Головна

Хімічна речовина або фізичний вплив, що підвищують ймовірність виникнення у людини або тварини злоякісних новоутворень (пухлин), називаються канцерогенними

  1.  II. 6.4. Основні види діяльності та їх розвиток у людини
  2.  II. СЛОВО у мовній / МОВНОМУ МЕХАНІЗМ ЛЮДИНИ
  3.  II. СЛОВО у мовній / МОВНОМУ МЕХАНІЗМ ЛЮДИНИ
  4.  NaOH - титрант, HCl - визначається речовина.
  5.  Py-ймовірність відповіді ТАК
  6. " Стаття 22. Втручання в геном людини
  7. " Талант - це здатність людини оригінально вирішувати банальні завдання; здатність, яка проявляється, коли людина знаходиться в діапазоні норми ".

3Здоров'я людини є результатом впливу ___ факторів.

соціальних і природних

4Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я стан здоров'я кожної людини залежить від наступних факторів: на 20% від закладеної в організм генної програми, на 20% від стану навколишнього середовища, на 10% від медичного сервісу і на 50% від способу життя

5. Показником вкрай несприятливого стану середовища проживання людини можуть служити онкологічне захворювання

6Найбільш поширеними негативними для здоров'я людини наслідками виснаження озонового шару є ураження органів зору

7Захворювання, які виникли переважно або виключно в результаті впливу екологічних факторів, називаються екопатології

8Здоров'я окремої людини відносять до ___ рівнем здоров'я.

індивідуальному

9Максимальний внесок в здоров'я людини вносять фактори, складові спосіб життя

10Наука, що вивчає, як впливають на здоров'я людини умови його життя та праці, називається гігієною

11В умовах міського середовища в порівнянні з сільською місцевістю в стані здоров'я людей частіше відзначається алергізація населення

12Потужність здоров'я людини (показана на малюнку) складається з таких складових, як фізичний стан, нервово-психічний статус і ...

хворобливість

13На малюнку представлена ??схема впливу різних чинників навколишнього середовища на ...

здоров'я людини

14На малюнку показана схема дії ___ на легені людини.

забруднюючих атмосферу речовин

15На малюнку показана діаграма, що ілюструє угруповання факторів ризику за їх питомою вагою для здоров'я, згідно з якою вплив екологічних факторів становить близько ___ відсотків.

20

16Серед небезпечних факторів зовнішнього середовища, які впливають на здоров'я людини, на малюнку відсутні ___ фактори ризику.

хімічні




 Завдання №13 Поняття біосфери, її структура |  Завдання №14 Жива речовина біосфери, його функції |  Завдання №15 Екологія як наука |  Завдання №16 Кругообіг речовин в біосфері |  Завдання №17 Закономірності дії екологічних факторів на живі організми. лімітуючим чинником |  Завдання №18 Адаптація організмів до факторів |  Завдання №19 Основні середовища життя |  Завдання №20 Екологічні фактори середовища |  Завдання №21. Екологічний контроль та експертиза |  Завдання № 22. Основи економіки природокористування |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати