дізналися - незрозуміло. Невже сам папа похвалився?

- Люди - вони живуть серед людей.

- Заінтригував, Д. Ю. Цікаво, як такі сімейні справи до суду доходять, якщо все всіх люблять, всі мовчать, а фіранки щільно прикриті.

- Конспірація дотримуються тільки ті, хто цього навчений і володіє міцною волею, - і то регулярно палятся. У інших не виходить ніколи.

- І все ж дозвольте поцікавитися, ці люди хоча б на вигляд нормальні?

- Не повіриш, камрад, але все так звані маніяки і душогуби враження ненормальних не виробляють в принципі. Якщо не торкатися вбивств / насильств - звичайні, нічим не примітні люди.

- Мабуть, ти один в курсі. Тому що ніяких серйозних досліджень, які підтверджують шкоду, скажімо, від ЛСД, не існує. А існують жовті газети, жовті журналісти і обдурених народ.

- Дорогий друг. ЛСД перевіряй на своїх власних дітях. Потім розкажеш про результати.

- Так Держнаркоконтроль і поставляє наркотики і налагоджує роздрібну мережу.

- А фасують наркоту прямо в Кремлі, так?

- Ти ж опер, сам повинен бути в курсі, яке треба організувати оперативне прикриття, щоб поставляти наркоту в таких кількостях. Навряд чи бусурмани здатні таке організувати без підтримки силових структур. Це логічний висновок. Фактичне - капітан міліції, років 30, простий опер Держнаркоконтролю, живе в сусідньому під'їзді і їздить на новому «Лендровер». Про багатих родичів не розповідайте, сім'я у нього зовсім не багата. Коли я був опером такого собі не дозволяли навіть начальники підрозділів.

- Так це ж різний, камрад. Мова не про Держнаркоконтроль, а про демократію - при якій ось такий контроль.

- Та не різний це ні хріна.

- Та як же не різні, коли різний?

- Я до сих пір зустрічаю на вулиці своїх старих барабанів. Розповідають страшні речі про те, як, де і в яких кількостях торгують і хто прикриває. Я живу на тій землі, де опером трудився, і весь контингент знаю з юних літ ще. Всі говорять, що купити Герич зараз простіше, ніж хліб, принаймні цілодобово і в будь-яких кількостях.

- Камрад, ти ж про владу в державі говориш, про державну політику. Я правильно розумію, що її визначає Госнаркоконтроль?

- Скільки твоїх знайомих здохли від трави?

- Скільки твоїх знайомих дівчат згвалтували батьки?

- Дим Юрич, а як внутрішня чесність людей? Адже людина знає, що йде з наркотою боротися, а не гроші на цьому заробляти? Чому влада повинна все контролювати, невже людина все може робити тільки з-під палки?

- Людина - істота нечесне і вкрай злісний. Самостійно він може будувати тільки бандитські анклави. Держава - чиновники, армія, в'язниці - продукт цивілізації, а не чесності. Потрібні вони для того, щоб хоч якось відтягнути одних чесних від інших чесних.

- А хто створив цивілізацію? Один з переможців бандитських анклавів?

- Якщо все навколо бандити - поняття бандитизму втрачає сенс. Через це слід розуміти, що бандитами вони не були, але сьогодні сприймаються саме так. Відхід від звичного бандитизму і є цивілізація.

- Дивлячись на пануючу тут ненормативну лексику, виникає сумнів в «виховної» функції цього дійства.

-Употребіть Слово «х ..» і розповісти про безпеку прийому наркотиків - це, безумовно, одне і те ж. Тобі скільки років, камрад? Академічний інтерес.

- Камрад, в черговий раз постараюся пропхати крізь непрохідну тупість і зашореність думка - алкоголь

небезпечніше багатьох речовин, які прийнято називати наркотиками.

- Дорогий друг. Населенню Росії досить горілки - повір на слово. З розповідями «нічого не буде» звернися в яке-небудь інше місце.

ЖИТИ СТАЛО КРАЩЕ, ЖИТИ СТАЛО ВЕСЕЛІШЕ

23.06.08

З місць повідомляють:

Продукти віднімають у 40% росіян від половини до трьох чвертей сімейного бюджету. Такі дані представив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ) за підсумками соціологічного опитування. У порівнянні з опитуванням, проведеним півроку тому, частка таких сімей знизилася на один відсоток.

Всього лише шість відсотків респондентів витрачає на їжу менше чверті сімейного бюджету. У Москві і Санкт-Петербурзі ця частка навіть нижче - 5%. При цьому в містах з населенням від 500 тисяч осіб менше 25% доходів на харчування витрачає 10% опитаних. У 16% продовольство забирає понад три чверті бюджету.

У порівнянні з минулим роком на сім відсотків (з 52 до 45%) знизилося число тих опитаних, хто через підвищення цін на продукти харчування змушений обмежувати себе у витратах на продукти. Число тих, хто визнає шкоди для особистого бюджету, але на харчуванні це не відбивається, зросла з 34 до 40%. Лише 9-11% опитаних відзначають, що інфляція впливає на їх бюджет несуттєво. Не надають значення підвищенню цін тільки 2% респондентів.

Найбільше від зростання цін страждають малозабезпечені верстви населення. З тих, хто оцінює своє матеріальне становище як погане, 69% змушені змінити свій раціон. Серед середньо забезпечених ця частка становить 42%, а серед високозабезпечених - 21%.

Всеросійське опитування ВЦВГД проведено 17-18 травня 2008 року. Фахівці центру опитали 1600 чоловік в 153 населених пунктах в 46 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

lenta.ru

Зовсім не ясно, як таке можливо при демократії.

Це ж виходить, в суспільстві споживання не всі навіть їжу можуть споживати в достатній кількості. До чого ж Сталін довів країну.

САМІ КРИМІНАЛЬНІ

24.06.08

З місць повідомляють:

Журнал «Русский Newsweek» опублікував рейтинг найбільш кримінальних міст Російської Федерації. Перший рядок рейтингу займає Сургут, за ним слідують Тюмень і Перм. Примітно, що найбільші міста країни, Москва і Санкт-Петербург, не ввійшли навіть до першої сотні. Журнал віддав їм 111-е і 122-е місця відповідно. В першу десятку найнебезпечніших міст крім Сургута, Тюмені і Пермі потрапили також Сиктивкар, Березники (Пермський край), Хабаровськ, Чита, Якутськ, Іркутськ і Абакан.

Кримінальність населених пунктів визначалася за загальною кількістю зареєстрованих там злочинів на душу населення. Так, в Сургуті в рік відбувається в середньому 493 злочини на 10 тисяч населення. Для порівняння: в Москві цей показник дорівнює 198.

Разом із загальним рейтингом опубліковані таблиці, за якими можна побачити, де найчастіше відбуваються ті чи інші злочини. Зокрема, найбільша кількість вбивств, а також згвалтувань і злочинів, пов'язаних із заподіянням тяжкої шкоди здоров'ю, припадає на місто Кизил, адміністративний центр республіки Тува. Грабежі, розбої та крадіжки найчастіше відбуваються в Пермі.

lenta.ru

Це ж треба, стільки років кричали: «Петербург - кримінальна столиця», а ми не те що в десятку, навіть в сотню не увійшли.

Як страшно жити ...

- Взагалі незрозуміло, чому Пітер - кримінальна столиця.

- Політичне замовлення.

- Скільки пам'ятаю, тільки на Уралі посеред міста могли десятки людей стріляти одне за одним з автоматів. Або коли з гранатомета «Муха», в кількості двох екземплярів, обстрілювали мерію Єкатеринбурга ...

- Якщо це не цікаво нікому в Москві - ніхто і говорити про це не буде. Власне, і не говорили.

- Кричали про бандитський Петербург в 90-і роки. Може, тоді все було інакше, за ті роки статистика є?

- Він дійсно бандитський. У сенсі - Пітер не рулять злодії в законі, як, наприклад, Москвою або Ростовом.

- Дмитро Юрьіч, ніж бандити від злодіїв в законі відрізняються?

- Практично всім, крім кримінальних нахилів.

- Д. Ю., розумію, що зараз ви руку на пульсі міліції нещільно тримайте ...

- Взагалі ніяк.

- Але зараз як йде межтерриториальное взаємодія?

- Налагоджується.

ЛЮДИ ГОВОРЯТЬ

Олександр Проханов НА ЛІНІЇ

25.04.08 12:32

Цитата:

А. Проханов: Хочете, будемо дискутувати на цю тему, давайте перейдемо на тему краху Радянського Союзу, я говорю про те, що зробив Єльцин. Це його заслуга, безсумнівно, це великий його національний подвиг, він зруйнував власну країну. Другий його безсумнівний подвиг, я вважаю, що це так і повинні надходити великі політики і люди, сповнені етики і честі, його вигодувала партія. Через партію він досяг вищих висот партійної ієрархії. Він зруйнував цю партію. Це, звичайно, теж грандіозний подвиг, який свідчить про високу моральність. Єльцин знищив військово-промисловий комплекс Росії, він знищив всякі можливості розвиватися Росії, знищив російську армію. Він передав у руки меншості, причому меншини огидного, аморального, він передав в руки меншості панування над більшістю народу. Він передав у їх руки економічну владу, політичну, медійну влада, культурну владу.

О. ЖУРАВЛЬОВА: Тобто це був дійсно могутній чоловік, який зробив такий вчинок.

А. Проханов: Грандіозний могутній чоловік. Єльцин розстріляв з танків парламент. Тобто людина слабка, людина незначний не міг зробити так, це міг зробити тільки якийсь могутній чоловік.

О. ЖУРАВЛЬОВА: Як ви вважаєте, він користувався підтримкою?

А. Проханов: З танків розстріляти власний парламент, в центрі Москви запалити факел. Це грандіозна річ. Він відвоював першу чеченську війну, розгромив Грозний, уклав ганебний для Росії Хасав'юртівського світ. Він влаштував танець суверенітетів, яка практично від Росії нічого не залишила. Росія, як кисіль, стала розпадатися на очах у Єльцина. Єльцин своєю місією зробив те, що не міг зробити Адольф Гітлер, він виконав план «Барбаросса». План «Барбаросса», який захлинувся у зустрічних атаках сталінських піхотинців, які зламали хребет Гітлеру, був реалізований. Гітлер хотів розчленувати Радянський Союз.

О. ЖУРАВЛЬОВА: Олександр Андрійович, ви дійсно вважаєте, що одна людина винен у всьому?

А. Проханов: Ні, але ж вважають же, що Гітлер винен у трагедії Німеччини. Не вважають же, що робітничий клас Німеччини або робоча інтелігенція.

О. ЖУРАВЛЬОВА: Але всі визнають, що його обрали.

А. Проханов: Повторюю, і Гітлера вибрали. Єльцин пішов з влади з рейтингом 2%. Ми не повинні сподіватися, раз і назавжди зупинятися на оцінках народу, які даються тому чи іншому політику один раз. Ці оцінки змінюються, вони еволюціонують. Народ - це як планктон, якщо на цей планктон направити такі електронні гармати, на протязі 20 або 15 років говорити російською людям, як це зараз йдеться, що росіяни - це країна рабів, що у росіян немає волі, що росіяни - нероби ...

О. ЖУРАВЛЬОВА: Коли Єльцин прийшов, цього всього ще не було. Був ще тільки Горбачов перед ним, все.

А. Проханов: Я говорю про те, що якщо на народ направляти ці електронні гармати, кінескопи, він через 15 років повірить, що він нікчемний, що він бездарний, що він слабкий, він безвольний. Якщо ж йому говорити, навпаки, ти, народ, великий, прекрасний, добрий, ти народ-переможець, в 45-му році ти, по суті ...

О. ЖУРАВЛЬОВА: Але зараз це вже відбувається?

А. Проханов: Нічого цього не відбувається, зараз йде ...

О. ЖУРАВЛЬОВА: А що ви тоді ратували, вибачте мене, за третій термін Путіна, якщо нічого все одно не змінюється?

А. Проханов: А чого я ратував за третій термін Путіна, Путін чуть-чуть, чуть-чуть, на йоту зірвався з тієї орбіти, на яку його закинув Єльцин. Він трохи змінив курс, він врятував держава російське від того, що зробив Єльцин. Він зібрав ці недоноски, в які Росію перетворив Єльцин.

О. ЖУРАВЛЬОВА: А яким чином він зібрав шматки?

А. Проханов: Він припинив хоча б на час процес розпаду, він відвоював другу чеченську війну, скасував Хасав'юртівського світ, він переміг у другій, теж кривавої і жорстокої, чеченську війну, він припинив цю танець, огидну і мерзенну танець суверенітетів, він накинув намордник на губернаторів і на президентів, які хотіли суверенітету.

echo.msk.ru

Адже ось які люди бувають - їм подарували Свободу, Демократію, Щастя, а вони ось таке говорять.

- Дмитро Юрійович, а ви «Пан Гексоген» Проханова читали?

- Книжки - не подобаються. Публіцистика - атомна.

- А Проханов завжди був такий правильний?

- Взагалі так.

- Показово, як журналістка цього антиросійського «Ехо Москви» все намагалася в потрібне їй русло розмову повернути.

- Слухачів цікавить суперечка, конфлікт, думки різних сторін. Спів хором - воно в іншому форматі.

- Дмитро Юрьіч, або здається, або останнім часом стали пробиватися ось такі ось промені світла в темному царстві. Як вважаєш, це млява тенденція або просто разові спалаху?

- Це ти просто помічати став.

- Що толку-то з цієї говорильні?

- Згідний. Треба брати автомат, і - під міст.

- Я коли в Німеччині навчався, часто мріяв, ось взяти б ціле село або навіть місто і перенести це все в Німеччину, щоб все відразу подивилися, як люди живуть.

- Я жив у Німеччині в військовому містечку, де з одного кінця в інший ходили рейсові автобуси, - такого він був розміру. Не повіриш, ніякого впливу на мозок громадян проживання там не робило. Тобто взагалі ніякого - абсолютно.

- Але все ніяк не можу погодитися, що вся справа в менталітеті.

- А як це можна взяти і відірвати менталітет від історії, клімату, рельєфу?

- У порівнянні з багатьма народностями, з якими доводилося стикатися, російські найбільш тямущі, чи що. За що їм така кара?

- Я жив в Азії і, повернувшись звідти додому, до сих пір розумію, що ми живемо в Європі. А покарання - немає ніякого покарання, треба просто чітко розуміти: кожному - своє.

ГЕННАДІЙ ЗАГИНУВ НА ЛІНІЇ

11.05.08

Восьмого числа на засіданні Держдуми виступив Геннадій Зюганов;

- Шановні колеги, у Володимира Володимировича Путіна є гарна якість - він встановив хороший контакт з лідерами фракцій і протягом усіх цих років регулярно його підтримував. Він вміє слухати, вміє робити позначки і тут же коментувати висловлювання, думка і думка його уряду з головних питань.

Разом з тим на цих зустрічах, як правило, були відсутні представники уряду. І коли ми зустрічалися з ними, особливо з фінансово-господарським блоком, у них були зовсім інші уявлення. Вони намагалися якомога швидше розпродати всю власність, як можна вище підняти тарифи і якомога сильніше обдерти наших громадян.

Я був украй здивований, коли наш уряд напередодні великого свята Перемоги здуло ціни на всі енергоносії, що призведе до підвищення цін на продовольство і комуналку, без того для абсолютної більшості громадян непосильних.

Восьмирічка Путіна - час втрачених можливостей

Я вважаю, що Путіну пощастило: за вісім років його правління не було жодної холодної зими, жодної великої посухи. На країну прокидався золотовалютний дощ: ціни на нафту з 12 доларів за барель виросли до 120. І тим не менше ми оцінюємо цей час як час втрачених можливостей.

Так, вам вдалося зміцнити єдність країни. Так, вдалося закликати до порядку місцевих царьків і придушити заколот на Кавказі. Так, світ став прислухатися до нас, але становище ми оцінюємо як надзвичайно важкий, а панівні тенденції - як загрозливі.

Я хочу, щоб ви уважно вслухалися в наступні цифри. Країна сьогодні виробляє тільки півтора відсотка наукомісткої продукції і перестала бути індустріальною державою. Знос основних фондів, машин і механізмів перевищив 20 років. Це критична межа, за якою починається обвал. Сьогодні кожна друга буханець хліба, кожен другий продовольчий пакет уже іноземний. Ми витрачаємо на це 30 мільярдів доларів, а своєму селянину віддаючи в рік лише приблизно 1 мільярд доларів; 40 мільйонів гектарів ріллі заросло бур'яном і будяками.

А propos de cette йdition йlectronique 2 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 3 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 4 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 5 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 6 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 7 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 8 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 9 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 10 сторінка |  А propos de cette йdition йlectronique 11 сторінка |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати