Головна

Воля Почуття

1.  IV. 14.1. Поняття про відчуття
  2.  IV. 14.6. вищі почуття
  3.  IV. 14.7. Особистість і почуття
  4.  XI. Почуття, які стосуються власної особистості
  5.  XII. Почуття по відношенню до інших людей
  6.  З огляду на очевидну ПОЧУТТЯ
  7.  Ваші почуття

розум дозволяє дати опис ситуації, почуття - її оцінку воля виступає джерелом приписи. Неважко здогадатися що в залежності від конкретних життєвих обставин на перший план виходить той чи інший фактор, тоді ми говоримо, що людина розмірковує, схвильований або зусиллям волі змушує себе або інших робити те, що робити - то, загалом, зовсім не хочеться.

2) Не слід забувати, що ці три компонента, яка буде проектуватися співвідносяться не тільки з зовнішнім світом, але самим "Я" як таким. У цьому випадку можна говорити про те, що у кожного психічно нормального індивіда існує не одне, а цілих три "Я":

"Я"

ПСИХІЧНА СТРУКТУРА ОСОБИСТОСТІ І ПРАКТИКА ділового спілкування |  Структура психіки за Зигмунда Фрейда |  Що ж являє собою несвідоме? |  Модель психічної структури особистості в концепції 3. Фрейда |  Модель психічної структури особистості в аналітичній психології Карла Юнга |  Що ж таке колективне несвідоме? |  Всі ці процеси задіяні і в практиці ділового спілкування. |  Модель психічної структури особистості в концепції К. Г. Юнга |  Закон конгруентності Карла Роджерса |  Фактори детермінації поведінки особистості |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати