Головна

Визнання в не-любові і повазі

  1.  IV. Зцілення як визнання істини
  2.  VI. визнання духу
  3.  Анулювання юридичних актів (визнання неконституційними, скасування, призупинення дії нормативних актів і визнання їх нечинними)
  4.  Плач за втраченим повазі і пошук глибини, яка потрібна не всім
  5.  Потреба в самоповазі.
  6.  Визнання шлюбу недійсним.

У гранично швидкому темпі:

"Подивіться на цю стіну! Дякую. Подивіться на іншу стіну! Дякую. Подивіться на стелю! Дякую. Подивіться на підлогу! Дякую. Знайдіть щось тепле! Добре. Знайдіть щось холодне! Добре. Що вам більше сподобалося? (Всі хором: "Тепле !!") Добре. Поторкайте в цій кімнаті щось розумне! Дякую. Поторкайте голову сусіда! Дякую. Поторкайте голови ще трьох людей. Дякую. А тепер крикне що-небудь гучне! Добре. А тепер крикне це так , щоб нас почули в самій дальній кімнаті! Дякую. Беріть свої матеріали, починаємо заняття! "

Начебто елементарно, але подобалося - всім

Із задоволенням позаймавшись в Центрі дианетики, з таким же добрим задоволенням я скоро звідти пішов. Діанетика мені не близька, і її незграбність гідна мого опусу. Але ... Але чим далі я зараз від дианетики, тим більшу повагу вона в мене викликає.

Діанетика викликає у мене повагу.
 Діанетика - це чесна машина.

Це єдина з відомих мені організацій, де на тренувальних, на навчальних курсах ви платите не за годинник, а за результат. Це настільки незвично, що ви, швидше за все, поки нічого не зрозуміли, але я вам роз'ясню: ви оплачуєте не кількість годин занять, а то, що вас гарантовано навчать справжнім речам, реальному навику. Хаббард бере з вас гроші за отримання кінцевого результату, а скільки доведеться з вами займатися, це вже його витрати. Освоїте курс за тридцять годин - він привітає вас. Чи не освоїте за триста - нічого, з вами будуть займатися стільки, скільки потрібно вам, щоб ви це освоїли. І не формально, а якісно. Тобто - з вами будуть займатися чесно.

- Я пищав від їх чесності, а вони змушували мене працювати і отримувати результат справжній.

Технології Хаббарда мені, безумовно, подобаються. Вони мені подобаються, тому що вони працюють - і багатьом дають високий сенс життя.

Ось проста дівчинка з Пензи: вона торгувала на міському ринку шкіряними куртками, підробками "під Італію". Успішно полегшивши свою душу на одитинг і уважно вивчивши на діанетичні курсах вісім динамік, тепер вона натхненно продає книги Хаббарда і має захопила її життєву мету: підвищення виживання населення земної кулі. Її рідні від цього не в захваті, але скоріше це проблеми її рідних: життя її дійсно стала світліше і більш усвідомлено. Наскільки? Вона як була дещо обмеженою, так і залишилася, але раніше вона тупо жила ринком, а тепер в тому ж стилі живе месією.

- До високого способу життя можна дорости, можна його як актор зобразити, а можна його виконувати як вставлену тобі програму: в будь-якому випадку це краще, ніж автентично залишатися дрібно розважаються тваринкою.

Що ще мені запам'яталося в Центрі дианетики? Мені запам'яталася жінка, розгублено перегортати сторінки книги і відчутно боїться товстого словника: вона була знову поруч з Культурою, з якої які ніколи раніше не дружила. А тепер вона почне з нею дружити - невідворотно, як і всі у Хаббарда. Навпроти мене сиділа дівчина з перекрученими рисами обличчя, після я зрозумів, що судоми майже повністю паралізують її мова, - і ця дівчина вивчала процес спілкування по книзі. Вона погано вміла це робити, але її обов'язково навчать робити це добре. Тут не вважатимуть час: з тобою будуть займатися стільки, скільки тобі необхідно.

- І, як правило, це буде набагато більше, ніж здається необхідним тобі.

Якщо у вас є бажання зайняти свій вільний час чимось осмисленим, якщо вам подобається вчитися і підвищувати свою культуру, а найголовніше, якщо вам (може бути підсвідомо) хочеться відчувати батьківську опіку, то йдіть на діанетику. Разом з одитор і супервайзером, що втілюють в собі могутній тета [72] LRH, у вашому житті з'явиться строгий і турботливий батько, який введе ваше життя в тверді і дуже правильні рамки. Ви задумаєтеся - він вас направить, ви хитнеться - він підтримає, зупиніться - підштовхне, а полінуйтеся - змусить.

Звичайно, це вже не психологія. Це вже - релігія.

- Тобто те, що вам і потрібно.




 Синтон - це психологія не виживання, а шлях будівництва Людини. |  І що тепер? |  Глас народу у відповідь |  Клуб і демократія |  Символ віри |  Нотатки недоречно, або Теорія і практика досконалості |  Педагогіка дианетики |  Форми рекламної роботи |  одитинг |  Ви не читали цю книгу, ви не проходили курси, а говорите про те, про що не знаєте. Ви схожі на людину, яка завжди говорить про те, про що не має уявлення. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати