Головна

ХТО, ЯК І З КИМ контактує?

Подвійною природою володіє не тільки астрал, але і сам контактер. Він може бути, з одного боку, пересічним медіумом, примітивним чаклуном, що не керуючим собою астральним мандрівником, чорним магом, що привертає для своїх темних операцій нижчий астрал, а з іншого боку - духовидцем, просвітленим майстром самопізнання, світлим шукають учнем і навіть святим або пророком . Ким же були провидці, йоги, аскети і духовні подвижники всіх часів і народів, що мали містичний досвід безпосереднього спілкування з Богом, що не контактерами вищої проби ?! Ми знаємо з історії і релігійних переказів, що багато вчень з'явилися на світ в результаті контакту первоучителя з Вищим Початком, що відбувалося в стані осяяння. Таким був контакт з Богом у Мойсея, у Мухаммеда. Моїсеєва Скрижаль Завіту і Коран вважаються плодом небесних одкровень, записаних для людей на звичайній мові. У той же час існує безліч контактерскіх текстів, даних з рівня середнього і навіть нижчого астралу. Тому, визначаючи глибинну природу кожного конкретного випадку контактерство, потрібно зрозуміти, хто і з яким духовним багажем виходить на контакт з незримим світом, і на якому рівні відбуватиметься цей контакт? На рівні нижчого, середнього або вищого астралу знаходиться співрозмовник контактера?

Дуже важливо розібратися в тому, як буде відбуватися контакт? Чи буде він ініційований самим учнем або духовним шукачем, наполегливо молиться і медитують, або він виявиться результатом впливу з боку незримого світу? І найголовніше, чи буде носити вплив цього світу м'який ненасильницький характер духовної допомоги, підтримки, тонких рад і підбадьорливих енергетичних вливань, або він буде супроводжуватися насильством, тиском, втручанням в свободу волі?

Я взагалі з підозрою ставлюся до випадків, коли так званий духовний шукач або кандидат в учні чує астральні голосу і тим більше намагається виконувати їх накази. У переважній більшості випадків вони виявляються голосами темних зоряних персоніфікатором світлих сил, що сміялися над своїми жертвами. Лише в самих рідкісних випадках ці голоси або фрази, які шукач чує в собі, є словами підбадьорення або підтримки, що йде зверху. Як правило, Вищі Сили, які бажають застерегти людину від помилки або необдуманого кроку, роблять це у вигляді посилаються йому на земній плані навчальних обставин, таємний код яких він повинен самостійно розгадати. Якщо така підказка не спрацьовує, вони, звичайно, можуть послати йому і більш тонкі знаки - сни, настрою, образи, бачення, але вони ніколи не будуть насильно, проти волі учня вбивати йому в свідомість свою рятівну програму. Мені доводилося не один раз відчувати, як перед якихось рішучих і відповідальним кроком або вчинком у мене раптово змінювався настрій, і я небудь отримував додаткову енергію для необхідного дії, або, навпаки, різко втрачав інтерес до того, що збирався зробити, і в внаслідок взагалі відмовлявся від свого починання. Через якийсь час я переконувався, що мені дуже добре допомогли. У тих випадках, коли я переборювати це нове, надіслане мені понад настрій, приймаючи його за лінь або наплив легкодухості, подальші обставини складалися не на мою користь. Правда, були випадки прямих посилок в мою свідомість, проте це були не стільки наказують і вельми сумнівні голосу, скільки ясна, попереджає думка, що прозвучала в голові твердо і чітко. Одного разу, коли я познайомився і зав'язував довгострокові відносини з однією людиною, в стані денний напівдрімоти, на межі сну і неспання, в мою свідомість увійшла абсолютно чітка думка, що прозвучала майже як голос: "Це дуже нехороша людина. Він тебе обдурить". На жаль, я був молодий, недосвідчений і не надав значення цій підказці понад, яка аж ніяк не була жорстким наказом, програмуючим мене на нову поведінку, а являла собою всього лише інформацію про можливі неприємності. Вони-то, врешті-решт, і відбулися зі мною в результаті нещасного контакту.

Повторю ще раз - якщо контакт людини з будь-яким світлим істотою з тонкого світу відбувається з ініціативи останнього, то він ніколи не носить характеру тиску, маніпуляції, підміни планів, окультного перевертання, як це буває при контактах з бісами. Можна згадати Даймона (Генія) Сократа, голос якого античний мудрець періодично чув у своїй свідомості, і який, за визнанням знаменитого афінянин, ніколи не наполягав, що треба чинити саме так, а не інакше, і лише попереджав, як не треба робити.

Дуже важлива позиція самого духовного шукача - контактера. Він повинен свідомо обирати собі духовного вчителя, налаштовуватися на його ім'я, образ, енергетичний канал, вчення, слова і тексти (якщо вони збереглися), і спиратися на історичну культурно-духовну традицію, а зовсім не керуватися одними лише хиткими астральними відчуттями. Як я вже говорив, особливо неприпустимою є така позиція контактера, яку можна визначити часто звучать в окультної середовищі словами: "Зі мною працюють". На питання: "А хто ж все-таки з тобою працює?", Зазвичай можна отримати відповідь у вигляді зведених до неба очей або багатозначного показування пальцями кудись вгору. Якщо людина не знає і тим більше не намагається дізнатися, з ким він працює, куди, до якої мети його ведуть, а просто довіряє свою волю невідомим астральним силам, то можна з дуже високою часткою ймовірності сказати, що він через якийсь час підпаде під владу нижчих і темних сил. Краще, якщо кандидат в учні не матиме чіткого бачення образу свого вчителя в астралі, але вибере собі в якості духовного наставника дуже високу, відому в релігійно-історичному плані фігуру вчителя, подвижника або святого і спробує пам'ятати її кожну мить, внутрішньо з'єднатися з нею всією істотою, ніж він буде чітко бачити астральний образ невідомої істоти, легко спілкуватися і легковірно виконувати його команди. Ніколи не йдіть сліпий формулою: "Зі мною працюють". Навіть, якщо це так, намагайтеся самі працювати з образом і заповітами обраного вами Вчителі, і тоді ніякі астральні намірів не будуть для вас страшні.




 СМЕРТЬ І ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ |  ЯК УНИКНУТИ ПЕРЕДЧАСНОМУ СМЕРТІ? |  СМЕРТЬ ЛЕГКА І СМЕРТЬ болісних |  MEMENTO MORI! |  НАУКА ПРАВИЛЬНОГО вмирання |  ПРОЖИВАННЯ СМЕРТІ ЗА ЖИТТЯ |  ХВОРОБИ І СМЕРТЬ |  ЗАХИСТ УЧНЯ ВІД інвольтаціі НА СМЕРТЬ |  Розставання з близькими |  ПЕРЕМОГА НАД астрального приманки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати