На головну

ВІДСУТНІСТЬ ЗВ'ЯЗКУ З ВИЩОЮ

1.  A - c заземленою середньою точкою котушки зв'язку, б - з підключенням тракту ДХ, СХ, KB
  2.  F52.0. Відсутність або втрата статевого потягу
  3.  F52.11. Відсутність сексуального задоволення
  4.  Meждународние зв'язку
  5.  OLE (Object Linking Embeding) - стандартний механізм зв'язку об'єктів в Windows
  6.  Teсm для перевірки реальності з'єднання з вищим Я
  7.  VI. Взаємовідносини (службові зв'язки)

До мене звернувся бізнесмен, який шукав причини неуспіху в своєму комерційному починанні. Він задумав великий проект, але ніяк не міг домогтися, щоб на нього виділили гроші. Були зібрані всі документи, проведена велика підготовча робота, все було, як то кажуть, «на мазі», але непередбачені затримки постійно відкладали втілення його плану в життя. Коли ми стали промовляти його проблему, з'ясувалося, що єдиний фактор, який у нього був відсутній, - це віра в богоугодність свого проекту. Сама ідея, що Бог може допомагати, ідея допомоги людям, викликала в ньому глибокий внутрішній протест. Зрушити його з атеїстичних позицій було неможливо. Для мене було очевидно, що поки він не відмовиться від такого погляду на світ, він не отримає необхідної допомоги, а його справу того додаткового поштовху, якого не вистачало його успіху.

Якщо людина звикла діяти, спираючись тільки на себе, не просячи допомоги і захисту у Вищих сил, не орієнтуючись на свою з ними зв'язок, то це в значній мірі послаблює людини, позбавляє його справа внутрішньої мощі. Він може досягти середніх результатів, але не більше того. Він уподібнюється бізнесменові, який не бажає брати кредитів і влазити в борги, навіть на вигідних для себе умовах, і розраховує тільки на свій незначний капітал. Шукання зв'язку з Вищим - не тільки прохання, але й надія на волю Бога. Побажання, але із застереженням: «нехай буде не як я хочу, але як ти хочеш, Господи». Необхідність благословення з боку Вищих сил, необхідність їхньої присутності в будь-якій справі людини, як в первинній мотивації, так і в наступним процесі, часом видно особливо ясно. Якщо Богу буде завгодно, то навіть саме, здавалося б, безперспективна справа буває здійснено. Якщо підприємство з якихось причин не те воля Божа, то навіть самий блискучий проект буде зупинений, часом майже чудесним чином.

Згадаймо, як раптово почався відступ гітлерівських військ від Москви. Бути може, воно сталося тому, що в наікрітіческой ситуації Сталін послухав поради і повелів зупинити гоніння на віруючих. Фронт облетіла Ікона Володимирської Божої матері в супроводі тих, хто молиться ієрархів. Результат не забарився чекати. Щире, енергійне звернення до Вищої завжди радикальним чином впливає на справу, створює сприятливе поле, що сприяє будь-яким починанням, якщо тільки вони не йдуть проти вищої волі.

1. Налаштуйте себе на Божественний потік, на те, що ваше життя пов'язана з Вищими силами, просякнута ними. Найкраще робити це з ранку, поки свідомість ще відносно чисто і пластично. Повертайтеся до цих думок протягом дня.

2. Перед початком кожної справи звертайтеся до Вищої з молитвою благословити ваше діло. Внутрішньо налаштуйтеся на канал духу і запитайте себе, чи є ту справу, яку ви затіяли, богоугодною. Якщо ви відчуваєте що приходить зсередини вас підтримку або, по крайней мере, не відчуваєте опору, то просіть вищу енергію допомогти вам.

НЕ ВІДКИДАТИ |  ОСОБЛИВА ВОСПРИЯТИЕ СВІТУ |  РОЗВИВАЙТЕ серцевої чакри |  безпосереднього сприйняття |  ЗУСТРІЧ З УЧИТЕЛЕМ |  ЗДАТНІСТЬ ДО ЛЮБОВІ |  ОСОБИСТА ЗАВДАННЯ І надзавдання |  ВАНТАЖ передує НЕВДАЧ |  СТРАХ УРАЖЕННЯ |  НЕПРАВИЛЬНЕ ставлення до перешкод |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати