Головна

Вишварупа дас

питання: На нама-Хатт один відданий запитав мене: якщо Хираньякашипу здійснював аскези 125 років по обчисленню напівбогів, то чому Прахлада Махарадж було всього п'ять років?

відповідь: Я не знаю точно, але в цьому немає нічого дивного. У Сатья-південь люди жили 100'000 років, тому 125 років - це не так багато. Також Прахлад ні звичайною людиною. Він був Дайте, з сімейства асуров, але при цьому він був чистим відданим. Асури майже настільки ж могутні, як і напівбоги.

Я не знаю точно, як і тривалість життя асуров, але вона повинна бути досить великою. Ми також не знаємо, як довго Прахлад знаходився в утробі своєї матері.

З шастри ми тільки знаємо, що коли Хираньякашипу завершив свою тапас і підпорядкував всесвіт, Прахлад був у віці Кумара, що відповідає п'ятирічного віку людей. Тому зазвичай говориться, що Прахладу п'ять років, але це тільки для нашого порівняння.

Прахлад може як і раніше жити, так як ми ніколи не чули про його смерть. Тому обчислювати термін його життя відповідно до наших земних літочисленням було б невірно. Було б більш правильно прийняти пояснення шастри, що Прахлад був дитиною віком Кумара, і так ми зможемо точніше дізнатися про те, як Прахлад розвивався від свого дитинства до юності.

Мадхавендра Пурі




 Бхакта Сиддхарт Джоші |  Мадхур Кадамбіні дасі |  Раса Расіка дасі |  Вріндапаті дас |  Бхакта Люк |  Калп врікша дас |  Субуддхі Крішна дас |  Амріта Гаурангі деві дасі |  Ануттама Радхика деві дасі |  Тушта Гауранга дас |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати