Головна

Введення і редагування команд

  1.  Cipher-шифрування Даних через командний рядок
  2.  А) Для роботи командира взводу.
  3.  Адміністративно-командна ЕС
  4.  адміністративні команди
  5.  Адресні команди (пересилання адреси)
  6.  арифметичні команди
  7.  арифметичні команди

Для введення команди слід набрати цю команду на клавіатурі і натиснути Enter. Для редагування введеної команди можна користуватися такими клавішами:
 Backspace, Delete, Ins, Esc, Клавіші переміщення курсору.

Команди загального призначення

VER - перевірка версії ОС (A: \> VER, натиснути Enter);
 CLS - очищення екрану (A: \> CLS, натиснути Enter);
 TIME - перевірка і корекція системного годинника (A: \> TIME, натиснути Enter);
 DATA - перевірка і корекція системного календаря (A: \> DATA, натиснути Enter).

Основні команди для роботи з файлами, каталогами, дисками

Робота з файлами

- Створення текстових файлів: A: \> copy con (ім'я файлу) - після введення цієї команди потрібно буде по черзі вводити рядки файлу. В кінці кожного рядка треба натискати клавішу Enter, а після введення останнього рядка - натиснути F6 (або Ctrl + Z) і потім Enter. На диску з'явиться файл з вказаним ім'ям.

- Копіювати файл: A: \> copy a: \ lesson urok (копіювати lesson з кореневого каталогу в каталог urok);

- Видалити файл: A: \> del less, натиснути Enter;

- Перейменувати: A: \> ren lesson conon, натиснути Enter (перейменований файл - conon);

- Висновок файлу на екран: TYPE приклад: A: \> TYPE prim.1, натиснути Enter;

- Злиття (об'єднання файлів в один) COPY_полное ім'я 1-го файлу + повне ім'я 2-го файлу _полное ім'я 3 го файлу, натиснути Enter.




 Жаккардом ткацький верстат |  покоління комп'ютерів |  СТРУКТУРНА СХЕМА ПК |  Системний блок. |  Запис інформації на диск. Форматування. |  Видалення тимчасових файлів з папки для запису на компакт-диск |  Постійна пам'ять |  Вказівні (координатні) пристрої |  Сканер, плоттер, різограф, модем, факс-модем. |  ОC MS DOS. Команди MS DOS. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати