На головну

II. Ветеринарні вимоги до комплектування промислових комплексів.

1.  I Вихідні дані і загальні вимоги.
  2.  I. Загальні профілактичні вимоги.
  3.  I. Загальні вимоги
  4.  I. Створення замкнутих систем водного господарства промислових комплексів і районів
  5.  I.2. Вимоги до рівня засвоєння змісту курсу
  6.  II. Основні вимоги до відбору клінічного матеріалу для бактеріологічного дослідження

1. Комплектування і поповнення підприємств допускається тільки здоровим свинопоголів'я з власних племінних ферм або закріплених племінних господарств, селекційно-гібридних центрів, благополучних щодо інфекційних та інвазійних хвороб.

2. епізоотологічних благополуччя господарств-постачальників оцінюють за ряд років за даними державної ветеринарної звітності, а також оглядом поголів'я безпосередньо на місцях.

3. Свині, відібрані для комплектування свинарських комплексів, повинні бути пронумеровані, відокремлені від інших тварин і поставлені за місяць до виведення з господарства на профілактичний карантин. У цей період тварин піддають ретельному клінічному обстеженню і відповідним лабораторним дослідженням на бруцельоз, туберкульоз, лептоспіроз, лістеріоз, сальмонельоз, мікоплазмоз, вірусні гастроентерити, гельмінтози, акарози і ін.

4. Що поступає поголів'я в господарства піддають 30-денного карантирование. Зміст свиней в карантині має відповідати системам змісту, прийнятим на підприємстві.

5. В період карантину забороняється перегрупування свинопоголів'я, забезпечуються оптимальні зоотехнические умови його утримання, догляду та годування, проводять наступні діагностичні дослідження та профілактичні обробки

Зміна кількості мікрофлори при зберіганні молока |  Вплив маститів на якість молока |  Способи і засоби санітарної обробки вимені корів знижують бактеріальну забрудненість молока |  Методи технічного контролю якості молока і молочних продуктів |  Взаємозв'язок вмісту соматичних клітин в збірному молоці і захворюваність корів стада субклиническим маститом |  ВИСНОВОК |  Постанова Міністерства сільського господарства і продовольства від 3 січня 2001 |  ПОЛОЖЕННЯ |  обгрунтування Програми |  Додаток 4 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати