Головна

IV. Визначте, яке завдання взаємодії з практичним психологом поставив перед собою клієнт

  1.  B. ПРОГРАМНЕ ВИЗНАЧЕННЯ нейтральне положення КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ З неавтоматичного трансмісії
  2.  I З кожним переданим пакетом значення ID в заголовку IP-пакета зазвичай збільшується на 1.
  3.  I. Визначте, яке з цих висловлювань несе психологічну інформацію.
  4.  I. Поняття про інформацію. Загальна характеристика процесів збору, передачі, обробки та накопичення інформації
  5.  I. Поняття про інформацію. Загальна характеристика процесів збору, передачі, обробки та накопичення інформації
  6.  II. Страх перед зціленням
  7.  III. Економія у виробництві рухової сили, на передачу сили і на будівлях

1. «Дайте мені, будь ласка, які-небудь тести - дружину хочу перевірити».

2. «Я боюся, що моя дитина не зовсім нормальний».

3. «Я б хотів, щоб ви пояснили моїй дружині її помилки у вихованні дитини».

4. «У мене нічого не виходить, я відчуваю себе не таким, як усі люди».

5. «Не знаю, чи зумієте ви мені допомогти, але для мене ви - остання надія».

6. «Мені здається, що мене вам буде важко зрозуміти ...»

7. «Все життя прагнули до чогось, а тепер ось не знаємо, як бути».

8. «Я ж їм добра бажала, не повірите, все для них».

9. «Якби ви мені сказали, що я все роблю правильно, я була б щасливою людиною».

10. «Я не відчуваю щастя в житті, або його зовсім немає? »

11. «Нікому, будь ласка, не кажіть, що я у вас була, так соромно, що сама не можу зі своєю дитиною впоратися ...»

12. «Допоможіть, зробіть хоч що-небудь з ним, він з розуму сходить».

13. «Він злий, страшний чоловік, ви це самі побачите».

14. «Я хочу, щоб ви допомогли мені розібратися в моїх почуттях»

15. «Я не хотіла до вас йти, але ситуація змушує, люди думають ...»

16. «Я все про нього, та про нього, але ж хотіла говорити про себе - так душа болить, ниє весь час».

V. Визначте зміст позиції практичного психолога, вираженої в характеристиці своїх можливостей для клієнта.

1. «Як психолог я можу за допомогою різних методик визначити особисті якості вашої дитини, його

глава

схильності, зорієнтувати його у виборі професії ».

2. «Уважно вислухаю вас, спробую розібратися в ваших проблемах».

3. «Вас уважно вислухають, спробуємо разом з вами розібратися в ваших проблемах».

4. «Я постараюся допомогти вам розібратися в причинах вашого стану і спробувати намітити шляхи виходу з неї».

5. «Як психолог я можу робити діагностичне обстеження особистості, готовності дитини до школи ...»

6. «Я можу відчути ваш стан і спробувати допомогти вам розібратися в тому, що з вами відбувається».

7. «Я готова вислухати і допомогти вам, якщо є така необхідність».

8. «Я готова допомогти вам розібратися в проблемах вашого життя, якщо вони є, розібратися в самому собі».

9. «Я можу допомогти вам глибше зрозуміти себе, і то, як ви будуєте ваші відносини з іншими людьми».

10. «Я готова працювати з вами, щоб знайти можливість зрозуміти себе».

11. «Я готова зробити діагностику, організувати ділову гру і т. П.»

12. «Готовий допомогти вам розібратися в собі і вирішити виниклі у вас проблеми».

13. «Чи готова допомогти вам відчути себе впевненіше в житті, в спілкуванні з людьми».

14. «Можу разом з вами відчути ситуацію, яка є для вас проблемою».

15. «Розповідайте, я вас слухаю».

16. «Якщо ви прийшли, то у вас щось трапилося».

17. «Я можу допомогти розібратися в проблемі і спробувати вирішити її доступними мені засобами».

18. «Чи готова вислухати вас і вивести вас на вашу проблему».

19. «Я готовий вислухати вас і вирішити ваше питання».

20. «Я можу вислухати вас, зрозуміти і сформулювати для себе вашу проблему».




 Глава II ПРАКТИЧНА ЗТІКА І ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ ЯК ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ |  Завдання для самостійної роботи |  Поняття про психологічну інформації та способи її отримання |  Модель професійної діяльності практичного психолога |  Цілі психологічної допомоги |  Культурна продуктивність практичного психолога |  Обмеження в діяльності практичного психолога |  Міжособистісне вплив в роботі практичного психолога |  Поняття про психологічну завданню і психологічної допомоги |  Методичні засади вирішення психологічних завдань |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати