Головна

ЧИ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ ЖОРСТКІ ПРИЙОМИ І підручних засобів?

  1.  II.2.1. Прийоми вивчення навченості і вихованості школярів
  2.  II.2.2. Прийоми вивчення професійних психологічних якостей вчителя
  3.  IV. Розкрийте дужки, вживши потрібне за змістом час.
  4.  IV. Розкрийте дужки, вживши потрібне за змістом час.
  5.  VII. Мені нічого не потрібно робити
  6.  XI. Розкривши дужки, вживайте дієслово в потрібній формі (Past Simple Tense, Present Simple Tense, Present Perfect Tense), в дійсному або пасивному стані.
  7.  Безпечні прийоми роботи при згинанні металу

Я довго розмірковував, чи варто вводити в цю главу опис деяких фізичних прийомів, за допомогою яких беззбройна людина зможе захиститися від хулігана і навіть травмувати його. Написані на цю тему уривки рукописи я зачитав деяким людям. Один з них, мій приятель, воцерковлений людина, взявся критикувати мене з православних позицій і наводив як приклад Серафима Саровського, який, як відомо, не став опиратися напали на нього розбійникам, був жорстоко побитий, що серйозно підірвало його здоров'я. Правда, він не знайшовся, що сказати на мої аргументи про те, що в російській традиції є різні типи святості, і що Пересвет і Ослябя, благословенні Преподобним Сергія Радонезького, вели себе зовсім по-іншому, демонструючи зразки істинно військового поведінки. Тому особисто я вважаю, що в період розгулу кримінальної стихії так звані інтелігентні люди не повинні бути беззубими, добрими, але слабкими людьми, начебто князя Мишкіна з "Ідіота" Достоєвського. Зараз час героїв і сильних людей, хоча герой нашого часу подібного типу ще не прийшов. Але навіть сам Христос, вишвирнувшій з храму міняйл і торговців, як видно з цього євангельського епізоду, володів неабиякою фізичною силою і фізичної хоробрістю.

Бійка - це війна, а на війні як на війні, про що справедливо свідчить старе французьке прислів'я. Оскільки перший агресивний крок зроблений не вами, у вас, які зробили все, щоб пом'якшити агресію і потерпілих на стежці світу фіаско, не залишається нічого, як прийняти виклик, щоб не загинути. Чи не розм'якшується свій дух помилково понятими релігійними істинами, тим більше що Христос, згідно власним визнанням, приніс людям на землю не мир, але меч, і Крішна закликав полководця Арджуну не піддаватися "хвороби співчуття", як недоречний почуттю під час священної війни.

А битва за власне життя і головне, за гідність, завжди священна. Видатний майстер бойових мистецтв, автор книги "Шлях і Сила. Секрети японської стратегії" Фредік Дж. Ловрет стверджує, що мораль існує до і після битви, а в період активного насильства все думки, крім думки про перемогу, повинні бути відкинуті.

Однак не вставляти сюди опис конкретних прийомів, спрямованих на травмування супротивника, мене переконав інша людина, фахівець з бойових мистецтв. Він розумно пояснив, що, по-перше, ці прийоми докладно описані в спеціальній літературі, де вони органічніше виглядають, а по-друге, цього неможливо навчитися по книгах - треба ходити на спеціальні заняття. Якщо ж людина без спеціальної підготовки вирішиться на застосування особливого прийому, який йому не вдасться провести, наслідки такого кроку для невдалого самбіста можуть виявитися фатальними - хуліган чи його простить.




 Плюси і мінуси ТЕЛЕФОННОЮ КОМУНІКАЦІЇ |  НАУКА ЕФЕКТИВНИХ ТЕЛЕФОННИХ ПЕРЕГОВОРІВ |  МЕТОДИ ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕЛЕФОННОЮ АГРЕСІЇ |  ПСИХОЛОГІЯ СУЧАСНОГО КРИМІНАЛЬНОГО СВІТУ |  МИСТЕЦТВО ТОЧНОЇ ОЦІНКИ СИТУАЦІЇ В УМОВАХ АГРЕСІЇ |  НЕ БІЙТЕСЯ УТЕКТИ |  ПЕРЕМОГА НАД СТРАХОМ |  ВМІННЯ розрядити ситуацію |  ЗРОЗУМІТИ НАМІРИ агресора |  Типові ознаки ПОТЕНЦІЙНОЇ ЖЕРТВИ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати