Головна

З чого зроблені маленькі гри?

  1.  ДАЛЕКІ МАЛЕНЬКІ КРАЇНИ ...
  2.  Маленькі діти (4-8 років)
  3.  Маленькі камінчики і великі камені
  4.  маленькі люди
  5.  Маленьких не-перемоги
  6.  Маленькі Вчинки, які Створюють Велику Різницю

Коли моїй дочці було 3 роки, в один прекрасний день їй стало дуже цікаво дізнатися, з чого ж зроблені різні предмети. Вона бігала по кімнаті і схвильовано показувала пальцем на різні речі, завалюючи мене різними питаннями:

"Папа, з чого зроблений стіл?"

"З дерева".

"Папа, з чого зроблена ложка?"

"З металу".

"Папа, з чого зроблена іграшка?"

"З Пластика".

І коли вона збиралася вказати на черговий предмет, я вирішив зупинити цей потік питань її ж методом.

"А з чого ти зроблена?"

Це змусило її задуматися. Вона подивилася вниз і почала розглядати свої руки. А потім натхненно заявила:

"Я зроблена з шкіри"

І, як для трирічної дитини, вона зробила цілком обґрунтований висновок. Звичайно, з віком ми розуміємо більше про будову людського тіла - про складні зв'язки між кістками, м'язами, органами і т.д. Хоча навіть деякі дорослі не можуть похвалитися великими знаннями в сфері людської анатомії (чи можете ви показати де у вас селезінка, або пояснити навіщо вона потрібна?) І це цілком нормально, адже нам досить і тієї інформації, яка нам відома.

Але від лікарів ми хочемо більшого. Вони повинні добре знати, як там все працює всередині нас, і які там відбуваються взаємодії, щоб, коли щось піде не так, розуміти, в чому проблема, і як її треба виправляти.

Якщо до цього моменту ви були просто гравцем, то ви навряд чи утрудняли себе роздумами про те, з чого зроблена гра. Розглядаючи відеогру, ви, як і більшість людей, представляли її собі як якусь історію, яка працює за певними правилами під управлінням якоїсь комп'ютерної програми. І більшості людей цієї інформації достатньо.

Але ось вам новина. Тепер ви лікар. Тепер ви повинні точно знати, з чого зроблений ваш "пацієнт" (гра), як взаємодіють всі її складові, і як змусити цей механізм працювати. Коли щось йде не так, потрібно знайти причину поломки і вирішити, як найкраще це виправити, або ж ваша гра ймовірно помре. І якщо зараз це звучить недостатньо важко, будьте готові до того, що вам доведеться робити такі речі, які ні одного лікаря і не снилися: створити новий вид організму (радикально нову гру), якого раніше ніхто не бачив, і вдихнути в нього життя.

Мета книги - донести читачеві необхідність зрозуміти цей концепт. Наш екскурс в анатомію ігор відкриє чотири основні елементи, з яких зроблена кожна гра.




 Ризик # 2: Те, що правда для мого досвіду, може бути неправдою для інших |  Описувати свої відчуття |  перемогти Айзенберга |  погляд крадькома |  спостерігайте мовчазно |  Значний досвід |  Просторікування з приводу визначення |  Отже, що таке гра? |  Ні, правда, що таке гра? |  Рішення проблем 101 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати