На головну

Переселення на диван

1.  Брігхем Янг і переселення мормонів в штат Юта
  2.  У цей час Сьюзі стало зовсім погано, вона почала стогнати і охати. Вона стала сповзати до краю дивана.
  3.  Велике переселення народів. Освіта варварських держав
  4.  Калькуляція собівартості диван-ліжка
  5.  переселення
  6.  переселення
Горілку допили, і Будкін пішов. За вікнами вже стемніло. Надя мила посуд, а Служкін сидів за чистим столом і пив чай. - Тут у крана ішачити, а ти пальцем не шевельнешь, - бурчала Надя. --Жівешь Від п'янки до п'янки, невідомо, про що думаєш ... - Чому не відомо? Відомо. Про тебе з Татой. - Якби про мене думав, то взяв би та допоміг. - Давай допоможу, - погодився Служкін. - Відходь від раковини. - Пізно вже, - мстиво відповіла Надя. - Відразу треба було. - Так я ж Татку спати укладав ... - Півтори години? У мене вона за п'ять хвилин засинає. - Я їй книжку читав - вона слухала. - Пустощі все це! - Упиралася Надя. - Зображує заботлівогопапочку, так? Був би дбайливий, так не тягав би в будинок кого попало, деньгіби НЕ пропивав, сам би як свиня не нажіраться! Якби я на Будкина нецикнула, він би і зараз сидів! - Йому на роботу завтра, ось він і пішов, а циканья твого навіть непомітний. А якщо і зауважив, так, коли він захоче - кричи не кричи, буде пітьдо зорі. - Не сподобався мені твій Будкін, - навпростець заявила Надя. --Самодовольний І обмежений хам. - Так тобі все не подобаються. Я - блазень, Гілка - повія, Сашенька - дура, Будкін - хам ... - Як є, так і є, - відрізала Надя. - Що я зроблю, якщо у тебявсе друзі з привітом? І де ти їх тільки знаходиш? - Я друзів не шукаю, вони самі знаходяться, - філософськи зауважив Служкін .-- З Будкін я з третього класу дружу. Даремно ти на нього навалилася. Онхорошій, тільки його гроші і дівки розпестили. - Чого в ньому знайти можна? - Надя презирливо скривилася. - Як - чого? Квартира, машина і хрін в піваршина ... - А що - квартира, машина, гроші? - Тут же розсердився Надя. - Онівсем потрібні! Чого в цьому такого особливого? - Ось і я думаю - чого ж в них такого особливого? ... - Якщо тобі нічого не треба - це твої проблеми! - Закричала Надя. --Только Про мене з Татой ти подумав? Служкін завбачливо промовчав. - Кожна жінка має право пожити по-людськи - з квартирою, з машиною, з грошима! І немає в цьому нічого поганого! Вже краще б я за какогобогатого вийшла - хоч пожила б собі на втіху! А з тобою за ці пятьлет я чого бачила, крім роботи і коляски? Даремно я маму послухала - треба билоаборт робити! Все життя ти мені роздер! Чого ти мені дав, крім своіхпрібауток і поговорочек? Дай мені спершу квартиру, машину і гроші - а потім подивимося, потрібно це чи ні! А ганьбити-то всі вміють, у кого немає нихрена! ... - Ну, квартира начебто є ... - несміливо пробурмотів Служкін. - Є? - Вигукнула Надя, розвертаючись особою до нього. - Етаконура, чи що? Та й вона на твоїх батьків записана! - А я що зроблю? - Розвів руками Служкін. - Ну зроби що-небудь! Ти ж чоловік! - Е-е ... піду-но я, мабуть, на балкон покурити, - сказав, встаючи, Служкін. - А ти заспокойся, Надя. Все буде добре. - Іди! Кури! - З відчаєм крикнула Надя і загуркотіла посудом. Служкін ретирувався на балкон і курив там, поки Надя не вляглася в ліжку. Служкін навшпиньки прокрався в кімнату. Тата голосно сопіла вкроватке, виставивши з-під ковдри пухку ніжку. Надя уткнулась особою в стіну, в старий, потертий килим, пропахлий пилом і Пуджіком. Служкін поправив Татеодеяло, тихенько роздягся, ліг до Наді і обережно провів рукою по її боці. - О господи ... - сказала Надя. - Я скучив ... - вибачаючись, прошепотів Служкін. Надя важко зітхнула, не обертаючись. - Послухай, - раптом сказала вона. - Давно хотіла тобі запропонувати. Давай з усім цим закінчимо. Так буде чесніше. Мені цього не треба, і я тебясовсем не хочу. -- А я тебе хочу. - Краще знайди собі коханку, тільки щоб я не знала. - Я не хочу шукати ... - Тобі нич-чого, - Надя з почуттям виділила слово, - нич-чого вжиття не хочеться ... Ну і мені від тебе нічого не треба. - Ти ж казала, що любиш мене ... - Ніколи такої дурниці не говорила. І взагалі, я втомилася. Я хочу спати. Іди краще на диван, там просторіше. - Гаразд, - піднімаючись з ліжка, покірно погодився Служкін. --Завтра Все владнається. Ранок вечора мудріший. - Чи не мудріший, - жорстко відповіла Надя.

Олексій Вікторович Іванов. Географ глобус пропив |  глухонімий козлище |  географ |  Виховання без почуттів |  Сашенька |  На даху |  Червона професура |  Відхилення від теми |  Відлучення від мрії |  М'ясна порода мамонтів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати