Головна

заселення островів

  1.  Глава 6. Заселення маршів
  2.  ЖИТЕЛІ Тробриандских ОСТРОВІВ
  3.  Заселення І РОЗВИТОК ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ
  4.  Заселення лесів і валів
  5.  Заселення піщаних грунтів
  6.  Срібна монета Островів Кука, присвячена роботі французького живописця П'єра Огюста Ренуара «Спляча купальщица».

Завдання: кожен нехай відвернеться особою назовні і подумає, на якому острові він вибрав би жити. Подумали, вибрали. Але - чому вибрали? Навіщо вибрали? Подумали, розібралися.

- Під звуки "Життя Джунглів".

Щоб реалізувати свій вибір, ви, коли я скажу, вийдете з кімнати і за дверима зробите вже свій вільний вибір. А саме, вийшовши за двері, ви збираєте собі команду і вирішуєте, на якому Острові ви будете жити. За дверима ви можете спілкуватися тільки з членами своєї команди і не можна вести переговори з іншими. Як визначилися, заходите знову в кімнату і сідайте. Або не сідайте, а стаєте біля відповідних стільців. Що це означає? Якщо ви стоїте, ви тим самим говорите: "Чи готові до переговорів", якщо ви сіли: "Ми рішення прийняли, переговори вже не приносять користі". Тому, до речі, якщо ви зайшли в кімнату, ви можете зіткнутися з тим, що ваш острів вже кимось зайнятий.

Продумали своє рішення. Отже ...

Дії і заселення островів.

- Під музику.

мотиви

Ви сіли так, як ви сіли. Це факт, але в ньому треба розібратися. Які можуть бути мотиви виборів в даній ситуації, хто як вважає? І не важливо, розумні вони чи ні, добрі чи ні, які вони могли бути найреальніші?

- Висловлювання, узагальнення:

Сідати можна, піклуючись про себе, а можна - піклуючись про справедливість. Про всі. Але - піклуватися про себе як? Але - опікуватись усіма за яким принципом справедливості?

Піклуватися про себе можна по різному:

1. Де я більше відпочину? (Йду в Рай),

2. Де я більше навчуся? (Йду в Пекло),

3. Де я більше розважаючи? (В залежності від улюблених розваг - то чи в Пекло полоскотати себе гострими відчуттями і пограти зі смертю, то чи в Рай побалдеть).

Піклуватися про всі також можна по-різному. Сядьте за принципом:

1. Сильних туди, де важко (Пекло), Слабким - де легше (Рай), але може бути, дати їм помічника.

2. В Рай йдуть ті, хто це заробив (Сильні і гідні), в Пекло ледарі.

- На цій пересадці можна і зупинитися, вона і залишиться в грі. Але звернути увагу на демографічний склад: якщо в результаті їх переміщень десь багато чоловіків без дівчат, а поруч багато дівчат без чоловіків - про що вони думали ?! І швидко скоригувати.

Одна з розумних установок: все ситуації діляться тільки на два різновиди: на Приємні і Корисні. Або ви потрапили на класний острів, де можна відпочити і розслабитися, або ви потрапили на важкий острів, де можна багато чому важливого навчитися. І те й інше добре по-своєму, і з цієї точки зору поганих ситуацій - немає.

- Звернути увагу на демографічний склад: якщо в результаті переміщень десь багато чоловіків без дівчат, а поруч багато дівчат без чоловіків - про що вони думали ?! І швидко скоригувати.




 моя картка |  Вгадай, яким мене бачать? |  Золотий і чорний стілець |  відкритий Стілець |  методичні зауваження |  У розриві |  Чи відбудеться від'їзд? |  Вступна |  Інструктаж до командної роботи |  Командна робота |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати