На головну

Техніка безпеки при роботі під вакуумом

1.  At work - на роботі
  2.  I лава о. i гроектівная техніка
  3.  I. Вказівки до самостійної роботи з навчальними посібниками
  4.  II. Вимоги безпеки при несенні вартової служби
  5.  II. Вимоги безпеки при будівництві свердловин
  6.  II. ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС БУДІВНИЦТВА свердловин.
  7.  III. 5. Будівництво тимчасових під'їзних шляхів, обсяги робіт. Підготовка кар'єрів до роботи

При роботі під вакуумом (перегонка під вакуумом, вакуум-ексикаторі) необхідно користуватися окулярами або захисною маскою. При перегонці під вакуумом заборонено використовувати плоскодонні колби, так як вони будуть розчавлені. Після закінчення роботи тиск необхідно вирівнювати лише після повного охолодження приладу.

Заходи безпеки при витоку газу та гасінні

Локального пожежі і палаючої одягу

При виявленні запаху газу необхідно відключити газову магістраль, електроприлади і ретельно провітрити лабораторію. Категорично забороняється користуватися сірниками і включати електричне світло.

При виникненні пожежі потрібно швидко прибрати всі горючі речовини подалі від місця загоряння, вимкнути газову 'магістраль, всі споживачі електричного струму і припинити

активний доступ повітря в лабораторію.

3. Полум'я слід гасити піском або протипожежним ковдрою. Гасіння полум'я водою може привести до розширення вогнища пожежі. У разі більш великій площі загоряння слід користуватися вогнегасником.

4. Якщо на будь-кого загориться одяг, необхідно щільно накрити загоревшуюся тканину протипожежним ковдрою. При загорянні одягу не можна бігти, так як це сприяє поширенню полум'я.

5.

ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ |  ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ |  Класифікація помилок кількісного аналізу |  ХІМІЧНА ПОСУД |  Механічні і фізичні методи очищення посуду |  Хімічні методи очищення посуду |  Фільтрування та центрифугування |  кристалізація |  перегонка |  сублімація |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати