Головна

Прабху Харі дас

  1.  Калкір дхарма-патіх прабхух
  2.  Трохи пом'якшене, адаптоване до наших реалій лист Прабхупада Дасаєв, учня Шріли Прабгупади.
  3.  Переклад, даний Шрілою Прабхупадой в пісняра
  4.  Після відходу Шріли Прабгупади.
  5.  Прабху Чаран дас
  6.  Прабхупада ».

питання: Будь-яке віддане служіння, яке я не намагався б здійснювати, здається мені дуже важким і складним для виконання. Мій розум слабкий, і я не думаю, що зможу подолати всі ці перешкоди. Тому мені складно займатися відданим служінням. Я хочу знати, чи є повторення 16 кіл джапи, щоденне читання Шрімад-Бхагават, проходження чотирьох регулюючим принципам відданим служінням? Чи зможу я таким чином знайти према-бгакті?

відповідь: Виконуючи своє віддане служіння, ти повинен частіше просити про допомогу. Але я не розумію, чому це так складно? Або ти не знаєш, як співпрацювати з людьми, або ти робиш щось не те або не так, то є те, що ти робиш, не потрапляє в категорію відданого служіння. Віддане служіння - це зовсім не складно.

Що ж стосується 16 кіл, читання Шрімад-Бхагават і проходження нашим принципам, то без всяких сумнівів, це віддане служіння. Однак щоб досягти према-бгакті, треба отримати особливу милість Крішни, і зазвичай для цього необхідно завжди бути зайнятим в відданого служіння.

Оскільки на повторення 16 кіл йде зазвичай дві години, а на читання і того менше, то також дуже важливо заповнити служінням решту 20 годин. Практика відданого служіння дозволяє людині бути невразливим для ілюзії.

відповідальність




 Дамана Крішна дас |  Бхакта Брянь |  Абхінанда дас |  Канака Крішна дас |  Бхакта Люк |  Ранкова прогулянка, Сан-Франциско, 23 березня 1968 року |  Дханурведа дас |  Крішнанувада дас |  Віджай Гопікеша дас |  Кастуріка деві дасі |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати