На головну

Відлучення від мрії

1.  Вчора великі мрії - завтра велике багатство
  2.  Глава VI. Відлучення і анафема
  3.  Головне в Науці дієздатності - висвітлити перешкоди твоєї здатності досягати поставлені цілі за допомогою Великий мети. Мрії.
  4.  Давньоєврейські коріння мрії про загальне щастя
  5.  запалювання мрії
  6.  І мрії будь-якого шпигуна
  7.  Шукайте творців мрії і уникайте руйнівників
У понеділок після першої зміни в кабінеті фізики проходив педрада. Служкін з'явився в числі перших і зайняв задню парту. Кабінет постепеннозаполнялся вчителями. В основному це були люди похилого тітоньки з добрими особам жінки середнього віку з розмашистими рухами і зірваними голосами. прийшли фізрук і дві фізручкі - всі троє схожі на коней, одягнені вспортівние костюми, зі свистками на грудях. Молоденьких вчительок теж билопорядком, але в їхньому вигляді не вистачало якоїсь дрібниці, від чого навіть самиесімпатічние з них викликали бажання лише міцно потиснути їм руку. Увійшов директор, виблискуючи окулярами. Потім, розмовляючи одночасно з двома ілітремя вчителями, впливла Роза Борисівна. Всі розсілися, шум голосів затих, ітолько педрада почався, як у двері постукали. Загроза тихо закипіла. - Прошу вибачення, - прямуючи вздовж стіни в глиб класу, холоднокровно сказала спізнилася вчителька. - Педсовет для всіх починається в один і той же час, Кіра Валеріївна, - крижаним тоном сказала Загроза. Служкін з інтересом дивився на Кіру Валеріївну, яку до сих пореще не зустрічав в учительській. Строгий чорний костюм і відточена, надменнаякрасота Кіри Валеріївни не залишали сумніву в її праві спізнитися на хвилину, на годину, на рік на всі педради світу. Кіра Валеріївна села за сусідню сослужкінской парту і незворушно розкрила перед собою яскравий журнал мод. Служкін не слухав, що говорили Загроза і директор. Він смиренно сложілрукі і дивився у вікно. За вікном стояв холодний осінній день і була видна лішьбесконечная лінія верхніх поверхів довгого висотного будинку. Його дах какватерлінія відтинала нижню частину сизого хмари, яке повільно їхало вдольнебосклона. Хмара нагадувало авіаносець, і на тлі цього дрейфу профіль КіриВалерьевни виглядав особливо виразно. Від споглядання профілю Служкін відірвало власне ім'я, проізнесенноеРозой Борисівною. Служкін перевів погляд. - ... Питання з дисципліною теж стоїть досить гостро, - говорілаУгроза. - Я розумію, що Віктор Сергійович не має ніякого опитапедагогіческой діяльності. Але ж уже пройшов певний термін, щодозволяє запитати про результати. Вчителі сусідніх класів скаржаться напостоянний шум в кабінеті географії. Кабінет географії знаходився в глухому куті коридору, а поруч з ним був толькокабінет історії. Історичка сиділа зі страдницьким виразом обличчя і неглядела на Служкін. - На уроках географії стиль спілкування вчителя з учнями весьмафріволен, - продовжувала Загроза. - Учитель, не дотримуючись дистанції, держітсебя нарівні з учнями, вступає в перепалки, сидить на столі, отклоняетсяот теми уроку, досить непристойно жартує, читає вірші собственногосочіненія ... Серед вчителів почувся шум і смішки. Служкін скам'янів вилицями, які дивляться нікуди, але краєм ока побачив, що профіль на тлі авіаносця на деякийчас перетворився анфас. - Природно, що подібна поведінка вчителя провокує і учнів. наслідок того - катастрофічне падіння дисципліни і дуже слабаяуспеваемость. А в п'ятницю мені повідомили, що в найближчому майбутньому ВікторСергеевіч планує ще й туристичний похід з дев'ятим "бе". Прічемпосоветоваться з адміністрацією він не вважав за потрібне. Але як можна допустітьетот похід? Я не ставлю під сумнів туристичний досвід Віктора Сергійовича, але якщо у нього в подорож буде така ж дисципліна, як в школі, то етоможет закінчитися катастрофою. Я не дам добро на подібний захід. Обробивши Служкін, Загроза переключилася на іншу тему. Озлоблений, багряний Служкін ледве дочекався кінця педради і відразу кинувся до Загрозі. - Свої аргументи я вже виклала, - холодно сказала йому Загроза. - Тоді, Роза Борисівна, викладіть їх і тим хлопцям, які собіралісьпойті зі мною, - відчайдушно заявив Служкін. - Я не хочу в їхніх очах бути, як вони кажуть, Обещалкіним з вашої вини. Роза Борисівна оглянула Служкін з голови до ніг. - По - вашої - вини, - роздільно вимовила вона. - І якщо ви ненашлі в собі мужності порадитися про похід зі мною, то знайдіть його, чтобисамому розсьорбати кашу, яку, вибачте, заварили. - З вами я не порадився тому, що обіцяв взяти в похід лише техребят, хто напише на "п'ять" самостійну, а самостійна буде толькозавтра, - пояснив Служкін. - І я не ідіот, щоб брати в похід тих, хто нестанет мені підкорятися. - Навіть якщо вони напишуть самостійну на "п'ять"? - Вони напишуть її на таку оцінку, на яку мені буде потрібно. Завишатьоценку я не збираюся, але знизити можна завжди. - У вас цікавий підхід до оцінок. Боюся тільки, що він йде вразрезс традиційним. Але мабуть, ви його активно застосовуєте, якщо судити поколічеству двійок на вашу предмету. - Кількість двійок з географії у всіх класів - або у дев'ятого "ве", який ви маєте на увазі, - не має відношення до мого походу з десятьма --пятнадцатью учнями з дев'ятого "бе". - Помиляєтеся, Віктор Сергійович. Успішність по предмету всегдазавісіт від учителя. Не буває хороших вчителів, у яких все ученікідвоечнікі, повірте моєму досвіду. Отже, низький рівень успеваемостіговоріт про те, що ви - поганий педагог. І цим походом я не хочу создаватьплохому вчителю неправдиву популярність. Благо ви в цьому досягли успіху і безтурпоходов.

Олексій Вікторович Іванов. Географ глобус пропив |  глухонімий козлище |  географ |  знайомство |  Переселення на диван |  Зустріч Наполеона з червоними партизанами |  Виховання без почуттів |  Сашенька |  На даху |  Червона професура |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати