Головна

новий термін

1.  F. Новий максимум цін супроводжується збільшенням обсягу, аналогічно точці А. Продовжуйте утримувати позицію на підвищення.
  2.  Intel P55: новий чіпсет
  3.  POS-термінали
  4. " НОВИЙ ОРГАНОН, або Справжні вказівки для тлумачення природи "(" Novum Organum Scientiarum ") - основне твір Ф. Бекона
  5.  XI. Визначення термінів. 1 сторінка
  6.  XI. Визначення термінів. 2 сторінка
  7.  XI. Визначення термінів. 3 сторінка

Альфа-канали це спеціальні канали в палітрі Channels (Канали) для зберігання масок. Маски це півтонування, де білий колір це виділена область, а чорний колір - інша, маскована, частина зображення. Растушевка і інші, частково виділені місця представляються в масці сірими півтонами.

Щоб зберегти поточне виділення в новому альфа-каналі, клацніть в палітрі канали на кнопці Save Selection as Channel (Зберегти виділення в новому каналі). За замовчуванням новому каналу дається ім'я Alpha 1 (Альфа 1) - Мал. 3.24.

Мал. 3.24. Кнопка створення альфа-каналу

Щоб зберегти виділення в існуючому альфа-каналі, виберіть команду меню Select (Виділення) | Save Selection (Зберегти виділення). В результаті виконання цієї команди з'явитися діалогове вікно, представлене на рис. 3.25).

Мал. 3.25. Вікно збереження виділення

Тут в списку Document (Документ) виберіть ім'я документа. В списку Channel (Канал) виберіть ім'я каналу, в який ви хочете записати нове виділення. Для запису в новий канал виберіть рядок New (Новий). У цьому випадку в поле Name (Ім'я) ви можете дати йому ім'я, відмінне від стандартного.

При записи виділення в уже існуючий альфа-канал виберіть спосіб запису, клацнувши на відповідному перемикачі в поле Operation (Операція):

New Channel (Новий канал)  нове виділення записується на місце старого;
 Add to Channel (Додати до каналу)  нове виділення додається до старого;
 Subtract from Channel (Відняти з каналу)  нове виділення віднімається з старого;
 Intersect with Channel (Перетнутися з каналом)  в альфа-канал записується область перетину старого і нового виділення.

Наступного разу, коли ви відкриєте документ зі збереженою маскою, вам не доведеться з самого початку виділяти ту ж область. Ви зможете її просто завантажити. Для цього виділіть рядок з альфа-каналом і клацніть на кнопці Load Channel as Selection (Завантажити каналу як виділення).

Кисть і олівець |  Приклад 2.1. Використовуємо відновлює кисть |  малювання ластиком |  Інструменти групи Прямокутник |  Інструменти заливки зображень |  Виділення і трансформація областей |  Маніпуляції з виділеними областями |  Приклад 3.1. Використовуємо Magic Wand |  Формування виділень за допомогою контурів |  Інструменти для роботи з контурами |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати