Головна

А: А чому б це не принесло мені величезного насолоди?

1.  P.S. Чому армійські офіцери не виконують присягу і свій обов'язок по захисту народу, - розмова особлива. Бо ще важче вести цю розмову.
  2. " А чому Ви вважаєте, що люди відповідають
  3.  А я хотіла б сказати про «Внутрішньому сміху». Не знаю чому, довго не наважувалася спробувати. Незвично якось ...
  4.  А: Чому ви не виводьте мене з неї?
  5.  В) Чому страховий бізнес вигідний всім
  6.  В) Чому страховий бізнес вигідний всім.

[П: Ідіть до чорта! Я не зацікавлений в тому, щоб доставляти вам задоволення. Краще я вб'ю вас першого.]

Успіх!

ЕГО-синтонність ПРИЄДНАННЯ

тепле згоду: Аналітик може вербально приєднуватися до негативних поглядів пацієнта на членів його сім'ї або людство в цілому. Наприклад, якщо пацієнт говорить що його батьки "нестерпні люди", терапевт може висловити згоду. Якщо пацієнт висловлює думку що аналітики погані, відповідь може бути таким: "Я згоден з вами. Іноді навіть я буваю поганим." Якщо він знову і знову говорить що світ - це страшне місце, наповнене огидними людьми, аналітик може відповісти: "Ви маєте рацію. Ми всі котимося в пекло!"

Він може потурати емоційного вибуху проти того, про кого розповідає пацієнт. Студентка, яка описувала досвід приниження, сказала що один з її інструкторів насміхався над нею перед усім класом і не залишив їй можливості захистити себе від його несправедливої ??критики. Терапевт вигукнув: "Який жахливий інструктор! Він був абсолютно не правий, погрожуючи вам таким чином."

Коли чоловік, залишав офіс, лаяв себе за те, що використовував сесію швидше для відпочинку, ніж для роботи, аналітик зауважив: "Ви маєте право витрачати час". "О.K. Це мій витрачений час", - додав він. На що йому відповіли: "А я поганий аналітик, який дозволяє і допомагає вам витрачати його".

Аналітик може відповісти похвалою і схваленням, коли пацієнт посилається на бажаний напрямок поведінки або сказати що інші знаходяться в "подібному становищі". Якщо, наприклад, він чіпляється за думку, що йому потрібно "хороший нічний сон", йому можна буде сказати, що аналітику він також потрібно. Студенту, який описував відвідування пізньої вечірки зі своєю подругою, було сказано: "Вона, ймовірно, теж хотіла спати". Далі, відповідь на повідомлення міг бути таким: "Хороший нічний сон надасть вам мир доброти".

Моделювання нового поведінки: Директивно або недирективно аналітик може моделювати відповідний патерн поведінки. [21]

Він може сказати, відображаючи емоційне ставлення пацієнта: "Ви схожі на абсолютно нікчемне людське істота".

[П: Це те, про що я вам вже казав.]

ОБЛАСТЬ ПОШИРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ |  ОСНОВНІ залученням об'єктивного КОНТРТРАНСФЕРА |  СПЕЦИФІЧНІ РЕАКЦІЇ |  КОНТРТРАНСФЕРНОЕ ОПІР |  ДОДАТКОВІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ |  ІНТЕРВЕНЦІЇ: РАНГ І ПОСЛІДОВНІСТЬ |  ТИПИ І інтервенції |  А: Як ми вирішимо це питання? |  А: Те, що вас вилікує, це висловлювання ваших спогадів, думок і почуттів так, як вони приходять до вас тут. Моя робота полягає в тому, щоб допомагати вам робити це. |  А: Чому ви не виводьте мене з неї? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати