Головна

присвоєння значень

1.  D2 Report - програмний модуль, призначення для формирование звітів, что відображають результати ДІЯЛЬНОСТІ закладу.
  2.  Атрибут, значення і безліч значень
  3.  Без марочних позначень
  4.  Квиток 16. Мова культури. Культура як світ знаків і значень.
  5.  Величини корисності різних альтернатив для різних значень ємності ринку
  6.  Взаємодія лексичних та граматичних значень у слові
  7.  Виробнича Потужність підприємства, оснащеного однотипним устаткуванням, может буті визначеня за формулою

Розглянемо як приклад об'єкта робочу книгу (Workbook) - Документ Excel. Ось деякі властивості цього об'єкта [1]:

властивість  опис
 Author  Ім'я користувача, який створив робочу книгу
 HasPassword  True, якщо робоча книга захищена паролем, і False - в іншому випадку
 Name  Назва робочої книги
 Path  Шлях до файлу книги на диску
 Readonly  True, якщо збереження робочої книги заборонено, і False - в іншому випадку

Над властивістю можна виконувати дві операції: задати його значення або використовувати його. І в тому, і в іншому випадку необхідно вказати ім'я об'єкта і ім'я властивості, розділивши їх крапкою. Для визначення значення властивості використовується знак рівності (=). Наприклад, інструкція для присвоювання значення властивості Author робочої книги Мої табліци.xls виглядає так:

Workbooks ( "Мої табліци.xls"). Author = "Муратова С. Ю."

Структура цього рядка така:

Workbooks ( "Мої табліци.xls")  Ім'я об'єкта;
.  Точка (роздільник);
 Author  Ім'я властивості;
=  Знак присвоювання;
 "Муратова С. Ю."  Значення властивості.

УВАГА! Щоб дана інструкція перетворилася в підпрограму VBA, перед нею потрібно вставити рядок зі словом Sub і назвою підпрограми, а після неї - рядок зі словами End Sub, Як показано нижче:

Sub ЗадатьАвтора ()

Dim АвторAs String

Workbooks ( "Мої табліци.xls"). Author _

= "Муратова С. Ю."

Муратова, С. Ю. |  Передача аргументу в метод |  Посилання на об'єкт |  ієрархічна структура |  Доступ до об'єктів через властивості і методи |  Властивості об'єкта Application |  Об'єкт Workbook і сімейство Workbooks |  функція MsgBox |  функція InputBox |  об'єкт Worksheet |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати