Головна

Привіт, панове Актори!

  1.  Аналіз ситуации господарюючого суб'єкта.
  2.  Анатомія І фізіологія сільськогосподарських тварин
  3.  В) окремий деревами и групами дерев, чагарника на сільськогосподарських угіддях, присадибна, дачних и садових ділянках.
  4.  Види господарсько-правової відповідальності
  5.  Види господарської ДІЯЛЬНОСТІ, для якіх могут надаватіся земельні ділянки у концесію, визначаються законом.
  6.  Визначення ступені хімічної небезпеки об'єктів господарської ДІЯЛЬНОСТІ та адміністративно-територіальних одиниць.
  7.  Використання бджіл на запіленні сільськогосподарських культур

Я з дитинства заздрив акторам, але не їх слави, а тому, що їм дано це вміння занурюватися в особистість іншого і жити життям іншого, змінюючи раптом і свої цінності, і почуття, і навіть зовнішність ... Я завжди знав, я був переконаний , що саме це є шляхом якнайшвидшого особистісного зростання і розвитку.

Як я писав у своїй ще найпершої книзі, практично цитуючи свого кумира Володимира Львовича Леві:

"Що вигадувати? Побачили гідну особистість - надайте її. Зіграйте її не тільки зовні, але і внутрішньо," впечатав "її характер відразу, цілком. Розпочніть відтворення суть цієї людини, його Я, настрій, ставлення до світу і собі, його спосіб життя. думайте його думками, рухайтеся його рухами, відчувайте його почуттями. Знайдіть людини захопленого (або некатегоричності, або безкорисливо відноситься до протилежної статі, або мудрого - ви краще знаєте, що вам треба) - і вживатися в нього. Ось і все ".

Ось і все - станьте хорошим актором, справжнім актором, актором і зовнішнього, і внутрішнього образу, і дуже скоро ви станете великою людиною.

- Природно, якщо це у ваших планах.

Я продовжую вірити в перспективність такого шляху особистісного зростання, і мене ніяким чином не бентежить те начебто очевидна обставина, що самі актори (коли не на сцені, а в звичайному житті) - люди не найзручніші і, до речі, не найуспішніші. Той, хто став актором, абсолютно ще не став великою людиною.

Акторів добре любити, поки з ними не стикаєшся в життя. А в житті вони ... ну дуже різні, і часто нагадують чарівників без царя в голові. Але тоді - треба взяти мистецтво перевтілення, яким володіють справжні актори, освоїти його і вжити його на благо, а не як вони. І з цієї точки зору синтонів є один потужний акторський тренінг, де приходять хороші люди вчаться перевтілюватися в людей вільних, щасливих і порядних.

- А також розумних, творчих та інше - довгий список достоїнств додається.




 Неробство по-науковому |  Психолог як тварина |  Се - людина? |  Наша Таня громко плачет: Петька, гад, утиріл м'ячик! |  Де безкорисливі люди? |  Підсумки піднесених роздумів |  Людина повинна бути будь-яким? |  Розповідь юному натуралістові про подвиг Мурахи-Подвижника |  Сперечання з метафизиком А. С. Пушкіним |  Від достовірності до дурості - один крок |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати