Головна

виникає послідовність

  1.  Види і способи валки дерев, послідовність валки дерев.
  2.  Можливість, що виникає один раз в 26 000 років
  3.  Питання 3: Послідовність роботи командира інженерних військ після отримання завдання
  4.  Вивчіть всю послідовність кроків
  5.  Діагностична послідовність у психіатричній клініці
  6.  Якщо кожному натуральному числу поставлено у відповідність деяке цілком визначене число, то говорять, що задана числова послідовність.

Намагаючись зрозуміти процес зміни і отримати уявлення про нього, спочатку я шукав елементи, які служили б ознакою зміни або характеризували його. Я думав про зміну як про закінченому цілому і шукав його відмінні ознаки. Однак у міру знайомства з живими фактами змін у мене виникло уявлення, що це - особливого роду континуум, Що відрізняється від того, яким я його уявляв собі раніше. Я почав розуміти, що індивіди рухаються не від комплексу стійких якостей, або гомеостазу, через зміну до нових стійким якостям, хоча і такий процес можливий. Однак більш важливу послідовність становить перехід від нерухомості до мінливості, від застиглої структури до потоку, від статики до динаміки. У мене сформувалася гіпотеза, що, можливо, якості висловлювань клієнта в будь-якої один момент часу можуть вказувати на його положення в цьому континуумі, можуть показувати, де він знаходиться в цьому процесі змін.

Поступово у мене сформувалося уявлення про процес, що складається з семи стадій, хоча я буду наголошувати на тому, що це - континуум, безперервність, і не важливо, розрізняємо ми три стадії або п'ятдесят, все одно існували б все проміжні точки.

Я став розуміти, що кожен клієнт в цілому демонструє типи поведінки, які групуються у відносно вузькому діапазоні на шкалі цього континууму. Тобто мало ймовірно, щоб цей клієнт в одній сфері життя демонстрував повну статичність, а в іншій - повну мінливість. В цілому у нього буде тенденція перебувати на якійсь стадії цього процесу. Хоча процес, який мені хотілося б описати, ймовірно, відноситься до певних областях особистісних смислів, і якщо клієнт знаходиться в одній з них на одній зі стадій, саме в цій області у нього не будуть проявлятися якості, що відносяться до інших стадіях.




 Відкриття позитивної суті людської особистості |  Схоже, це - реалія, яка не зникає, існує незалежно від моєї свідомості. |  Бути своїм організмом, бути своїм досвідом |  глава 6 |  процес становлення |  Особистість, яка з'являється |  ПОНЯТТЯ Про ПСИХОТЕРАПИИ ЯК ПРОЦЕСІ |  загадка процесу |  Про підхід |  Труднощі і хвилювання пошуку |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати