Головна

Бог - моя сила. Бачення - Його дар

  1.  III. СОЦІАЛЬНЕ ПЕРЕДБАЧЕННЯ.
  2.  Агентства інформації і телебачення
  3.  Бог - моя сила. Бачення - Його дар.
  4.  ВЕЛИКЕ БАЧЕННЯ
  5.  Бачення Бога.
  6.  бачення богині

1. Ця ідея включає в себе дві надзвичайно важливі і досить могутні думки. Вона, крім того, встановлює причинно-наслідкові зв'язки, що пояснюють, чому тобі гарантований успіх в досягненні мети, поставленої даними курсом. Ти прозрієш, бо в тому Воля Божа. Це Його сила, а не твоя власна, дарує тобі могутність. І це Його дар, а не твій власний, пропонує тобі бачення.

2. Бог - твоя справжня сила, і те, що Він дає, воістину дано. А це означає, що отримати цей дар можливо де і коли завгодно, і незалежно від привхідних обставин. Твій перехід через простір і час не випадковий. Ти завжди будеш у потрібному місці в потрібний час. Така Божа сила. Такий Господній дар.

3. Сьогодні нас чекають два періоду практики, від трьох до п'яти хвилин кожен; один - негайно після пробудження, інший - безпосередньо перед відходом до сну. Але найкраще дочекатися моменту, коли відчувши готовність, ти зможеш спокійно побути наодинці з самим собою, ніж бути стурбованим часом, як таким.

4. Почни вправи, повторюючи ідею дня з відкритими очима і дивлячись навколо себе. Потім закрий очі і знову повтори ідею ще повільніше. А після цього старайся думати тільки про те, що має безпосереднє відношення до ідеї дня. Наприклад, ти можеш подумати, що:

Бачення напевно можливо. Господь дарує істинно.

або:

Дарунки Всевишнього - мої, бо Він дарував їх мені.

5. Для вправи годиться будь-яка думка, явно має відношення до даної теми. Ти навіть можеш здивуватися тому, як багато розуміння, пов'язаного з «Курсом», містять деякі твої думки. Дай їм прийти вільно, без цензури, якщо ти не помітиш, що розум твій блукає і ти дозволив стороннім думкам вторгнутися в нього. Може настати момент, коли здасться, що ніяка думка на розум не йде. Якщо з'являться подібні перешкоди, відкрий очі і повтори ідею, повільно обводячи поглядом навколо себе; знову закрий очі, ще раз повтори ідею і продовжуй відшукувати в своїй свідомості родинні думки.

6. Пам'ятай, однак, що активний пошук думок, родинних темі уроку, не відповідає цілі сьогоднішніх вправ. Намагайся просто відступити, дозволивши хлинути потоку думок. Якщо відчуєш труднощі, доцільніше провести цей період, чергуючи повільні повторення ідеї з закритими і відкритими очима, ніж напружуватися в пошуках підходящої думки.

7. Число коротких вправ, корисних для нашої мети, сьогодні практично не обмежена. Адже тема цього уроку є перший крок до збирання думок воєдино і навчання тому, що ти осягаєш єдину систему мислення, всередині якої не бракує ні в чому необхідному і куди не включене нічого суперечливого або не належить до її суті.

8. Чим частіше ти будеш повторювати ідею протягом дня, тим частіше будеш нагадувати собі, що мета даного курсу для тебе важлива і що ти не забув про неї.




 Бог у всьому, що я бачу, бо Бог - в моєму розумі |  Я - не жертва видимого мною світу |  Я вигадав той світ, який бачу |  Я міг би замість цього побачити спокій |  Мій розум - частина Божого Розуму. Я - гранично свят |  урок 36 |  Святість моя благословляє світ |  Немає нічого неможливого для моєї святості |  Святість моя - мій порятунок |  Як Син Господній я благословенний |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати