На головну

Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання

1.  I. Аналіз завдання
  2.  II. Методичні вказівки для студентів по виконанню індивідуальних завдань
  3.  III. Методичні вказівки для студентів заочної форми навчання з виконання контрольної роботи
  4.  IV. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ТИПОВОГО РОЗРАХУНКУ
  5.  Аналіз вихідних даних і розробка технічного завдання
  6.  Аудиторський звіт за спеціальними аудиторським завданням
  7.  Бальні оцінки часу і точності виконання завдання

1. Вивчіть теоретичний матеріал за запропонованими літературних джерел (інформація міститься в розділі «Додаткові матеріали», представленому на CD-диску).

Уважно прочитайте запропоновані матеріали кілька разів, зверніть особливу увагу на визначення основних понять.

2. Зробіть короткий конспект досліджуваного матеріалу.

Опишіть сутність всіх структурних характеристик конфлікту (сторони конфлікту, умови конфлікту, предмет конфлікту, дії учасників конфлікту, результат конфлікту), перерахуйте етапиразвітія конфлікту, охарактеризуйте кожну з п'яти стратегій поведінки в конфлікті.

3. Визначте свою домінуючу стратегію поведінки в конфлікті, використовуючи тест К. Томаса.

При проведенні самотестування суворо дотримуйтесь інструкції, обробку своїх відповідей зробіть за допомогою ключа, після закінчення обробки зробіть висновок (письмово) про найбільш характерною для Вас стратегії поведінки в конфлікті (графік можна не складати).

4. Письмово проаналізуйте наступний конфлікт.

«Цього літа у мене виник конфлікт з батьками. Вони були проти вступу до вузу, де я зараз вчуся. Вони пропонували мені вступити в той вуз, який колись закінчили самі, і навіть обіцяли допомогти мені поступити. Мій вибір вони не схвалювали, говорили мені, що я не зможу вчитися в цьому інституті і не закінчу його, що обов'язково зв'яжуся з поганою компанією, мене в підсумку посадять. Сьогодні, коли всі головні труднощі позаду: я вступив сам туди, куди хотів, і добре вчуся, мені хочеться сказати батькам, що вони не праві. Але вони не хочуть мене почути ».

Подумайте, що послужило лише поводомдля цього конфлікту, а що є його справжньою причиною.

рекомендована література

1. Битянова, М. Р. Соціальна психологія: Наука, практика і образ думок: навч. посібник / М. Р. Битянова. - М., 2001. - (Серія «Кафедра психології).

2. Гришина, Н. В. Психологія конфлікту / Н. В. Гришина. - СПб., 2000. - (Серія «Майстра психології»).

Самостійна робота № 9
 «Внутрішньоособистісних конфліктів»

Освітні завдання:

- Осмислити специфічні особливості різних видів внутрішньоособистісних конфліктів, показники, наслідки та умови їх профілактики.

- Розвивати особистісну рефлексію.

- Розвивати уміння працювати з науковою літературою.

- Розвивати письмову мову.

Типи стихійних груп |  Коротка характеристика соціальних рухів |  глосарій |  Рекомендації щодо виконання самостійної роботи |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |  Завдання з методичними рекомендаціями щодо їх виконання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати