Головна

професійного захворювання

1.  II. Психогенні захворювання. реактивні психози
  2.  Quot; ЦЕ - Я "розвиток мого професійного мислення і особистої філософії
  3.  Олександрівський Ю. А. Прикордонні психічні розлади при соматичних захворюваннях
  4.  Аліментарні захворювання за типом недостатності харчування
  5.  Барановський О. Ю., Петров Д. П., Федорова В. Л. Внутрішня картина хвороби у хворих з запальними захворюваннями кишки
  6.  В ОБЛАСТІ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ ПРИ ГОСТРИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ І ТРАВМАХ органів черевної порожнини
  7.  ВЕТЕРИНАРНО-САНТІТАРНИЕ ВИМОГИ І КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ПРИ РЕСПІРАТОРНИХ І ШЛУНКОВО-КИШКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ТЕЛЯТ І

Згідно п.19 Положення про розслідування та облік професійних захворювань розслідування випадку професійного захворювання проводиться комісією на підставі наказу, що видається роботодавцем протягом 10 днів після отримання повідомлення про встановлення заключного діагнозу. Комісія складається з п'яти членів, в її склад входять:

- Керівник Росспоживнагляду - очолює комісію;

- Представник роботодавця;

- Фахівець з охорони праці;

- Представник установи охорони здоров'я;

- Представник профспілкового або іншого уповноваженого працівниками представницького органу.

Гостре професійне захворювання, що виникло у працівника, направленого для виконання роботи в іншу організацію, розслідується комісією, утвореною в тій організації, де стався вказаний випадок професійного захворювання. До складу комісії входить повноважний представник організації (індивідуального підприємця), яка направила працівника.

Гостре професійне захворювання, що виникло у працівника при виконанні роботи за сумісництвом, розслідується і враховується за місцем, де виконувалася робота за сумісництвом.

Працівник має право на особисту участь в розслідуванні виник у нього професійного захворювання. На його вимогу в розслідуванні може брати участь його довірена особа.

При ліквідації організації акт про випадок професійного захворювання (отруєння) становить комісія, створена за розпорядженням керівника Росспоживнагляду. До складу комісії з розслідування включається фахівець (фахівці) Росспоживнагляду, представник установи охорони здоров'я, профспілкового або іншого уповноваженого працівниками представницького органу, страховика. При необхідності можуть залучатися інші фахівці.

В ОСВІТНІХ УСТАНОВАХ |  ВСТУП |  А. Особливо шкідливі умови |  В. Роботи, пов'язані з тяжкістю і високою інтенсивністю |  Розслідування та облік нещасних випадків |  Розслідування та облік професійних захворювань |  Оформлення санітарно-гігієнічної характеристики умов праці працівника при підозрі в нього професійного захворювання |  Захворювання, встановлені Трудовим кодексом РФ |  Міністерства освіти і науки РФ |  У навчальному закладі системи освіти РФ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати